Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai II - wymiana radia na chińczyka z androidem


toporr23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.01.2021 o 00:17, burek88 napisał:

Witam Panowie

Domyślam się że moje pytanie nie będzie kompletnie w temacie ale może cudem ktoś mi pomoże. 

Posiadam w Qashqaiu J11 radio PX6 i za nic nie mogę znaleźć opcji która pozwoli mi odpalić kamery 360 bez wrzucania biegu. ( kamery mam w standardzie)

Orientuje się ze w opcjach key learning coś się ustawia ale próbowałem wszystkich opcji i lipa.

Byłbym wdzięczny za pomoc. 

 

w ustawieniach, w Extra setting  jak dobrze pamietam jest taka opcja która po włączeniu  powoduję pokazanie "pływającej" image.png.183b31fd0a6b206662e6181e8b649382.png  ikony która wywołuję obraz z kamer....

image.png.971a2a8291efe5d387e902a9786350af.png

_
Krzysztof

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Jestem świerzakiem.Mam pytanie czy zamawiając radio na aliExpress zapłacił ktos z was cło?Niby jest wysyłka z Niemiec ale większość z was i tak mówi ,że idzie to z Chin.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie placi sie cło. Wysylaja z GB albo z DE. Czy wysylaja z Chin? mozliwe, mowia ze maja magazyny w w GB DE ES. Po numerze przesylki widac ze pierwsze slady zaczynaja sie w tych krajach.

Edytowane przez Banan61
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marekd napisał:
 
 

Witam .Jestem świerzakiem.Mam pytanie czy zamawiając radio na aliExpress zapłacił ktos z was cło?Niby jest wysyłka z Niemiec ale większość z was i tak mówi ,że idzie to z Chin.Pozdrawiam.

Nie słyszałem, o przypadku zapłacenia cła.  A poza tym wcale nie idzie zawsze z Chin. Z Niemiec, Anglii czy Hiszpanii bardzo często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z CHR idzie zawsze tylko czasem przepakowują w Niemczech, Hiszpanii czy gdzie tam a czasem nie i wygląda jakby szła bezpośrednio z Chin.
Takie mam info z jednej z krajowych przpakowywalni.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, maniek 1 napisał:

Panowie z CHR idzie zawsze tylko czasem przepakowują w Niemczech, Hiszpanii czy gdzie tam a czasem nie i wygląda jakby szła bezpośrednio z Chin.
Takie mam info z jednej z krajowych przpakowywalni.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
 

Oj raczej wątpię żeby tak było. Ja dostałem paczkę po 6 daniach. Z Chin w takim czasie nie realne. Zresztą kupowałem odkurzacz to miałem w 2 dni bo wysyłka z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Jestem świerzakiem.Mam pytanie czy zamawiając radio na aliExpress zapłacił ktos z was cło?Niby jest wysyłka z Niemiec ale większość z was i tak mówi ,że idzie to z Chin.Pozdrawiam.

Sorry,początki są trudne zdublowało mi się to samo.Dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marekd napisał:
 
 

Witam .Jestem świerzakiem.Mam pytanie czy zamawiając radio na aliExpress zapłacił ktos z was cło?Niby jest wysyłka z Niemiec ale większość z was i tak mówi ,że idzie to z Chin.Pozdrawiam.

Już pytałeś......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw. to przy elektronice (np. telefony, laptopy) to nie płaci się cła tylko VAT 23%.
Cło na większość elektroniki z Chin wynosi 0%.
Poza tym jak już wpadnie na kontrole to oprócz VATu trzeba jeszcze zapłacić poczcie za obsługę transakcji (nie jest to duża kwota).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak idzie z Chin to na bank zapłacisz vat, zamawia się z magazynów w Europie. Szukasz radio z dostawą z Eu


Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2021 o 20:15, cysiu napisał:

 

w ustawieniach, w Extra setting  jak dobrze pamietam jest taka opcja która po włączeniu  powoduję pokazanie "pływającej" image.png.183b31fd0a6b206662e6181e8b649382.png  ikony która wywołuję obraz z kamer....

image.png.971a2a8291efe5d387e902a9786350af.png

_
Krzysztof

 

 

Problem w tym że za nic nie mogę znaleźć tej opcji, raczej jej nie ma.

Radio na androidzie 10 ale to nie dasaita tylko coś innego.

Typowej zakładki extra settings tez nie mam, wchodzę w cos podobnego poprzez kombinacje przycisków w informacji o sprzęcie.

To głupie ale może problem tkwi w canbusie albo w oprogramowaniu androida.

Edytowane przez burek88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakieś zmiany w płatnościach vat  ? zaczęli kasować za radia ?

 

Edytowane przez Radex9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz z Chin to raczej nie ma cła ani vat , chyba że weźmiesz przesyłkę przez DHL to wtedy masz 95 % szans na opłaty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety coraz więcej przesyłek z Chin realizowanych w Polsce przez Pocztę Polską trafia do Urzędu Celnego. Jeśli wartość towaru wraz z ceną przesyłki nie przekracza 150 euro to zapłacisz 23%VAT, jeśli powyżej to dojdzie jeszcze cło. Obecnie chyba najbezpieczniej z AliExpress zamawiać do paczkomatu (jeśli majfrend udostępnia taką opcję).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to możliwe to bierz z krajem wysyłki z UE (odpowiednią opcja wyszukiwania na Ali)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo mam tu niby takie radyjko  z PX6 4Gb z Polski... potrzebny jakiś SPEC żeby zobaczył opis czy to nie jakaś MINA elektroniczna ;)

https://pl.aliexpress.com/item/33063138577.html?spm=a2g0o.placeorder.0.0.33771de1r5WTNQ&mp=1

 

Edytowane przez Radex9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym radyjku nie ma duzo informacji a w opisie tez nic nie ma. Do QQ sa trzy rodzaje kabli (podlaczenia):

1- 4,3" Display

2- z lewej strony dolny przycisk "Camera"

3- z lewej strony dolny przycisk "Audio"

Sprzedawca podaje tylko ze dla rocznika  2014-2018. W tym temacie sa zdjecia i na nich widac ze sa rozne wtyczki, przejzyj caly watek.

Ktory masz rocznik auta? i ktore radio masz z tych trzech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie spotkał przypadek... włączyłem kod odblokowania ekranu na Dasaicie PX6 (bo oddawałem do serwisu i chciałem mieć kod).
I teraz nie ma opcji żeby ten kod zdjąć :D (oprócz factory reset).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie mieliscie problemu po zmianie czasu i miedzy zegarami pokazuje wam czas prawidlowy? Radio pokazuje czas prawidlowy ale miedzy zegarami nie chce sie zminic.

Mozna zmienic kontrast wyswietlacza? bo jakos nie moge tej funkcji znalesc, jasnosc jest ale regulacji kontrastu nie moge znalesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Banan61 napisał:

Nie mieliscie problemu po zmianie czasu i miedzy zegarami pokazuje wam czas prawidlowy? Radio pokazuje czas prawidlowy ale miedzy zegarami nie chce sie zminic.

Mozna zmienic kontrast wyswietlacza? bo jakos nie moge tej funkcji znalesc, jasnosc jest ale regulacji kontrastu nie moge znalesc.

Zegar opisany wcześniej w wątku . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeczywiscie, przez aktualizacje Canbus-a problem z czasem rozwiazany i nagle pojawily sie jeszcze dodatkowe funkje np. ikonka do zalanczania kamer, otwarte drzwi widoczne na display.

Funkcja ustawienia kontrastu zalezy od uzywanego lancher-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam , do dzisiaj byłem szczęśliwym posiadaczem stacji Dasaita PX6 Android 10.0. I dzisiaj przy próbie aktualizacji MTCE_HA_V75b stacja przeszła w tryb migających diód po lewej stronie i na tym koniec. Nastała ciemność. Czy ktoś miał podobny problem ewentualnie ma jakiś pomysł. Będe wdzięczny za każdą pomoc. Nie ukrywam że jestem załamany, aktualizacja miała być taka prosta.

Edytowane przez Pigmey3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...