Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai II - wymiana radia na chińczyka z androidem


toporr23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytam moze tak: co potrafi wiecej "apple carplay" od radia z Androidem? na Daisata mozna prawie wszystko( to kombajn multimedialny i wiecej) i nic nie muli, wszystko chodzi plynnie. Mysle, ze wielu to potwierdzi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, g1b3r napisał:
 
 

Dzień Dobry. Dużo sie naczytałem o radiach Daisata w tym wątku. Ale czy może ktoś polecic cos markowego które będzie miało podobne funkcje (kenwood,bosch,sony, itp..) i bedzie dzialalo apple carplay bo na tym mi najbardziej zalezy. Mam juz radyjko (bylo juz zainstalowane w qq) ale android 9 i muli sie okrutnie,ale wspiera obsluge kamery cofania co jest swietne akurat. Wiec chcialbym miec cos co dziala tak jak trzeba :)

Macie moze jakies sprawdzone miejsca gdzie mozna kupic radio i "warsztat" gdzie mozna cos takiego zamontowac (Warszawa,Siedlce,Minsk Mazowiecki okolice)  

Takie firmy nie robią dedyków do aut. A dasaita nie stwarza problemów i działa płynnie. Być może Twoje radio ma za mało ramu. Kup takie z 4GB i będzie ok. Dasaita sprawdzona. Ja nie mam żadnych problemów, a po przejściu na  andka 10 działa jeszcze lepiej, głównie szybciej startuje.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie firmy nie robią dedyków do aut. A dasaita nie stwarza problemów i działa płynnie. Być może Twoje radio ma za mało ramu. Kup takie z 4GB i będzie ok. Dasaita sprawdzona. Ja nie mam żadnych problemów, a po przejściu na  andka 10 działa jeszcze lepiej, głównie szybciej startuje.  

A jaki model polecasz ?? Można gdzieś w pl kupić czy tylko Ali ??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, g1b3r napisał:


A jaki model polecasz ?? Można gdzieś w pl kupić czy tylko Ali ??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tylko Ali. Link jak u kolegi 🍌 61 .😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie kupię i mówicie ze wszystko działa obsługa kierownicy i kamerki działają tak jak trzeba ??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, g1b3r napisał:

No pewnie kupię emoji6.png i mówicie ze wszystko działa obsługa kierownicy i kamerki działają tak jak trzeba ?? emoji6.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeżeli kupisz stację z canbus do twojego rocznika QQ to wszystko działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, g1b3r napisał:
 
 

No pewnie kupię emoji6.png i mówicie ze wszystko działa obsługa kierownicy i kamerki działają tak jak trzeba ?? emoji6.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wszystko bez problemów. Podłączasz i gra. Jedynie co nie działa, to nie masz pełnych informacji z radia na wskaźnikach przed kierowcą. W oryginalnych navi są informacje o najbliższych manewrach, nazwy utworów lub info o stacji radiowej. Ale to bzdety. Launchera możesz sobie doinstalować, ja używam Car Launchera. Można też użyć zmodyfikowanego modu. Patrz, aby był na pokładzie andek 10, bo upgrade z 9 na 10 jest jakby to powiedzieć, trochę kłopotliwy.

Przesyłka z Niemiec czy Hiszpanii. U mnie było z Hiszpanii. Niecały tydzień oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zamow prawidlowe radyjko, bo jak widzisz sa 3 rodzaje podlaczenia ( kabli ). Masz Bose ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zamow prawidlowe radyjko, bo jak widzisz sa 3 rodzaje podlaczenia ( kabli ). Masz Bose ?

Nie , kupiłem w wersji wyposażenia visia to tam raczej nie ma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje sie w "wersji" tylko rocznikiem auta.

Edit:

przepraszam, zle napisalem- nie rocznikiem tylko wersja radia ( innekable,podlaczenie).

Edytowane przez Banan61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie problem z kamerką cofania w stacji Dasaita px 10, zamontowałem stację dwa miesiące temu kamerka działała [kamerka nieoryginalna]. Po deszczach kamerka zamokla bo podobno dostała się woda i padła. Kupiłem nowa i zaczęły się problemy stacja nie widzi kamery na ekranie pojawia się żółty trujkacik i tyle. Byłem u mechaników, stwierdzili ze wszystkie napięcia są jaki może być powód, czy mogło coś się spalić w radiu. Może ktoś coś podobnego miał

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
w PX6 zainstalowałem launcher Agama i mam takie pytanie:
wiecie czy jest jakaś aplikacja, która obsługuje kamery 360, żeby podpiąć ją do "pulpitu" tego launchera?

Wiem, że można na siłę włączyć "pływający" klawisz ze skrótem, ale ma to tę wadę, ze widoczne jest na każdym ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.
Moja żona ma z tym problem, bo przyzwyczaiła się do fizycznego klawisza "camera" i twierdzi, że trudno jej będzie się odzwyczaić ;)

Na razie zrobiłem użytek z klawisza rozłączania połączenia tel. na kierownicy, którego i tak nie używała.
Jeśli koniecznie będzie jednak chciała "klikać" na stacji, to zmienię jej wg. tej instrukcji z filmu.
 

P.S.
Czy Wy też tak macie, że układ klawiszy jest teraz inny niż na filmie?
Mam od góry: home, media, navi, +, -.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliście się może z opcją zrobienia mirror view w google maps?
Chodzi mi o przeniesienie wskazówek dot. za ile zjazd/skręt, oraz ile do celu z lewej strony ekranu na prawą stronę (i analogicznie ikony z prawej na lewą).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mieliście może problem w łączeniu się z siecią Wifi? 
Na stałe podłączyłem do USB modem LTE, natomiast dzisiaj próbowałem połączyć się z siecią domową oraz z telefonem komórkowym. Za każdym razem otrzymuję komunikat - nie udało się połączyć z siecią. Macie jakiś pomysł co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sam sobie odpowiem ;)
Żeby było jasne - z podłączonym via USB modemem LTE wyszukiwał sieci, tylko nie mógł/nie chciał się do nich łączyć.
Nie do końca wiem dlaczego, ale po wypięciu modemu z USB, Dasaita bez problemu łączy się z sieciami WiFi.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma moze ktos zaistalowana AutoMapa na tym radyjku? czy wogole dziala? jakos nic nie umie znalezc co bedzie dzialac. Moze mnie ktos poratowac? Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Banan61 napisał:

Ma moze ktos zaistalowana AutoMapa na tym radyjku? czy wogole dziala? jakos nic nie umie znalezc co bedzie dzialac. Moze mnie ktos poratowac? Dzieki

Działa. Poszukaj AutoMapa  pod androida i będzie ok.

2 minuty temu, Makrys napisał:

Działa. Poszukaj AutoMapa  pod androida i będzie ok.

Ale z drugiej strony google mapa też dobrze działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...