Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai II - wymiana radia na chińczyka z androidem


toporr23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za szybką odpowiedź, ale mam jeszcze jedno może głupie pytanie gdzie mogę znaleźć rom dedykowany do mojej stacji ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak szybkie odpowiedzi ale  przy próbie wywołania tego menu recovery spinaczem jest zero reakcji i czarny ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij spinaczem w mały otwór i poczekaj chwilę. ( albo tak długo do czasu pojawienia się jakieś informacji na ekranie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys tu opisywalem ja prawidlowo aktualizowac MCU,co trzeba zrobic przed aktualizacja.

Ja bym Ci polecil najpierw podlaczyc pod wjscie HDMI jakis np. Monitor, Display i sprawdzic czy masz na HDMI sygnal video (obraz).Jest mozliwosc ze po aktualizacji startuje ze zla rozdzielczoscia ( brak obrazu ). Takie problemy wystepowaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję tak podłączyć, tylko martwi mnie że podczas aktualizacji stacja zaraz zaczeła migać diodami i nastała ciemność a na filmikach wyglądało to zupełnie inaczej. No i jest ból głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pigmey3 napisał:

Spróbuję tak podłączyć, tylko martwi mnie że podczas aktualizacji stacja zaraz zaczeła migać diodami i nastała ciemność a na filmikach wyglądało to zupełnie inaczej. No i jest ból głowy.

Kolego zrób jeszcze jeden myk . Odłącz całkowicie radio z kostki zasilającej , odłącz canbus , potem numer ze spinaczem - trzymaj cały czas i wtedy podłącz zasilanie na odpalonym zapłonie . Nie odpinaj sygnalizacji poduszek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie moim problemem ale niestety nic nie pomaga, stacja jest martwa. Brak możliwości wejścia w menu recovery, naciskanie spinaczem nic nie daje. Brak również obrazu po hdmi. Stacja odłączona od prądu na całą noc nic nie pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bylby pierwszy przypadek, zeby nie szlo uruchomic.Jak dotad zdarzalo sie wszystko ale mozna bylo uruchomic. Sprawdz jeszcze napiecia 12V (na zoltym i czerwonym kablu + bezpiecznik)bo cuda sie zdarzaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pigmey3 napisał:

Dziękuję za zainteresowanie moim problemem ale niestety nic nie pomaga, stacja jest martwa. Brak możliwości wejścia w menu recovery, naciskanie spinaczem nic nie daje. Brak również obrazu po hdmi. Stacja odłączona od prądu na całą noc nic nie pomogła.

Może napisz do sprzedawcy . Zazwyczaj mają chęć pomóc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie próby zasugerowane przez kolegów nic nie dały, jednostka dalej martwa. Jutro załatwie miernik i zmierze napięcie które zasugerował jeden z kolegów. Bezpiecznik jest ok. Czy ktoś sie orientuje czy znajdę ewentualnie jakiś serwis który może podjąć się próby naprawy ? Dziękuję i pozdrawiam.

36 minut temu, Wojtek74 napisał:

Może napisz do sprzedawcy . Zazwyczaj mają chęć pomóc .

Napisałem i czekam na odpowiedź, szukam wszelakiej pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2021 o 17:06, Banan61 napisał:

No to bylby pierwszy przypadek, zeby nie szlo uruchomic.Jak dotad zdarzalo sie wszystko ale mozna bylo uruchomic. Sprawdz jeszcze napiecia 12V (na zoltym i czerwonym kablu + bezpiecznik)bo cuda sie zdarzaja.

Napięcie i bezpiecznikl OK. A stacja martwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Pigmey3 napisał:

Ciemność, zero reakcji.

No to już kaplica . Na rosyjskim forum były przypadki że radio było ,, uwalone '' ale kamery i bluetooth działały i wtedy można było reanimować stację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Dużo sie naczytałem o radiach Daisata w tym wątku. Ale czy może ktoś polecic cos markowego które będzie miało podobne funkcje (kenwood,bosch,sony, itp..) i bedzie dzialalo apple carplay bo na tym mi najbardziej zalezy. Mam juz radyjko (bylo juz zainstalowane w qq) ale android 9 i muli sie okrutnie,ale wspiera obsluge kamery cofania co jest swietne akurat. Wiec chcialbym miec cos co dziala tak jak trzeba :)

Macie moze jakies sprawdzone miejsca gdzie mozna kupic radio i "warsztat" gdzie mozna cos takiego zamontowac (Warszawa,Siedlce,Minsk Mazowiecki okolice)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...