Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Android Auto bezprzewodowo.


F15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że prędzej sprawdzałeś, że nie ma aktualizacji do samodzielnego pobrania?

Możesz zdradzić jakie to ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTA nie było aktualizacji.

ASO Ełk 👍

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JaroSz napisał:

Zadzwoniłem do ASO i zapytałem, czy coś wiedzą o aktualizacji. Pan odpowiedział, że oczywiście, robią aktualizację i że serdecznie zaprasza.

Wersja Tekna+ ze stacją multimedialną z jednym pokrętłem centralnym. Ale pan nie pytał jaka wersja.

Cała operacja trwała niecałą godzinkę

Czy mógłbyś zrobić i zamieścić zdjęcie z wersją oprogramowania systemowego i mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20240220_143007[1].jpg

Edytowane przez JaroSz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. U mnie ta sama wersja oprogramowania i te same stare mapy z czerwca 2022, ale aby używać Androida Auto bezprzewodowo muszę używać Carlinkit-a. Oczywiście przez OTA nie ma żadnej aktualizacji.

20240202_121850.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem Carlinkit.

Zadzwoniłem do ASO, zaprosili do siebie, wgrali jeszcze raz oprogramowanie stacji multimedialnej i jest AA bezprzewodowo ...

OTA nie ma aktualizacji, bo wersja oprogramowania się nie zmienia, moim zdaniem rozszerzyli jedynie jej możliwości.

Jedno jest pewne - ASO zaktualizowało i mam 😃

PRIMAR dzwoń do ASO i się umawiaj na aktualizację

Edytowane przez JaroSz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, PRIMAR napisał:

Dziękuję. Zrobię tak. 👍

Niech kolega da znac po aktualizacji czy dziala AA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fruko napisał:

Niech kolega da znac po aktualizacji czy dziala AA

Że niby nieprawdę mówię/piszę ? 🙃😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, JaroSz napisał:

Że niby nieprawdę mówię/piszę ? 🙃😉

Ależ nie śmiem tak twierdzic. Zadzwonilem do ASO Lodz i Kalisz a tam temat tabu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zawiadomię jak poszło, tylko muszę znaleźć czas, żeby pojechać do ASO. Stację mam nową - z jedną gałą na środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualizacja na stacji z jednym centralnym pokrętłem, ale jak się umawiałem na aktualizację, to nie pytali jaka stacja.

W sumie to ciekawe, że ASO Ełk potrafi temat ogarnąć, a Kalisz i Łódź nie ogarniają. Może trzeba ranking ASO zrobić, które co i jak ogarnia ? Będzie wiadomo, gdzie jeździć ;)

Edytowane przez JaroSz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem dzisiaj w Łodzi, Pani ma jutro wrócić z informacją. Dzisiaj nic na ten temat nie wiadomo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mokado napisał:

Dajcie też znać jaka wersję stacji macie czy stara czy nową

Jaka to jest stara, a jaka nowa i od jakiego czasu jest montowana nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JaroSz napisał:

 

20240220_143007[1].jpg

Może to kwestia update jednostki komunikacyjnej. U mnie na wersji 283C36PB9A nie działa bezprzewodowo AA a QQ jest z września i VIN przed aktualizacją w fabryce.

JaroSZ wrzuć info jaką wersję softu jednostki komunikacyjnej masz po update w ASO. U mnie wygląda to tak

 

QQ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, r.u.m.c.a.j.s napisał:

JaroSZ wrzuć info jaką wersję softu jednostki komunikacyjnej masz po update w ASO

O Boziu kochana .....

Jeszcze raz:

- zdjęcie, które wrzuciłem pokazuje wersję softu PO aktualizacji w ASO

- PRZED aktualizacją miałem TĘ SAMĄ wersję softu

- wersja softu się NIE ZMIENIŁA, dlatego nie ma tej aktualizacji "OTA"

- PO AKTUALIZACJI w ASO mam bezprzewodowe AA ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, aquariusmax napisał:

Jaka to jest stara, a jaka nowa i od jakiego czasu jest montowana nowa?

Stacje multimedialne są 3 do 2022r była 8 cali bez navi,9 cali z navi-obie maja 2 pokrętła i od 2022r 12,3 cala z navi i 1 pokrętło- wszystkie z andraid auto i apple carplay

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JaroSz, a mógłbyś zweryfikować, czy masz taką samą wersję jednostki komunikacyjnej, jak ma @r.u.m.c.a.j.s

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Robert_B napisał:

@JaroSz, a mógłbyś zweryfikować, czy masz taką samą wersję jednostki komunikacyjnej, jak ma @r.u.m.c.a.j.s

 

Taka moja sugestia: nie pytajcie w ASO, czy mają aktualizację, tylko proście o powtórne wgranie softu jednostki multimedialnej. ASO mają już nowe oprogramowanie, ale NIE JEST TO AKTUALIZACJA.

Tak to u mnie wygląda:

20240220_203000[1].jpg

Screenshot_20240220_202852_One_UI_Home[1].jpg

Edytowane przez JaroSz
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Olo napisał:

Stacje multimedialne są 3 do 2022r była 8 cali bez navi,9 cali z navi-obie maja 2 pokrętła i od 2022r 12,3 cala z navi i 1 pokrętło- wszystkie z andraid auto i apple carplay

No i obecnie jest także 8 cali bez navi w Acenta, chyba, że jest to to samo co stare 8 cali bez navi?

Czyli nowe/stare bez navi nie będzie miało pewnie AA Wireless, a może jednak jest też nowy soft pod to?

Edytowane przez aquariusmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem małą gównoburzę na infolinii Nissan.

Zadzwoniłem i zapytałem, czy jest możliwe, żeby wgrać "cokolwiek" żeby w QQ z 2023 roku można było korzystać z bezprzewodowego AA.

Jak się domyślacie, pani odpowiedziała, że niestety nie i że żadna aktualizacja nie jest planowana.

No to wyjechałem, że pani opowiada wierutne bzdury, bo właśnie wczoraj w jednym z ASO zrobiono mi nadgranie oprogramowania i mam bezprzewodowe AA. Przez telefon widziałem jej wielkie zdziwione oczy :) :).

Grzecznie przeprosiła, upewniła się, co było zrobione i powiedziała, że przekaże do odpowiednich działów, żeby taka informacja dotarła do Dealerów. Może to coś da ...

  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tam palcem do własnej d*py nie mogą trafić... 🙈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maarcel a Ty dostałeś jakąś odpowiedź od swojego dealera ? Z ciekawości pytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...