Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Android Auto bezprzewodowo.


F15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, tego z włączonym wi-fi nie próbowałem, ale też w opcjach ani wskazówkach nie znalazłem takiej opcji. Juto spróbuję w ten sposób połączyć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie bezprzewodowe AA pomiędzy telefonem a autem odbywa się po Wifi 5Ghz,nie każdy telefon posiada szybka transmisje danych, warto to sprawdzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mam włączone wi-fi, bluetooth router w telefonie ustawiony na 5 Ghz i d*pa żąda kabla.... Jakieś pomysły??

android.jpg

android 1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Po aktualizacji w ASO AndroidAuto działa bezprzewodowo. Nawigacja duża z jednym pokrętłem. Wersja oprogramowania pozostaje bez zmian. Nowy soft włącza tylko funkcjonalność AndroidAuto. Wszystko działa świetnie jednym słowem bajka. Polecam.

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, InzynierPraktyk napisał:

Potwierdzam. Po aktualizacji w ASO AndroidAuto działa bezprzewodowo. Nawigacja duża z jednym pokrętłem. Wersja oprogramowania pozostaje bez zmian. Nowy soft włącza tylko funkcjonalność AndroidAuto. Wszystko działa świetnie jednym słowem bajka. Polecam.

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
 

Możesz podać wersję SW: multimedialne w menu aktualizacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, krzycho59 napisał:

Jakieś pomysły??

Coś jakaś dziwna wersja SW ... Ja mam 283C36PB9A. Może tu tkwi problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JaroSz napisał:

Coś jakaś dziwna wersja SW ... Ja mam 283C36PB9A. Może tu tkwi problem ?

Witam, chyba tak ale poczekam na inne odpowiedzi może ktoś jeszcze poda wersję SW....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, krzycho59 napisał:

No niestety mam włączone wi-fi, bluetooth router w telefonie ustawiony na 5 Ghz i d*pa żąda kabla.... Jakieś pomysły??

Ale Ty nie masz mieć w telefonie włączonego routera, bo to Ci nie zadziała. Masz mieć tylko włączony BT i Wi-Fi.

Najlepiej usuń powiązania BT na smartfonie i w aucie, usuń też w aucie powiązanie z siecią Wi-Fi, którą udostępniałeś ze smartfona i powiąż BT z samochodem. Po powiązaniu BT powinien Ci wtedy samochód wyświetlić informację o możliwości połączenia AA bezprzewodowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przerobiłem wszystko, łącznie z odinstalowaniem aplikacji i ponownym zainstalowaniem androida na telefonie. zgodnie z sugestiami zlikwidowałem połączenia bluetooth na telefonie, przywróciłem ustawienia fabryczne w aucie i dalej na początku aplikacja android auto wyświetla co prawda możliwość połączenia przez bluetooth ale wykonuje parowanie i dalej wyświetla się najpierw konieczność pierwszego podłączenia kablem i dalej w połączeniach po naciśnięciu android auto żąda kabla jak na załączonych wcześniej zdjęciach. Chyba że jeszcze gdzieś robię błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam wersję 283C35MK7D qashqai epower kupiony 9 2023.

Skontaktowałem się z dealerem Nissana z pytaniem o możliwą aktualizację połączenia bezprzewodowego AA.

Odpowiedzieli, że aktualizacja jest możliwa, ale trzeba przeprogramować radio i że każde z autoryzowanych centrów serwisowych ma dokładne instrukcje i wszelkie wsparcie techniczne.

W odpowiedzi skontaktowałem się z najbliższym centrum serwisowym i powiedziano mi, że nie robili tego wcześniej i nie znają nawet kosztów takiej usługi. Więc nie wiem :-)
Przepraszam za język polski, nie jest to mój język ojczysty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, sądzę że "mó serwis" też nie wiedział jak to zrobić i wgrali ponownie stare oprogramowanie- może nie doczytali biuletynu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję z dużym ekranem i działa bezproblemowo rocznik 2023

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mario111 napisał:

Mam wersję z dużym ekranem i działa bezproblemowo rocznik 2023

Jeżeli produkcja po 30 sierpnia 2023, to działa AA bezprzewodowo bez żadnych aktualizacji, wcześniej wyprodukowane auta trzeba aktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mario111 napisał:

To by sie zgadzało  jest z listopada

A  możesz przy okazji sprawdzić, jaką masz wersję oprogramowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N - connecta listopad 2023

 

 

IMG_20240317_112053506_HDR.jpg

Edytowane przez Mario111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać wersję SW: multimedialne w menu aktualizacji.
Pozdrawiam
Moja wersja z przed po aktualizacji. Tak jak pisałem AA zaczął działać dopiero po aktualizacji w ASOf8ed195beaf61e151e240be0aa102bee.jpg68b577285cc06b9bfad5f1c88313a81d.jpg

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat auto jest nowe więc objęte gwarancją. Zadzwoniłem do serwisu i umówiłem się na aktualizację. Serwis robił to pierwszy raz i po aktualizacji serwisant chcial.zobaczyc czy wszystko się łączy jak trzeba z telefonem. Nic nie płaciłem. AA działa naprawdę świetnie. Szybko i bezproblemowo. Zrobiłem sobie w domu system "inteligentnego domu" i przez AA mogę w łatwy i przyjazny sposob np. otworzyć bramę, garaż, zapalić światło itp... bardzo przydatny ficzer.

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, InzynierPraktyk napisał:

Zrobiłem sobie w domu system "inteligentnego domu" i przez AA mogę w łatwy i przyjazny sposob np. otworzyć bramę, garaż, zapalić światło itp... bardzo przydatny ficzer.

Jakiej aplikacji do tego używasz która działa na AA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej aplikacji do tego używasz która działa na AA?
U mnie to jest system "Home Assistant" ale to jest taki kombajn jeśli chodzi o inteligentny dom. Może mniejsze rozwiązania jak tuya czy supla też współpracują z AA i wtedy można sobie podpiąć otwarcie bramy czy inne rzeczy do AA. Ale trzeba to sprawdzić bo nie wiem tego. Mój działa

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, InzynierPraktyk napisał:

Zde je auto nové, takže se na něj vztahuje záruka. Zavolal jsem do servisního střediska a domluvil se na aktualizaci. Služba to udělala napoprvé a po aktualizaci chtěl servisní technik zjistit, zda je vše správně propojeno s telefonem. Nic jsem neplatil. AA funguje opravdu skvěle. Rychle a bez problémů. Vytvořil jsem si doma systém "smart home" a přes AA mohu snadno a pohodlně např. otevřít bránu, garáž, rozsvítit světla atd... velmi užitečná funkce.

Odesláno z mého SM-G996B pomocí Tapatalk
 

Dziękuję. Jestem z Ostrawy, czy twój serwis nie był gdzieś w pobliżu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Jestem z Ostrawy, czy twój serwis nie był gdzieś w pobliżu?
Niestety nie.

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, InzynierPraktyk napisał:

Bohužel ne.

Odesláno z mého SM-G996B pomocí Tapatalk
 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...