Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Coobciowóz - aktualnie 320KM & 420Nm @ 1 bar


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do wszystkich starych wyjadaczy tego forum:

 

PRIMO - gdybym miał ochotę dojechać kogoś na forum, to bym to już dawno zrobił... ba, nawet nie na forum, a podszedłbym i powiedzial mu to w twarz, w obecności wszystkich klubowiczów, bo znam Was co poniektórych z widzenia. Wyznaję prostą zasadę: jeśli ktoś jest np. koleżką śnieżnym, to mam odwagę powiedzieć mu to wprost, że jest bałwankiem.

SECUNDO - powtórzę się po raz drugi i zapytam:

- co macie naprzeciw pewnemu uturbionemu SR20DE ?

- dlaczego krytukujecie kolektor Coobcia, nie mając o tym zielonego pojęcia ?

Kto z Was uturbił swój samochód i liczył trajektorie ruchów i przepływy gazów wylotowych z silnika??

 

p.s. znam podwykonawców Coobcia (jego samego też dobrze) osobiście i widuję ich 8h/dzień roboczy i gdybyście znali kulisy powstawania tych diwajsów, to byście niewydolności zwieraczy się nabawili z wrażenia.

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akarczma i eszta przydupasów, nic nie widzieliście i mało wiecie, a jak wiecie to od Kuby

wiec zamknąć jadaki i czytać z pokora co Suchar pisze

 

[ Dodano: Wto 13 Cze, 2006 ]

308KM i 400Nm

pieknie =D> =D> =D>

jeszcze troszke pokabinowac i bedzie 350KM i 450NM jak nic >D

akarczma, a co ty masz za furke bo cos nie kojarze?

A TY marek dajesz sie im robic w ch^&*a jak dziecko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no koniec chujoploctwa :)

Może 308Koników będzie :D Narazie auto jest N/A, jedyne usprawnienie jakie wprowadziłem to wczoraj wleciał środkowy tłumik EL-tec co niesamowicie wygłuszył mój wydech - wreszcie mozna walić w trasy :)

 

Co do planów turbo to dalej jestem przy nim i suszarka wlatuje - mam nadizeje żę ogarnę się z robotą do stalowej woli, pocieszające jest to że juz 80% gratów jest, brakuje jaiś 3-4 kolanek 63,5x1,5mm oraz 2 kolanek i metra rurki 51x1,2mm.

Myślę żę jak znajdę wolną chwilę i Maciek też to w jakieś 2 dni to wsyztko ogarniemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o tym co robicie ze swoimi samochodami i po raz kolejny kolega gre jeździ po wszystkich wyzywa od różnych przydupasów. Chłopie opanuj się trochę - dziwisz się, że nie możesz się dogadać z innymi :?: Jesetś jakimś samolubem i narcyzem chyba bo każdemu dosrywasz. Masz fajne auto, robisz to co lubisz chwała Ci za to - ale nie musisz wyzywać chłopaków od różnych .... Nie znam Cię - nie znam praktycznie nikogo z Was - ale Twoje wypowiedzi jasno nakreślają Twoją osobowość. Nie chodzi mi tu o atakowanie czy obrone kogokolwiek tylko o szacunek do innych forumowiczow, nie podoba mi się jak traktujesz innych - zapewne i mi się dostanie bo śmiałem zwrócić Ci uwagę, trudno podjołem to ryzyko bo już mam dość Twojego sposobu bycia na forum i Twoich utarczek z kimkoliwek - bo każdy jest bee a Ty cacy.

sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dokładając się do postu Szymqa, przez takie słowne przepychanki zostały zamkniete ciekawe posty jak turbo gre reaktywacja czy P11 Adasia akarczmy. Po co rzucać na siebie błoto, które nic nie wnosi do tematu? Lepiej dzielić się swoim doświadczeniem w budowie danego projektu albo jeśli ma on być tajemnicą konstruktorską, to nie odzywać się wcale.

Pozdro dla wszystkich pieniaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyż takie texty

 

mam w dobrej cenie kwasa,piszesz sie
i wiele tym podobnych

potrafią odebrać checi na pisanie i pomagania własnie tej grupie ludzi, która uwaza ze jak samamu sie nie zbudowało czegoś(mimo tego ze było sie jednym z twórców projektu) a zapłaciło sie za to ludziom z firmy to jest sie bananowcem ...

a wracając do tematu, napisz Kuba na kiedy planujesz koniec prac, spotkamy sie jakoś na S i porównamy bolidy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyż takie texty

 

mam w dobrej cenie kwasa,piszesz sie
i wiele tym podobnych

potrafią odebrać checi na pisanie i pomagania własnie tej grupie ludzi, która uwaza ze jak samamu sie nie zbudowało czegoś(mimo tego ze było sie jednym z twórców projektu) a zapłaciło sie za to ludziom z firmy to jest sie bananowcem ...

a wracając do tematu, napisz Kuba na kiedy planujesz koniec prac, spotkamy sie jakoś na S i porównamy bolidy

 

Fakt- takie odzywki też są nie na miejscu. Przez takie texty być może zostanie zamkniety kolejny ciekawy topic - a nie chcemy tego, z chęcią czytam każdy topic i obserwuje Wasze poczynania. Faktem jest że Gre w chwili obecnej ma największe osiągnięcia - potwierdzone wynikami.

Reasumując - chłopaki macie do siebie jakieś żale - jest od tego PW - gg i inne takie.Może powinniśmy stworzyć jakąś komisję śledczą ;) .

Jeśli któryś ma ochote niech stanie z Gre na kresce i wtedy sobie pokażecie kto ile może.

Tyle mojego OT i czekamy na suszarkę u Kuby :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... wyluzujcie troszke, naprawde nie ma sensu sie spierac. W pewnym sensie nie dziwie sie Lukaszowi, ze pisze takie agresywne posty, bo faktycznie byl zaczepiany przez kilku z Was. Ale on oczywiscie tez troszke przesadza. Nie bede tutaj wnikal po czyjej stronie lezy wina, ale uwazam, ze to forum nie jest miejscem do takich sprzeczek ktore teraz sa. Poprostu nie doszukujcie sie w kazdej wypowiedzi ataku na Was. Akarczmy samochodu nie widzialem i nie wiem co potrafi , ale za to widzialem N15 Gre i bardzo mi zaimponowal ten samochod. I nie istotne jest czy ktos dlubie sobie sam czy placi za to w specjalistyczym zakladzie. Panowie wymieniajcie sie doswiadczeniami i naprawde zakonczcie te spory, bo coraz mniej przyjemnie czyta sie te dzialy. Te slowa kieruje zarowno do Gre jak i Akarczmy Jedyna osoba ktora naprawde stara sie to wszystko lagodzic jest Coobcio

Zeby rozladowac troszke atmosfere zapraszam do obejrzenia zdjec z cwiartki w Lodzi. Zawody byly rozgrywane fatalnych deszczowych warunkach i gdyby pogoda dopisala, to Lukasz pewnie by wygral te zawody.

 

http://s69.photobucket.com/albums/i51/szew...06_04_cwiartka/

 

Mam jeszcze pytanie na koniec, czy wybieracie sie w najblizszy weekend do Pily?

 

Pozdrawiam- Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do bananka nikt nic juz nie pisal od kilku dni, atmosfera sie uspokoila a ta pacynka nagle nazywa mnie i innych przydupasami.no to kto ma kompleks?chyba krol sniegu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byla taka opcja, ale zapytal tylko Coobcia o przepis na nalesniki i podszedl kupic dzem.no to juz ma 2 rozmowy.Coobcio ma byc mensko, a jak nie zakladasz turbo to kupuje klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do tematu, napisz Kuba na kiedy planujesz koniec prac, spotkamy sie jakoś na S i porównamy bolidy

Ciągle śmigam N/A bo ciągle nie mam czwartego tłoka od CZikko... Nie ukrywam że najchętniej kupił bym komplet od CIebie i składał już gruz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MarekPrimera

widze ze ktos mnie oszukal ze coobcio ma juz turbo....ale sie nie przejmuje bo niedlugo bedzie :D

pozdro i prosze nie kluccie sie juz przeciez to bez sesu, tymbardziej ze lubimy te same autka, wiec szanujmy sie nawzajem.... jeszcze raz pozdro:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze calkiem powaznie,

1. dyskusja robi sie nie ciekawa

2. nie na temat

3. poleca warny - dalej, bo juz polecialo kilka.

 

Mascicie kolejny temat!

ps. czesc pokasowalem, na nastepne tego typu wypowiedzi warnow ciag dalszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec wczoraj siedzialem u Macka i pracowaliśmy nad kolektorem wydechowym - jednak nie jest on dokończony, zostala do przyspawania flansza od turbo i dopieszczanie tzn. porting...

Pod koniec przyszłego tygodnia planuje odwiedzić Maćka na troche dłużej - dokończymy kolektor i wykonamy orurowanie dolotu.

 

Tak więc po powrocie z działki musze zrzucić wydech i przymocować do budy Intercooler,

 

CO do tłoków to pochodza one z turbodoladowaneo silnika ktory siedzi w Nissanie 200sx S14 - SR20DET ich cel w moim projekcie to odprezenie motoru. Jarkowy w piątek wyslał ostatnia brakujaca sztuke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarkowy w piątek wyslał ostatnia brakujaca sztuke.

 

 

ciekwe kiedy dojdą

 

Jeśli któryś ma ochote niech stanie z Gre na kresce i wtedy sobie pokażecie kto ile może.

nie wiem jak inni ale kicek odmówił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekwe kiedy dojdą

przy dotychczasowym moim szczesciu do robienia zakupów to pewno z mieśiąc jeszcze poczekam... :roll:

 

Fotki z piątkowej wizyty u Maćka:

73f7c189.jpg

IMG_0282.jpg

8196ca26.jpg

 

Projekt bardzo nisko budżetowy dlatego $$ nadrabiam swoją pracą - nawet zamiast gotowych trujników dorobiłem środkowe odnóża, ponadto odnóże z 2 gara jest delikatnie pod kontem coby ogień był nico skierowany w wylot kolektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...