Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Coobciowóz - aktualnie 320KM & 420Nm @ 1 bar


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za obie tarcze zapłacilem 129zł - wyprzedarz magazynowa ostatnie 2 szt :D

Hamuje skurwysyńsko mocno - nie mogę sie przyzwyczaić ciągle za wcześnie się zatrzymuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja tez jak zmienilem tarcze, to pare razy mialem lekkiego zonka w pierwszych probach hamowania. Jak zobaczylem oczy kolesia co tez za mna hamowal i chyba za bardzo sie zblizal do mojego tylu ,.... heheheh

Musialem sie przestawic i przyzwyczaic... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz taką fajną naklejkę NISMO na klapie silnika??

Brat mi ją zrobił :)

Tą naklejke na szybe musze zmodyfikować bo jakoś tak mnie nie cieszy - trzeba będzie jakś ciekawiej wyglądającą czcionke zapodać.

 

No. w Piątek wyjerzdzają CAT CAMSy i wlatują seryjne z Primy GT więc czas na Turbo się zbliża nieubłaganie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to zamiennik - one zasze krzywe i niedokładne są, spoko 13 maja u lakiernika na praktykach będe więc wsio będzie proste i w kolorze :)

 

[ Dodano: Pon 24 Kwi, 2006 ]

Zmiana wystroju przedniej szyby:

Zdj281cie011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=

 

Tak: http://img.photobucket.com/albums/v168/Mic...nandfarm071.jpg :lol:

nie mam pytań... Dlaczeko Kurka siwa u nas takich nie ma co?? w normalnej cenie znaczy się

 

 

Bardzo nice autko bym takie chciał :)

Musze powiedziec ze ciezko znal;esc takie autko w miare rozsadnej cenie:( lub chociaz zeby mozna było dostac silnik w dobrej cenie :D

 

P.S COOBCIO i co jest juz projekt naklejeczek na przednia szybke, i czy bedzie mozna taka kupić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić będą mogły osoby wybrane, czyli takie które mają nissany z podan przecietnymi osiągami - czyli wszystkie te co się aktualnie znajdują w NPT.

 

w Maju zaczynam żeźbe w Turbo - już się nie mogę doczekać jak wpadnie kaska na te inwestyjce :)

 

[ Dodano: Pią 05 Maj, 2006 ]

W mordę co za kibel i wszytko lego w gruzach...

Od pewnego czasu coś mialem miekko z tylu no i jeden z nowiutkich BIlsteinów B6 wylał się i przestał tłumić. Dzisaj rozkreciłem krowę i odeslałem je na gwarancje.

Ciekawe ile będzie trawała ich reklamacje - przy moim szczęściu okarze się że jeszcze na 1/4 mili w Bielsku białej nie wystartuje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no miejmy nadzieje ze uporaja sie z tym jak najsybciej.

chociaz biorac pod uwage polska rzeczywistosc to h*j wie ile to zajmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje żę zla passa GRE przeszła na mnie no nic mi kurde nie wychodzi :cry:

Miało turbo iść ale nawet nie ma jak zatargać teraz mojego Trupa do Maćka a już pare metalowych elemntów do tej imprezy zostało zrobionych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amorki z takiej wysokiej półki i do bani z jakością?pokrywa się to z opiniąmojego braciaka,że BILSTEIN skończył się ze 3 lata temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnym zabiegą nie został poddawany całkowita serja, Poszły już na reklamacje...

Nowe będą może szybciej niż bym się tego spodziewał :)

Chłopaki w rajdach śmigają na B6-B8 i bardzo je zachwalają stąd się na nie zdecydowałem i jak narazie nie miło je wspominam, pierwsze wrażenie że miekkie dość były no i to wylanie cholerne. Eh nie ma to jak KONI.

Mam nadzieje żę to była sztuka jedna na miljon że tak padła szybko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musze bronic Bilsteina szczegolnie modelu B6 - jak dla mnie jeden z lepszych zawiechow, wybieranie ma poprostu rewelacyjne.... i nie jest tak mega twardy ze mozg ci sie o scianki obija jezdzac po naszych drogach.

 

Sam mam u siebie bilsteina i sprezynki Weiteca -35mm i jest naprawde rewelacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam u siebie bilsteina i sprezynki Weiteca -35mm i jest naprawde rewelacyjnie

Taki sam zestaw u mnie siedzi z tyułu, poprstu trafilem na kiepsi egzemparz co się karzdej firmie zdarza pewno 1/1000000 wyprodukowanych szt...

Tak czy siak były na gwarancji nic tylko czekać i tracić czas...

 

[ Dodano: Czw 11 Maj, 2006 ]

Zaraz ide montować troche błyskotek ktore rozjaścią mój bałagan pod maską, oto i one:

chromy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie wiem co robić przy taym aucie nie mając mozliwości wyjechania ze swojego Garage, amorki są w reklamacji - ok. miesiąca będzie trwało ich sprawdzanie i wtedy zapadnie decyzja czy będą nowe czy naprawią te czy nic nie zrobia i coś wymyslą że to z mojej winy...

 

Ostatnio mam takie nie farty odechciewa mi się czegokolwiek robienia w swojej nysie, ciesze się że co chwila do mnie ktoś wpada u u niego coś usprawniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...