Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Coobciowóz - aktualnie 320KM & 420Nm @ 1 bar


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Primo:

- co Wy chcecie od uturbionego SR20DE ?

Secundo:

- co Wam się nie podoba w robocie (tzn. podwykonawcy) Coobciowych flansz?

 

Wytłumaczcie mi to, fachowcy przez małe "f".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nieco źle CIe odebrali Adasiu.

Przez tyle lat moich spędzonych przy motoryzacji poprsotu poznałem pare osób w tej branży i miło jest liczyć za ich niedrogą lecz bezcenną pomoc w moim wymysłach, fantazjach czy też mażeniach.

 

Mania łączy ludzi :)

 

No jutro odbieram flansze naprawde profi przygotowaną choć jeszcze ją poddam lekkim poprawką kosmetycznym - to jest takie moej zboczenie, wiertarka frezik i jedziemy wszytko musi być na gładko i idealnie spasowane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?: Kuba,a czy przy planowanych 300km wytrzyma dół silnika?Bo nawet Nissmo P10 ma jakąś nieprzekraczalną rezerwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho nie zapeszaj planowane jest 350KM na seryjnym dole ale nie na turbinie z SVO :)

CO będzie trzeba wreszcie organoleptycznie sprawdzić ile racji w tym co głoszą Hamerykanie że niby wytrzymałość seryjnego dołu kończy się przy ok. 450KM

 

No kolejne fotki dzisiejszej robotki - naprawde fachowo wyszło:

e6801eae.jpg

2e1ba579.jpg

2f3f86a4.jpg

 

Na dniach powstanie z tego zwarty i gotowy kolektor Turbo wydechowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) No to żeby tylko nie zapeszyć,jak wyjdzie to przebijasz Łukasza :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może wytrzyma hamowanie a może nie, pamiętajcie że to jest projekt stosunkowo nisko budżetowy więc pogodzony jestem z tym ze może silnik ekspolodować...

Ale przynajmniej wiadomo będzie czego on nie znosi i jaka jest jego wytrzymałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Tajemnicy to z tego nie będzie,ale jeśli nawet to bedzie bezpieczne 250 czy 280km to i tak gra warta swieczki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MarekPrimera

Suchar, jestes nowy to ci wybaczymy tym razem, ale jednak coobcio sie zna przeczytaj caly temat...

Coobcio, foty piekne...az sie blyszczy :D

kolektor ciekiawie wyglada:D

ps a ile coobcio juz w primke zainwestowales?

aha mowiles ze od pojemnoci 2.5 w gore to mozna by bylo duzo wiecej wyciagnac, wiec pomyslalem ze mozna by bylo pojemnosc zwiekszyc, wiem ze w 200sx mozna ja zwiekszyc do 2.2, a blok chyba ten sam. :D wiec 2.2 turbo by ciekawie brzmialo :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt zwiększenia pojemności do 2,2 w przypadku SR20 to ok 5500$ najtańszy strocker kit na kutych podzespołach no i do tego robota... w ok. 17-18tyś zł by się zmieściło :D

 

Jak do tej pory ile w prime wrzucilem hmmm msiał bym podsumować ale coś w granicy 9,5-10tyś zł będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo bez szukania i bez przerabiania tłoków z 300ZX można wczucić tłoki na II szlif od SR20DET też będzie sią miało 2045ccm pojemnosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MarekPrimera
Marek, nie wiesz co piszesz...

Suchar zjadł zęby i połamał ręke na SR20DET

aha to przepraszam :P:P

 

17-18tyś zł

:shock: :shock: :shock: wow

no ale osiagi tez bylyby lepsze :D:D:D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, nie wiesz co piszesz...

Suchar zjadł zęby i połamał ręke na SR20DET

aha to przepraszam :P:P

 

17-18tyś zł

:shock: :shock: :shock: wow

no ale osiagi tez bylyby lepsze :D:D:D;)

niedługo Marek bedzie taki SR20 W Polsce, znaczy SR22 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MarekPrimera

greg76, zarejestrowalem miesiac temu, ale z nissankami jestem juz duzo dluzej, no ale nie ma sie tu co sprzeczac, poprostu nie lubie jak ktos wpadnie i obraza...

 

wiec nie ma sie co klucic i respect :D najlepiej wrocic do tematu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie glupio sklada ze Suchar jak by chcial przysrac Kubie to by mogl to sam mu powiedziec bo sie doskonale znamy i dosc czesto spotykamy wiec nie wiem skad to cale zamieszanie. zreszta jestem pewien ze nie to mial na mysli co sobie tu ludzie wkrecaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...