Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Coobciowóz - aktualnie 320KM & 420Nm @ 1 bar


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurde szkoda ze nie mam wspomagania :/ bo to kolo jak w pksie mnie dobija :/.... w n15 to kijowo wyglada... chcial bym jakas mala fajnie lezaca w rekach kiere ze skorzanym albo zamszowym obszyciem :) mmmmm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer

Jeździłem autem bez wspomagania na kołach o niskim profilu z kierą 30cm i wszystko luz. Ba! Nawet panienka sobie dobrze radziła... Jedną reką :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera 32cm mam nadzieje że nie przysporzy mi problemów podczas kontroli :D

Ze 2Kg wywaliłem z auta...

 

Ps. Lukas ten nissan co się zakręcił do 13.000 to znany przypadek ale silnik jaki tam siedzi to CA16De w przeciwienstwie do seri SR20 to on to wytrzyma...

 

[ Dodano: Sro 12 Kwi, 2006 ]

AAAA Porażka z mojej strony dałem się Akarczmie objechać - to pewno przez duze ciezkei kola 16" i kiepską aerodynamike mojej pogiętej krowy ;)

Powoli zabieram się za robienie budy, nowe reflektory zakupione, grilla dzisaj juz prawei dokończyłem dzisaj przerabiać a po jutrze odstawiam prime do blacharza na prsostowanko.

Narazie będzie kolorowa ale prosta :D

 

Ps. N/A mnie nie cieszy, trzeba suszare zapodać :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N/A mnie nie cieszy, trzeba suszare zapodać

N/A jest smieszne w porównaniu z turbo, mam w miare jako tako jadące n/a (civic type R) i turbo to jest jednak to, brak pssst i t p;];] :lol:

bez obrazy chłopcy N/A nowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadmo - nie dmucha to nie jedzie :D

 

Powoli zabieram się za Image:

Grilek homemade by Coobcio + nowe lampy

gilekilampy.jpg

 

prostowanie i klepanie pozostałości po Prymaprymisowych wydarzeniach

klapanienysy.jpg

 

Efekt koncowy prostowania i pasowania

nagotowoprzodek.jpg

 

Jeszcze lakierek i będzie to miało ręce i nogi - jak wam się teraz podoba mój przodek :D ?

 

[ Dodano: Nie 16 Kwi, 2006 ]

A w przerwie między posiłkami świątecznymi zmieniłem z tyłu tarcze hamulcowe na bardziej błyszczące :P Oto i one:

Cimermanki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciales poprzeczke i zaszpachlowales ?? :) ciezko bylo rowno zrobic ?? bo ja tak myslalem zeby w almie machnac... ale co wtedy wlozyc w ta wolna przestrzen... bo siateks mi wszyscy z glowy wybijaja a chlodnica piekna nie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był szybki spocik na stacji BP jakoś mi to nie przyszło do głowy.

Co do grilla to łatwa sprawa w sumie, troche żywicy co tata używał jej do klejenia łudki, do tego żywica, na końcu szpachlowanie no i wygląda to hmmm no jak element seryjny :)

 

Jakby kogo interesowało zamieszczam pare fotek z robienia grila:

 

Nowy gril:

1Serja.jpg

 

Teraz traktuje go brzeszczotem:

2Ciecie.jpg

 

A teraz doprawiam z pilnika:

3opilowanie.jpg

 

Po opilowaniu i zabezpieczeniu taśmą papierową wale warstwe włókna szklanego i smaruje go żywicą:

4zywica.jpg

 

Po zaklejeniu powstałych po wycinaniu dziur wygląda to tak:

5efektpo.jpg

 

Dalej to już tylko tylko szlifowanie, szpachlowanie no i kolorek... - ale to już po maju - będe na praktykach w zakładzie lakierniczym i będe praktykował wszytko na swojej primie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lakierek i będzie to miało ręce i nogi - jak wam się teraz podoba mój przodek n ?

 

No bardzo ładnie, grillek tez fachura :-)

Mi sie podoba.

Ciekawe jak By to w Synnym wyglądało :? :?

 

Pozdrawiam Tomek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś tam zdolności więc co za problem samemu sobei wystrugać taki gril :P

Ps. Po zmianie z tylu tarcz i klocków wreszcie się przekonałem co to znaczy dobrze wytracać prędkość - nie mogę się przyzwyczaić jak to teraz hamuje normalnie ręce mi się gną - to pewno przez tą małą kiere ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś tam zdolności więc co za problem samemu sobei wystrugać taki gril

 

Nie wszyscy mają takie zdolności jak Ty Coobcio 8) 8)

Pozatym gdzie ja skołuje włókno szklane i żywicę ... (mój tata łódką nie pływa :D )

Chyba mozna to zrobic jakimis prostszymi sposobami ale czy dadzą taki efekt :? :?

 

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś tam zdolności więc co za problem samemu sobei wystrugać taki gril

 

Nie wszyscy mają takie zdolności jak Ty Coobcio 8) 8)

Pozatym gdzie ja skołuje włókno szklane i żywicę ... (mój tata łódką nie pływa :D )

Chyba mozna to zrobic jakimis prostszymi sposobami ale czy dadzą taki efekt :? :?

 

Pozdrawiam Tomek

 

:D zywica to najprostsza sprawa :) idziesz do sklepu moto i kupujesz "zestaw naprawczy" :) tam masz kawalek wlokna i zywice, starczy ci na piec takich grilli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Myślę,że co do żywicy to dostanie się ją w dobrym sklepiechemicznym,a jak nie to zawsze można spytać się w najbliższym yachtclubie tam na bank wiedzą

Ps:A grilek nabrał teraz rasowego wyglądu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...