Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Irytujące dźwięki


Notesik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, to pan w garniturze, który poprzednio mnie załatwiał, na hasło "kolumna kierownicy" dość niepochlebnie wyraził się o forum (czytają, wiadomo): powiem Wam w tajemnicy, że powiedział, że piszecie (tzn piszemy) głupoty... Nie pamiętam, czy dokładnie takie słowa były użyte, ale sens był właśnie taki.

A co miał powiedzieć?? że nie dają rady w pewnych sprawach?? dla nich pewnie lepiej było gdyby takie fora zamykali i gawiedź siedziała cicho :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe Notek co zrobisz jak skończy się gwarancja, czy dalej będziesz jeździł do ASO? Jeśli dobrze czytałem to został Ci roczek. Generalnie oczywiście można zawsze pozbyć się auta ale czy naprawdę tylko oto chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że zaraz zacznie się jazda :D pędze zaraz po popcorn na wieczór :mikolaj:

 

WAS nie wystawiaj się ,bo cię rozstrzelają :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

ale JACKO29 wieczór przy lekturze mamy zapewniony. Zastanawiam się czy jeszcze piwko zakupić...

 

Nie polecam ,bo możesz nie nadążyć intelektualnie i dużo stracić ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu Pan Notek poucza ogół. Już parę razy na tym forum pokazał jaki to z niego przemądrzalec i błyskotliwy gość wszystko wie i na wszystkim się zna Oczywiście jak ma ochotę ciągle jeżdźić do ASO to jego problem widocznie lubi tam jeździć.Ciekawe ile razy już był ze swoim nowym samochodem?

Notek na tym kończę z Tobą tę konwersację i już więcej się nie popisuj bo nie uzyskasz odpowiedzi.

P.S

Uważaj bo od popkornu się tyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm JACKO29 jak sądzisz??,

jak dla mnie dosyć agresywny atak solano1 i chyba 1:0 dla niego w pojedynku :027:

 

Eeee,chyba nie Notek prezentuje oczywistą oczywistość :D ,Solano prezentuje model zezłoszczonego użytkownika który już nigdy nie zamierza jeżdzić do ASO,ale jak to w życiu bywa ,jest brutalnie i zdanie może szybko zmienić!Ale nikomu nie życzę wizyt w ASO i nerwówki z klekocącym ,przeciekającym i diabli wiedzą jeszcze jakim autem.

Moja sugestia jest taka nigdy nie mów nigdy,a co do wyniku to chyba jednak Notek górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:0 było za atak :-)

A tak na serio: kolejne nic nie wnoszące pieniactwo - ktoś nabruździ i za chwilę zniknie z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie jest już Was trzech, miłośników ujeżdżania się po ASO.Gratuluję.

Proponuję założyć taki temacik na forum tam napiszcie ile razy z tym samym jeździliście do ASO.ŻYCIE JEST BRUTALNE TYLKO DLA TAKICH CO NIC NIE POTRAFIĄ Z NIM ZROBIĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solano ,wyhamuj!Przeczytaj swój pierwszy post,prosiłeś o pomoc w zaistniałej sytuacji,Ci którzy mieli problemy całkiem życzliwie podeszli do tematu udzielając odpowiedzi i wskazując sposób załatwiania sprawy.NIE MA SAMOCHODÓW IDEALNYCH!!!!!!!!!

Wdałeś się w nic nie znaczącą polemikę z ludżmi którzy chcieli Ci odpowiedzieć na twój problem,zupełnie nie potrzebnie bo dostałeś to o co prosiłeś,praktycznie na tacy,inni do tego dochodzili tygodniami!Po to jest to forum!Odczucia każdego z nas o sposobie załatwiania spraw z ASO są zgoła różne i nie można wszystkich stawiać w jednej linii.Masz takie odczucie że Cię w ASO olewają popychaj temat do centrali tak jak postanowiłeś i daj nam znać co uzyskałeś,a nie wytykaj temu czy innemu że jest profesorem czy kimś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie przeczytałeś że prosiłem o pomoc? Ja wystąpiłem z konkretną propozycją i spotkałem się ze złośliwymi uwagami.Oczywiście ,że poinformuję co załatwiłem . W życiu tak jest że jeden zawsze mniej załatwi niż wielu.Co do samochodów idealnych to samochodów miałem w życiu nowych wiele ale w żadnym nie bujałem się przez rok ze stukami i wielorazowymi wymianami kolumny kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie jest już Was trzech, miłośników ujeżdżania się po ASO.Gratuluję.

To Cie zmartwię moim przypadkiem - wizyt nie planowanych w ASO - zero :!:

Jedynie co miałem robione poza czynnościami serwisowymi to smarowanie klamki zewnętrznej i to przy okazji przeglądu.

A jak będę musiał pojechać, to zrobię tak jak np. kolega Notek, będę egzegwował swoje prawa aż do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem to samo co Was,zero interwencji w ASO ,auto spisuje się bezawaryjnie,ech! szkoda kalorii na dyskusje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ,to samo kiedyś odpowiedziałem Notkowi,mam taką nadzieję że już zdążyli coś poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie (1:1 ;) )

 

Jak mam teraz załatwiać stukanie? Zgłosić do ASO czy na 0801nissan?

Jeśli do centrali to i tak odeślą do ASO, bo tylko oni mogą bezpośrednio kontaktować się z centralą.

Jeśli do ASO, wystarczy że powiem że puka i umówić się na obejrzenie? Co jeśli powiedzą że czasami może pukać?

 

Proszę podajcie swoje propozycje chętnie wszystkie poczytam.

Pozdrawiam Wszystkich :sindbad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzys166,

 

Witam.

Przeczytałem na forum, że kiedyś miałeś problem z Nissanem. A konkretnie Twój samochód wydawał dziwne stukanie podczas zapalania gdy był zimny? Czy może uporałeś się z tym problemem, bo u mnie też coś takiego się dzieje. Po chwili od ruszenia samochodu nie słychać już żadnych odgłosów.

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...