Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[TINO] Nissan Almera Tino


Gość kwamar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TINO 2,2Di
Witam serdecznie wszystkich!!!

Mam problem z regulatorem temperatury nawiewu, pewnego razu przekręciłem na max ogrzewanie i tak pozostało tzn.regulator się przekręca lecz temperatura się nie zmienia.

Muszę się do tego zabrać lecz nie bardzo wiem jak może ktoś miał podobny problem i wie co może być przyczyną.

Almera Tino 2.2 di, rok 2001

 

 

jest to do zrobienia we własnym zakresie,wystarczy pogrzebać w elektrycznych drobiazgach i znależć coś do przytrzymania panceża linki który prawdopodobnie się wyłamał najlepiej skręcane na śrubki ,nastepnie usztywnić wszystko kikiriki-godzinka roboty ,proponuje zdjąć też schowek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! :)

Orientujecie sie może czy w Tino lusterka były podgrzewane w serii? U mnie niestety nie grzeją, a brakuje mi tego :(

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę na zmianę opon na zimowe. Nowe Uniroyal za 950 zł. Co o tym sądzicie?

 

wiesz.......... wypadałoby podać model oraz rozmiar opony, wtedy będziemy mogli się wypowiedzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że Tino ma tylko jeden rozmiar ale może sie mylę. :)

Cudowny dzień, zdecydowałem sie na używane i 500 zeta w kieszeni./continental/

 

Ja mam na lato oryginalne alufelgi nissana 16 cali i opony 205/55 a na zimę stalowe 195/65 - zapas też mam w tym rozmiarze.

A te continentale jak się sprawują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te continentale jak się sprawują?

 

Toczą się :) .A tak na poważnie trudno powiedzieć, jak będzie śniegowo to coś może stwierdzę. Wspomiałeś o alufelgach, mój Tino niestety jezdzi na stalowych. Tu trochę moje zdziwienie gdyż inne /większość zdecydowana/ jest na alu. Może mój poprzednik przed sprzedażą wymienił na stalówki? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w gronie!

Filtr p/pyłkowy znajduje się z tyłu schowka po stronie pasażera. Najlepiej odkręcić śruby, które są pod schowkiem i go wyjąć lub odchylić, masz tam taką czarną plastikową klapkę na zatrzaskach - za nią jest filtr :-)

Pokrywkę filtra widac częściowo, kiedy otworzysz schowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy, dzisiaj się zarejestrowałem.

Od lipca jeżdżę Nissanem Almerą Tino 2,2 DI 84 kW, prod. 2001 r.

Autko jest ekstra, ale mam problem muszę dorobić kluczyk z pilotem i szukam warsztatu na Śląsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej Tinek pojawia się w naszym pięknym kraju, ciekawe, czy kiedyś dojdą do statusu auta kultowego :P (pakadabra: instrukcję masz już przesłaną) :>

 

Ponawiam więc uporczywie APEL DO MODERATORÓW o stworzenie oddzielnego działu dla modelu TINO

Pojawia się zbyt wiele wolnych tematów, które pozostają tylko jako 1 post rozpoczynający, ginąc między kolejnymi pytaniami...

Tino V10 jest coraz popularniejszy, a przy tym na tyle odmienny od innych Almer, że zasługuje na swój dział, czy podzielacie moje zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie - pewnie lepiej jest czytać 6 stron wolnych pytań dotyczących Tino...

bardzo zachęcające, tak jak opinia kogoś, kto wchodzi w wątek tylko dlatego, żeby rzucić taką "mądrość"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam od kilku dni almerę 2,2 DI 2002r jesli ktos z foum posiada instrukcje obsługi to z góry dziekuje za przesłanie na mejla jurek0074@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad zakupem Nissan Tino, Xsary Picasso i Renault Scenic i wybór padł na Tino. Głównie dlatego że to jednak Japończyk :)

 

raczej Hiszpanka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...