Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

po raz kolejny NAVARA


Gość ika74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stawiam na odpowiedź d).

 

d) wszystko jest gotowe można już odbierać, ale...

 

Tu jest do wyboru 8 podpunktów:

1. Nie dojechały papiery

2. Jeszcze tylko zrobimy przegląd zerowy i w poniedziałek zadzwonimy

3. Testujemy komputer bo są dziwne ustawienia, zadzwonimy w poniedziałek

4. Brakuje trójkąta ostrzegawczego , już załatwiamy

5. Ktoś nie dolał płynu do spryskiwacza i nasz logistyka juz się tym zajmuje, zadzwonimy...

6. mamy problem z domykaniem jednej szyby, zadzwonimy...

7. Nie mamy jeszcze hardtopa, zadzwonimy

8. Houston mamy problem , ....

 

itp, itd

 

W poniedziałek kolejne warianty.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUTO JESZCZE NIE DOJECHAŁO :P ale jak już sie w końcu dodzwoniłam do salonu i zapytałam czy dany egzemplarz jest juz w ogóle wyprodukowany usłyszałam że oczywiście ;););)

 

 

a pewnie jak juz bedzie to przerobimy Twoje 8 podpunktów Dżemik :D

 

a koniec marca coraz bliżej :027:

 

[ Dodano: Pią 23 Mar, 2007 09:03 ]

póki co wersja "najbliższej rodziny" że niespodziewany atak zimy i opad 1cm sniegu uniemozliwil navarze wjazd na lawete trzyma sie mocno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i prosze.... zaczynam Dżemiku przerabiac Twoja liste :D

podpunkt 1. auto jest, dokumentow brak :P

 

mam nadzieje ze na tym sie skończy....

 

ale wiecie co... nie bede sie na razie czepiac bo litosciwa opatrznosc postanowiła mi chyba wynagrodzic moje ostatnie motoryzacyjne przygody i dostałam niezły bonus...mianowicie kupowałam rocznik 2006 no bo cena nizsza a ja z 10 lat zamierzam pojezdzic :027: .... no i negocjowałam cene i dodatki jak za rok 2006....troche to trwało...w koncu zaliczka... no i okazało sie ze to konkretne auto zarezerwowały dwie osoby ...ja jako druga... no i nie miałam wyjścia- musiałam ;) wziąśc rocznik 2007.... cena i reszta bez zmian :D:D:D

 

[ Dodano: Sob 24 Mar, 2007 08:09 ]

Ika, automat czy manual bierzesz?

 

 

no oczywiscie ze MANUAL :D

 

automaty sa dla mieczakow :P (uuuh.. no to teraz mi sie dostanie ;) )

 

[ Dodano: Sob 24 Mar, 2007 08:13 ]

Ika no i w jakim kolorze ci teraz bedzie do twarzy?

 

 

LADY IN BLACK ;)

 

andy a jak sie kupuje auto w cywilizowanym swiecie ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon

Ika,wiec jest to dosc przyjemna czynnosc.Sledze temat od jakiegos czasu na tym forum i musialem troche zweryfikowac sobie swoje wyobrazenie o zmianie w pl po przylaczeniu do unii eu.Mam tu na mysli obsluge jaka wam funduja salony samochodowe.Nie wyobrazam sobie czegos takiego tutaj.Ja ze swoim sprzedawca wrecz sie zakumplowalem.Jestesmy w stalym kontakcie i nie jest to kontakt zwiazany wylacznie z zakupem(na auto musze poczekac jeszcze ok 2-3 tyg)gadamy o wedkowaniu,urlopach i naszych kobietach.Formalnosci do minimum.Wiekszosc zreszta spraw zalatwia sie badz przez tel,internet lub przez poczte.Prowadze wlasny interes a w urzedzie bylem raz i bezsensu.Powinienem zadzwonic.Navary sprzedaja sie jak cieple buleczki wiec dluzszy okres oczekiwania.Dodatkowo kupilem i zamowilem fabryczny montaz hardtopu,a to tez wydluzylo jeszcze bardziej termin odbioru.Mieczak jestem bo wybralem automata(mieszkam w gorach i troche latwiej z automatem)Wzialem przyklad z irlanderow ktorzy w wiekszosci jezdza automatem wlasnie)Ja rowniez wzialem w kolorze BLACK. :one:Jeszcze jedno-navara 2007 jest tansza o ok 2000euro od navary sprzedawanej w 2006roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieczak jestem bo wybralem automata

 

przynajmniej jestes w doborowym towarzystwie- miliony amerykanow tez tak robia :D

 

[ Dodano: Sob 24 Mar, 2007 13:47 ]

:Jeszcze jedno-navara 2007 jest tansza o ok 2000euro od navary sprzedawanej w 2006roku

 

swiat nie przestaje mnie zadziwiac.....

ale coraz bardziej rozumiem dlaczego ludzie wyjezdzaja do irlandii....i jak tak dalej pojdzie to kto wie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon

Irlandia to raj dla 4x4.Kraj rolniczy,gorzysty.Wiecznie zielony.Glowne trasy sa swietnej jakosci ale wiele to jednak waskie,zapiaszczone szutrowe drogi.Fajnie kiedy slonce,gorzej gdy na morzu sztormy.Bloto,deszcz.No nie pokochaja irl ci ktorzy lubia w sniegu sobie poszalec,bo brak.Ogolnie zimy brak.Jednak nie ma tez maniakow, ktorzy chcieliby poszalec po bezdrozach.Wystarcza im ze wiekszosc czasu spedzaja za kolkiem i wolnych chwilach to raczej ida do pubu.A szkoda..Fajnie macie ze spotykacie sie by pogadac o autach i smigacie w blotku dla frajdy..Zazdroszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez Polska to nie koniec swiata :P ... zawsze mozna przyjechac.mysle ze navar przybywa w takim tempie (szczegolnie w małopolsce :D ) ze w koncu ustali sie jakis kalendarz imprez....niechze sie "irlandczyk "rozerwie.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
no przeciez Polska to nie koniec swiata ... zawsze mozna przyjechac.mysle ze navar przybywa w takim tempie (szczegolnie w małopolsce ) ze w koncu ustali sie jakis kalendarz imprez....niechze sie "irlandczyk "rozerwie....
-no nie koniec swiata,jednak gdy widze tu rodakow naszych ktorzy smigaja autami z kierownica po lewej stronie to im wspolczuje.Nie bardzo wyobrazam sobie leciec do pl na zlot autem,z kier.po prawej.Ale nie wykluczam.. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze Panstwa ... jest realna szansa ze jutro odbiorę auto :D:D:D

 

i bardzo jestem ciekawa reakcji otoczenia.... no bo wiecie...mówiłam że zmieniam auto... i że to będzie coś z dużym bagażnikiem ;) .... i dieselek ;)...takie tam kobiece autko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:one: No to czekamy na jakąś fotkę.

 

daj znajomym coś na serce :D , żeby nie padli jak zobaczą Ciebie w "kobiecym samochodziku z większym bagażnikiem" :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zabraknie nam IKI na kilka dni

 

zabraknac nam moze tez niedługo salonów PGD :kosci: :kosci: :kosci:

 

 

oto BREAKING NEWS : wszystko ok tylko.... jest błąd w karcie pojazdu no i trzeba czekac na nowe dokumenty :diabel2:

OCZYWIŚCIE NA RAZIE W TO NIE WIERZE- JUTRO CHCE ZOBACZYC RZECZONE DOKUMENTY NO I PRZEDE WSZYSTKIM SWOJE AUTO W NIENARUSZONYM STANIE :diabel2: JA naprawde jestem spokojną i cierpliwą osobą ale :027:

 

JUTRO JADE PO AUTO ZASTEPCZE lekko liczac na ok. tydzień ..... cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon

A mialo byc tak pieknie,a wyszlo jak zawsze :diabel2: No coz przynajmniej pobedziesz z nami jeszcze tydzien.Do gratulacji powrocimy tez za tydzien.Wez ze soba kogos z forum lub gruba pale!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ika, zgodnie z regułami nissan ASO w PL, jutro okaże się że nie mogą ci pokazać dokumentów bo już je wysłali. Ksero oczywiście zapomnieli zrobić albo się zepsuło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ika ... a juz mialem pytac o wrazenia z jazdy ... wchodze i co widze ... error (to w zargonie mojej profesji :-) ... ale co ... idac tropem ptaska polecam wywalczyc pierwszy przeglad za free ... (co najmniej) ...tylko ze na pismie ... (chcialbym widziec ich miny ... ledwo sie rok zaczal a tu juz by bylo drugie takie pisemko ... :))) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz powtarzam mantre : stanowczo ale spokojnie :027:

 

[ Dodano: Sro 28 Mar, 2007 00:12 ]

w ten " błąd w papierach" ciężko mi jakoś uwierzyc.....coś innego zmalowali :!!: ... tylko CO??? młotek spadł na przednią szybę? przy montowaniu hard topu cos sknocili? jakieś wzorki ryte srubokretem na lakierze sie pojawiły :027: ? ogladałam auto w piatek i było ok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladałam auto w piatek i było ok....

 

.. a skąd wiesz że to było Twoje :D Może Twoje dopiero wyjeżdża z Hiszpanii :D

 

Dobrze , że jeszcze nie nadeszło :.. "Houston mamy problem" :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem samochód gotowy , tylko czekali na hardtop. Mówili mi żebym odebrał samochód, a potem przyjechał na montaż...... :027: Nie zgodziłem się bo wiadomo jak hardtopy przychodzą - do miesiąca opóźnienia.

 

No i jak chłopaki nie dostali kasy za samochód, to sprężyli się i w ciągu paru dni hardtop był :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...