Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

po raz kolejny NAVARA


Gość ika74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz że dla Ciebie to nawet prawo bym złamał

 

chyba sobie urlop nad bałtykiem zaplanuję.... :diabel:

 

[ Dodano: Wto 08 Maj, 2007 23:01 ]

... kurde nie zamienil bym sie z nim

 

:one: :one: :one: no bo własnie o to chodzi zeby miec takie auto jakiego sie potrzebuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar

Jasne Ika koniecznie :D albo nad jeziorami Pojezierza Drawskiego :D , bo wiesz nad Bałtykiem wieje i wilgotno :D a nad jeziorkiem miła aura i szum lasu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne Ika koniecznie :D albo nad jeziorami Pojezierza Drawskiego :D , bo wiesz nad Bałtykiem wieje i wilgotno :D a nad jeziorkiem miła aura i szum lasu... :D

 

sie doigrasz ja ci mówię ;) ...

a przy okazji sprawdzisz czy naprawde NAVARA to jest To....bo wiesz ....mozesz jeszcze wybrac jej prawie blizniaka :P ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar
sie doigrasz ja ci mówię ;) ...
A bardzo chętnie :one:

 

a przy okazji sprawdzisz czy naprawde NAVARA to jest To....bo wiesz ....mozesz jeszcze wybrac jej prawie blizniaka :P ...
Yyyyy... Bliźniaka mówisz... :D Ale to Lecha czy Jarosława :one: No mogę jeszcze ściągnąć z południowej Afryki lub Australii Navarę V6 hahahaha :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar

Tak i trzeba by było wymyślić uzasadnienie, że zagazowanie silnika V6 to jego odwieczne powołanie, ze ta konstrukcja do tego, i tylko tego się nadaje itp... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj bo jak zagazujesz to Cię poniektórzy(?) mogą wyzwać od.... debili .... :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak kupisz Patha V6 max wypasionego to i tak bedziesz miał gorszą wersję :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się zapala rezerwa to jest ponad 10 l w baku. Przynajmniej u mnie. U Ciebie ile jest musisz sprawdzić co Hiszpan zrobił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo jeszcze do pełna nie tankowałem... Boję się rachunku :D. W tej mojej wersji nie ma komputera i nie podaje ile przejedzie skubany...

 

Wczoraj mnie już dzieciaki pod domem dorwały: "Ale ma Pan ładne auto!" - i co tu więcej pisać - dziecko nie kłamie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w wersji z komputerem - ilość km do tankowania jest b. przybliżona. Zależy od stylu jazdy i chwilowego spalania.

 

Pokazywał mi "0" a jeszcze z 50 km zrobiłem , bo wskazówka nie doleciała do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
Uważaj bo jak zagazujesz to Cię poniektórzy(?) mogą wyzwać od.... debili ....

 

 

zagazowywanie "dobrych" silników nazwałam PROFANACJĄ

DEBILIZMEM nazwałam pytanie o spalanie czyli kupowanie samochodu z 5 L silnikiem w benzynie a potem pytanie ile pali ..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
no mnie by irytowalo jak by wszytstkim na okolo palil 20 a u mnie 30

 

chodziło mi bardziej o to, ze jak ktoś kupuje samochód, ktory pali np 17 l/100, to juz nie powinno mu specjalinie przeszkadzac ze pali np 19, bo wiadomo, ze 9-10 palić nigdy nie będzie.

 

czyli jezeli ktoś ma fantazje i kase i chce taki silnik to niech sobie kupi, ale potem niech nie narzeka że pali dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
chodziło mi bardziej o to, ze jak ktoś kupuje samochód, ktory pali np 17 l/100, to juz nie powinno mu specjalinie przeszkadzac ze pali np 19, bo wiadomo, ze 9-10 palić nigdy nie będzie

 

jasne ze tak,a jednak bylem swiadkiem podczas lunchu wymiany zdan miedzy dwoma jegomosciami,ktorzy porownywali dane tech lincolna navigatora i gmc-yukona i ..jakiz parametr okazal sie przewazac na korzysc jednego nad drugim?Spalanie :D Przy takich potworach zastanawianie sie czy jeden pali 2-3 litry mniej to naprawde zaskakujace.Zdaje sie ze koles zdecydowal sie na navigatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
Niestety w naszym społeczeństwie (nawet na forum) istnieją ludzie, uznający zasadę, że można kupic super drogie auto, a potem zagazowac by taniej się eksploatowało
-raczej nie dotyczy to aut nowych(super drogich).Czeste wsrod tych ktorych stac na kupienie uzywki ale z instalacja gazowa.Sam tak nie zrobilem ale nie krytykuje tych, ktorzy i owszem.Kazdemu wedlyg potrzeb,prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
Dlatego napisałem, że nie dotyczy aut majacych przejechac z pkt A do Z.
-to nie sa auta majace przejechac z punktu A do B.Normalna codzienna eksploatacja.Przyklad--Ika(frontera)Ryzy(frontera)i co w tym niby zlego?Wilk syty i owca cala?
jak widze Mercedesa S600 na gaz to mnie skreca
A wiesz dlaczego stac ich na mercedesa S600,a ciebie nie?Bo maja calkowicie odmienne zdanie na tematy zwiazane z kosztami eksplatacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon

Tak mysla ci ktorzy koszty sumuja, zamiast niepotrzebne zniwelowac.

W takim bądź razie po co służy to auto?? Dla szpanu??
- i tu pokazujesz dlaczego skreca cie gdy-
jak widze Mercedesa S600 na gaz to mnie skreca
bo dla ciebie to szpan ktory ma leciec 5 s do setki itp.Dla NIEKTORYCH -LIMUZYNA KTORA W KOMFORTOWYCH WARUNKACH MA ICH PRZEWIEZC Z PUNKTU A do B.Tak na marginesie to srednio wierze w s600 na gaz.Kiepski przyklad,albo OGROMNA rzadkosc.Jak mowie dotyczy to glownie aut uzywanych(czasen tez kilkuletnich luksusowych)i przez ten gaz wlasnie bardziej dostepnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon

Sorry ze te dygresje na temat kosztow eksplatacji,ale sam prowadze biznes na wymagajacym dosc rynku i rozumiem(juz)ze obliczajac w/w nalezy niepotrzebne skreslic.Ilez to juz razy slyszalem -ze gdy mowie ze nie stac mnie na to czy inne i slysze-naprawde?!I zawsze mowia to ci ktorzy naprawde maja mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon

my chyba sie nie rozumiemy.Zauwaz ze bronie tych ktorzy mysla inaczej niz ja(nie jezdze/lem nigdy z instalacja gazowa) ,ty krytykujesz dlatego ze nie mysla jak ty..

 

[ Dodano: Sro 09 Maj, 2007 17:27 ]

W tym momencie zaczynasz zaprzeczać swoim własnym poglądom
pomyliles MOJE poglady z pogladami tych ktorych bronie.
Sam tak nie zrobilem ale nie krytykuje tych, ktorzy i owszem.Kazdemu wedlyg potrzeb,prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo jeszcze do pełna nie tankowałem... Boję się rachunku

 

no to zrob tak:

1. podjedz na stacje gdzie nie ma samoobsługi

2.otworz bak i rzuc hasło "do pełna proszę"

3.jak zobaczysz ze zaczął tankowac to NATYCHMIAST idz do kas

4. obserwuj sytuacje i jak zobaczysz ze tankowanie zakonczone to usmiech do pani w kasie : za dystrybutor nr 3 płace, KARTĄ!!!

5.popros o fakture ktora natychmiast po otrzymaniu-BEZ PATRZENIA złóż na pół i w tym stanie oddaj swojemu księgowemu :diabel: :diabel: :diabel:

 

a wyciagów bankowych i tak nikt nie czyta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar
Czyli chcesz mi powiedzieć, że skoro stać ich zapłacić 40 tyś. za ubezpieczenie rocznie to muszą szukać oszczędności na paliwie?? W takim bądź razie po co służy to auto?? Dla szpanu??

 

Przyjmując, że rocznie wydają 15.000 na benzynę a na gaz by wydali 12.000, to gdzie tu logika?? (patrz dalej jaki jest koszt ubezpieczenia)

No wiesz... To nie tak... Ludzie mają marzenia... Ktoś marzył o Mercedesie SL a tylko na jeżdżenie zagazowanym go stać, to co w tym złego? Jest różne podejście niektórzy patrzą na samochód tylko jako wodziło mające ich przetransportować z punktu A do B inni mają optykę taką, iż widzą dany wóz jako swoją fascynację... Ja na przykład bardzo bym chciał mieć replikę AC Cobry z silnikiem HEMI 5,7 litra... Codziennie bym nie jeździł, bo do tego planuję mieć Navarkę (tez bardzo ładne auto) ale na weekendowy wypad po okolicy na czarnym to bym się wybierał właśnie AC Cobrą... I nie mówmy o szpanie też... Bo taka przejażdżka stosowana na przykład w niedzielne popołudnie nie musi być szpanem tylko przyjemnością sprawianą samą sobie... Szpan jest wtedy gdy kupujemy auto by imponować innym, ale gdy kupujemy auto dla własnej przyjemności z wewnętrznej pasji to zupełnie inna para kaloszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na który sie wydało mnostwo kasy

 

 

to "mnóstwo" to bardzo subiektywne jest...nie uważasz?

 

[ Dodano: Sro 09 Maj, 2007 18:51 ]

a poza tym... w cywilizowanym świecie nie jest obciachem szukanie oszczedności tam gdzie sa one realne ...to raczej wyraz szacunku dla własnej pracy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...