Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

po raz kolejny NAVARA


Gość ika74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dwóch nowych kolegów.

 

Nie zapomnijcie dobrze nasmarować samochodu po odbiorze :564: .

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak IKA wybrałem Wielicką w Krakowie

 

 

Witam :one: ....no to napisz jak poszło :D

 

 

chwile mnie nie było wiec moze cos przegapiłam... Andy, GregMar....Co u Was? Andy-dalej sie meczysz w mercedesie ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ika :diabel: U mnie "jako tako" - jak mawia minister spraw zagranicznych Japonii, a co było jak Ciebie nie było stęskniliśmy się za Tobą :diabel: . Poza tym Kamela strasznie na mnie jeździła ale już tego nie poczytasz bo kolega Bombel złapał za szufelkę i wio do kosza :D A jak tam Navka się sprawuje, faceci pewnie na nią lecą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam Navka się sprawuje, faceci pewnie na nią lecą

 

Navka super póki co...a faceci boja sie troche mam wrazenie :P

 

a teraz ku pokrzepieniu serc osób oczekujących na odbiór.... 2500 km. zrobione, jeżdzi super, pali coraz mniej ,wad w dalszym ciągu nie widzę :D:D:D

 

[ Dodano: Sro 18 Kwi, 2007 17:08 ]

Wiem, że teoretycznie auto ma być w tym tygodniu

 

 

 

a jaki masz termin odbioru na umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał pooglądać trochę terenówek w akcji to w ten łiikend niedaleko od Kraka będzie sporo emocji.

Polecam ten rajd

Dodam, że w planie jest aby Navka :zdziw: prowadziła jako pierwsza kolumnę samochodów przez miasteczko :D poodczas otwarcia imprezy.

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek o navarach więc tu się zapytam:

 

Spóźniają mi się już tydzień w nissanie z navarą (już stoi u nich, ale papiery itp...) co z nimi wynegocjować? Macie jakieś doświadczenia? (umowa była na 20 kwietnia - zapasem bo mówili że 17 będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

Wykładzina paki, buda, dywaniki, listwy boczne, robienie loda przez laskę z serwisu.... rozmarzyłem się , jeśli taka mają :D

Pierwszy przegląd gratis? No zobacz co tam można jeszcze domówić do Navary. Jak będą się stawiać to napisz do mnie na PW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he - właśnie zadzwonili, że odbiór jutro - powalczę o ten przegląd gratis! Dam znać jak mi się to uda :). Navarka szara z zabudową alpha. Na co zwrócić szczególną uwagę przy odbiorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Navara odebrana - generalnie bez uwag - wiszą mi jedno mycie... Pierwsze wrażenia: SUPER! Siedzę jak w ciężarówce - wysoko, wszystko widać. Mam manuala - biegi chodzą ok. Narazie docieranie, więc bez szaleństw, zresztą korki w trójmieście więc tylko do 4ki jechałem. Buda Alpha bardzo ładna. Na obwodnicy 130 km/h spokojnie, bez szaleństw. Dziecko zadowolone, siedzi wysoko, wszystko widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci fajnie, moja miała być 15go, ale dalej jej nie ma ( to znaczy jest na placu, ale dokumentów brak :zly: )

Ale na razie wywalczyłem na kilka dni ich testówke - manuala - bardzo jestem ciekaw jaka będzie różnica.

Na razie zamówiłem inne felgi, reflektory soczewkowe i zawieszenie OME, co potem ... zobaczymy.

 

Pozdr,

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zes powalczyl ... jedno mycie .. hehhe .. auto za 160 klockow .. a zlapales sie na 12 zl ... no chyba ze to topless .. a w glownej roli pan kierownik z salonu

 

o mycie nie musiałem walczyć - (nie umyli za dokładnie przed odbiorem), za spóźnienie dają mi 20% obniżki na serwis u nich w serwisie (podobno standard to 10%?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loso...nie daj sie prosic ;) ....pisz !!!! ja rozumiem ze pierwsze dni to zachwyt i upojenie ale zeby ani slówkiem do forumowiczow sie nie odezwać...? :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar

Ufff... No ja niestety wciąż na etapie podziwiania obrazków i wykręcania głowy na ulicy za Navarką... Pojawiła się u mnie mozłiwość rozkręcenia biznesu transportowego na własną rękę i mam już zaklepane transporty wychodzące a nawet widoki na transporty powrotne... W ta sobotę nawet rozmawiałem z bardzo dobrym kierowcą i zgodził się u mnie jeździć, oczywiście za odpowiednią stawkę 4 tyś z tendencją wzrostową... Uffff... Teraz problem tylko dobry ciągnik siodłowy znaleźć, co ostatnio jest wręcz niemożliwością... Z tego powodu zakup Navarki trzeba odłożyć... Będę mógł dostać kredyt na siebie prawdopodobnie po trzech miesiącach od ruszenia z własną działalnością... No chyba że jakimś cudem uda się dogadać z dealerem Nissana, by mi zamówili srebrną Full wypas Navkę (na którą zwykle czeka się trzy miechy), ja dam im zadatek w postaci 5 lub 10 tyś, a sam kredyt załatwię po tych trzech miesiącach... Jeśli nie, to będę mógł się z własną Navką przywitać najwcześniej za pół roku... Ehhh... No tak to na dziś wygląda... :/ Musi mi, więc wystarczyć to co Ty i Andy napiszecie o swoich fajnych autkach... No chyba, że Iczka jadąc nad morze zahaczysz o pojezierze i dasz trochę pojeździć po tutejszych polankach, lasach, nad ukryte wśród nich romantyczne jeziorka :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy teraz zamówił Navarę odbiór w maju. Przy okazji jest wolna alokacja na navarę w graficie na 26.06 i na lipiec czarna i srebrna, kompletacja do ustalenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
Ufff... No ja niestety wciąż na etapie podziwiania obrazków i wykręcania głowy na ulicy za Navarką...

 

no teraz to spadłam z krzesła czyli dyskutujesz tak zaciekle o czymś czego nie masz ??????????????????????? ,

 

ps/ spokojnie to był ostatni post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...