Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

po raz kolejny NAVARA


Gość ika74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ja przynajmniej dzisiaj widziałam swoja navare zmontowana ze wszystkim... chyba faktycznie jest moja bo spisałam numery nadwozia a sprzedajacemu powieka nie drgnęła ;) .... na razie autko zastepcze... głównie skupiam sie zeby pamietac o istnieniu kraweznikow i tym podobnych.... :P

 

[ Dodano: Sro 28 Mar, 2007 20:39 ]

....a tymczasem własnie zaczełam żałobe po froterce :029: ... super autko było...no i w dobre rece poszło, do sasiada (a własciwie sąsiadki ;) ).... a swoja droga...jaki diabeł mnie podkusił zeby porządnego opla zamienic na jakiegoś hiszpanskiego japończyka :027:... i żeby jeszcze bestia pod domem stała to lżej by było... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon

-tak poza wszystkim, serduszko zabilo mocniej gdy pokazywali Twoje auto?No nic trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i troche poczekac.Moze naprawde byl jakis blad i woleli uniknac przyszlych problemow zwiazanych z nieprawiedlowosciami w papierach?Wyobrazasz sobie swa wscieklosc w urzedzie komunikacyjnym?Warto myslec pozytywnie i poczekac.Swiat sie nie zawali.Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-tak poza wszystkim, serduszko zabilo mocniej gdy pokazywali Twoje auto?No nic trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i troche poczekac.Moze naprawde byl jakis blad i woleli uniknac przyszlych problemow zwiazanych z nieprawiedlowosciami w papierach?Wyobrazasz sobie swa wscieklosc w urzedzie komunikacyjnym?Warto myslec pozytywnie i poczekac.Swiat sie nie zawali.Pozdrawiam.

 

 

totez właśnie.... spokojnie ,z uśmiechem na ustach... po raz kolejny obmacałam dzisiaj swoja navarę...(aczkolwiek nie ręcze za siebie jesli sytuacja bedzie sie przeciagac)... auto dzisiaj wygladało ok,wszystko domontowane wiec moze faktycznie tylko papiery....po ostatnich miesiacach jestem troche przewrazliwiona jesli chodzi o polskich dealerow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zażadaj jako zastępcze - Navary - testówkę mają !!!

 

Powiedz im że musisz wozić rzeczy na pace. Przyciśnij ich do muru. :569:

Jesteś OSA podobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiesz już jak wygląda przeprawa w Nissanie. Zamówic samochód, wydać pieniądze - bardzo łatwo .

 

Chciała Pani odebrać samochód ....hmmmm, no to może będzie jutro ....

 

No to zapowiada Ci się dobry weekend :D

Tylko nie katuj samochodu od razu :diabel2: :D

 

Gratulacje i do zobaczenia na drodze ;) i w terenie :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma rzeczy niemożliwych jak sie okazuje... :D .Dzisiaj w salonie JapanMotors przy ulicy Wielickiej w Krakowie czekała na mnie piekna czarna navara przepasana czerwona szarfą z kokardą na dachu :D:D:D:D:D:D:D

 

a teraz pozwolicie ze otrząsnę sie z szoku , finlandia na uspokojenie emocji i zabezpieczenie antykorozyjne auta ;) juz sie zmroziła więc tymczasem ZDROWIE NAVAR I NAVAROMANIAKÓW !!! :one: :sylwester:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszego!!!

Dużo frajdy daje spotkanie z innymi navaromaniakami, więc polecam umówić się na jakiś spocik :)

 

Ika, no i fotkę jakąś rzuć z navką w tle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 km zrobione i dalej jedzie :D:D:D ( hm.. w zasadzie to dzisiaj jeszcze jej nie odpalałam ... ;) )

 

w dalszym ciągu w otoczeniu najbardziej słyszalny jest dźwięk opadajacych szczęk jak przejezdzam ( a wiadomo- okres docierania wiec nie za szybko,dostojnie,lśniąc w wiosennym słoneczku ;) )....trochę te noże w plecam uwieraja ale mozna się przyzwyczaić :P;)

 

moje wrażenia:

tego sie nie da opisać- to trzeba przeżyć :one: ....

 

twardy jest -i bardzo dobrze :D

 

promień skrętu...hm wczoraj miałam test navracania przy publiczności ... no i nie jest tak zle...rozczarowani byli ze miedzy końmi ,przyczepami, autami i ludzmi złożyłam się na dwa razy ( chociaż musze przyznać ze troche sie spociłam ;) )

 

prowadzi sie bardzo fajnie- na ale na razie jest piękna słoneczna pogoda i sucho...

 

paka przez psy przetestowana- suka nie ma zażleń...włazi dobrowolnie i na siłe trzeba ją wyciągać .. .drugi pies(facet)...wskoczył, rozejrzał się i popatrzył wzrokiem "chyba żartujesz?" :P - no ale jemu najlepiej było by na tylnej kanapie maybacha ;)

 

aha.. co do psów... udało mi sie kupic w castoramie taka bardzo gruba wycieraczke z gumy( nie jest gładka -ma dziury) ktora idealnie pasuje na podłoge paki, psie pazury jej nie straszne..A PSY NIE ŚLIZGAJĄ SIE.

POLECAM :one:

 

generalnie na razie jestem w pierwszej fazie posiadania nowego auta więc wad nie widzę :P

 

(ciekawe kiedy przyjdzie faza druga ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ika - drugiej fazy nie będzie. Przeleciałem już 20 tyś km i dalej jestem z samochodu b. zadowolony. Moje psy też :D Jesli chodzi o promień skrętu to jest duży - ale zawsze na drodze mozna po krawęznikach.

 

W terenie niestety czasami trzeba jakiś "winkiel" brac na trzy razy , a wszędzie drzewa i skarpa. Czasami pot się leje ;)

 

Lej paliwo i sie nie przejmuj niczym.

 

Powodzonka i jeszcze raz gratulacje.

 

A żebyt samochód dobrze oblać to trzeba wypić tyle ile ma pojemności .....silnik , ...a może bak :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci na ucho , że wybrałem tę drugą opcję i powoli zbliżam się do końca, bo 23 maja minie rok i chyba się uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
e tam... isofix jest a poza tym niech się młodzież od urodzenia przyzwyczaja ,że w porządnym aucie trochę trzęsie ;)
Tak jest, przy okazji wytrzesie gupie pomysły z głowy i potem dziecko grzeczniejsze i w ogóle :diabel2: Popieram w całej rozciągłości i zakresie :sylwester:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieci są zachwycone: wysoko siedzą, wszystko widzą, jak trzeba to się prześpią a na pewno nie narzekają (choć jedno rzeczywiście jeszcze nie mówi, ale jak słyszy że jedziemy to pierwsze przy drzwiach :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam klubowiczów,

no i stało się po miesiącu oczekiwania (sprzedawca zapewniał przed podpisaniem umowy, że 2 tygodnie) zostałe posiadaczem czarnej Navary LE.

Od pewnego czasu obserwuję forum i trochę się obawiałem czytając wasze wypowiedzi czy się nie władowałem z tym samochodem. Na szczęście przyjemność z jazdy rekompensuje wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No to ja też przyłączę się do dyskusji.

Tak jak IKA wybrałem Wielicką w Krakowie :one:

Jak nic nie nawali będzie szara, LE, na automacie, na razie bez nadbudowy.

Wiem, że teoretycznie auto ma być w tym tygodniu, a szczerze mam nadzieje że będzie przed pierwszym maja :zly:

 

Na razie "teoretycznie" pozdrawiam,

W :okulary:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...