Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Eeee no...do odratowania :D 

wy***ać półkę na książki oraz tą atrapę wlotu powietrza na masce i będzie dobrze! 

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie, ja np wpycham dobry lpg do zetki, bo jezdzę i mam zamiar jezdzić nią dużo. Ale jak ktos nie lubi lpg bo jest tylko do zapalniczek to też to szanuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6yt0Vj.html HRek półdarmo, piękny nie jest, ale na tor...

 

Z tego co pamietam był bity przód delikatnie, cały bok przejechany i coś w tyle, ale to już było chwile temu szczegółów nie pamietam

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem po nią jechać ale bliżej miałem do Kielc, była początkowo za 51 potem obniżka na 46-47 póżniej znowu na 50 i teraz 43. Najlepiej pogadać ze sprzedawcą i obejrzeć , ktoś ją oglądał jakiś czas temu ale chyba nie z forum, ale nie kupił, czemu?, nie wiadomo, może szrot może po prostu się nie dogadali z ceną i może być ok. Sprzedawca zachwalał że godna sztuka, chyba z Francji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze bedzie; i jutro, i pojutrze i potem tez, nikt nie jest glupi zeby za podrapane auto z takim przebiegiem tyle zaplacic, obstawiajmy ;)

"nie tkniety tuningiem" - a czarne klamki i zlote/czarne felgi to seria ?

     Byl jakis czas temu srebrny, tez revup za 54k i tez Szwajcaria, wygladal niebo lepiej, stal tydzien, niestety nikt nigdy nie wie za ile sie sprzedaja w stosunku do ceny wyjsciowej. Tu na forum ostatnio kolega sie wypowiadal ze za swojego utargowal 7k, wiec jaki wyznacznik ma cena w ogloszeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna klapa jest otwarta czy co ?

 

Normalnie wygląda to trochę lepiej. :D

 

 

post-89852-0-52315600-1478725007_thumb.jpg

Edytowane przez Robert83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze bedzie; i jutro, i pojutrze i potem tez, nikt nie jest glupi zeby za podrapane auto z takim przebiegiem tyle zaplacic, obstawiajmy ;)

"nie tkniety tuningiem" - a czarne klamki i zlote/czarne felgi to seria ?

     Byl jakis czas temu srebrny, tez revup za 54k i tez Szwajcaria, wygladal niebo lepiej, stal tydzien, niestety nikt nigdy nie wie za ile sie sprzedaja w stosunku do ceny wyjsciowej. Tu na forum ostatnio kolega sie wypowiadal ze za swojego utargowal 7k, wiec jaki wyznacznik ma cena w ogloszeniu ?

 

Nie przesadzaj, jak by sobie pokrowiec na kiere założył, to też tuning? Przebieg spory, dlatego cena do negocjacji powinno być boldem :P

 

A wiecie coś o tej sztuce?

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-v6-2008rok-1wlasciciel-zarej-w-pl-310km-manual-bezwypadek-ideal-ID6yDPHx.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...