Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak rozumiem jest wersja europejska, jak i amerykańska, z czego skupić się tylko na EU. Jakieś dodatkowo wyposażenie występowało?

Jeszcze wracając do kwestii silnika. Czyli rocznik 2007 nie oznacza od razu wersji HR? czy każdy wyprodukowany od 2007 był już HR.

Edytowane przez 10Wredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem jest wersja europejska, jak i amerykańska, z czego skupić się tylko na EU. Jakieś dodatkowo wyposażenie występowało?

 

Jeszcze wracając do kwestii silnika. Czyli rocznik 2007 nie oznacza od razu wersji HR? czy każdy wyprodukowany od 2007 był już HR.

 

Każdy 350z z lat 07-08 posiada charakterystyczną maskę z garbem wraz z silnikiem VQ35HR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem w aukcji jest napisane 2007 lub 2008 a silnik jest VQ35DE. Wynika to często z tego ze 2007 lub 2008 to data nie produkcji a 1 rejestracji. Silnik HR poznasz po 2 przepustnicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

conajmniej 5 razy ci wspomniano jaka jest różnica, a druga sprawa multum tego na forum czy w sieci...

Wystarczy trochę poszukać..

Edytowane przez Kucharo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro widzisz na zdjęciu dwie przepustnice oraz dwa filtry powietrza to chyba nie jest trudna zagadka..

Ponadto nawet okiem laika można stwierdzić " po wyglądzie" który silnik jest świeższy i wygląda młodziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem całkowicie nowy więc proszę o pewną wyrozumiałość. Jak można się domyślać - zamierzam kupić Ztkę. Od jakiegoś czasu odkładam i jeszcze trochę odkładania mnie czeka, aczkolwiek jestem zdeterminowany chłopak :)

 

Ja wiem, że takich pytań było dużo, ale potrzebuję konkretnych odpowiedzi. Nie jestem dzieciakiem marzącym o 350Z za 30 tysięcy. Czy za kwotę 45-50k znajdę naprawdę dobrą i dobrze wyposażoną 350Z z 2008 roku?

Juz teraz znalesc hr-a jeszcze europejskiego za ta kase to prawie cud, a jak wejdzie nowa akcyza to wg mnie bedzie to zupelnie niemozliwe. Za 50 tys to mozna co najwyzej ladnego revupa szukac

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie sam niedawno sprzedałem ale nad taka okazja to az sie zastanawiam

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-v6-2008rok-1wlasciciel-zarej-w-pl-310km-manual-bezwypadek-ideal-ID6yDPHx.html

 

 

 

Tylko pytanko skóry czasem nie sa od Anglika włożone ?

Edytowane przez kubak75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie sam niedawno sprzedałem ale nad taka okazja to az sie zastanawiam

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-v6-2008rok-1wlasciciel-zarej-w-pl-310km-manual-bezwypadek-ideal-ID6yDPHx.html

 

 

 

Tylko pytanko skóry czasem nie sa od Anglika włożone ?

no stoi jakies 2 lata to spuscili w koncu z ceny. Prawy fotel jest napewno od anglika. Czyli albo kupili auto zdekompletowane, albo dostal takiego strzala w bok ze fotel pogielo. Sprawdz go w carfaxie najlepiej, chociaz to tez nie daje 100% pewnosci

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie sam niedawno sprzedałem ale nad taka okazja to az sie zastanawiam

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-v6-2008rok-1wlasciciel-zarej-w-pl-310km-manual-bezwypadek-ideal-ID6yDPHx.html

 

 

 

Tylko pytanko skóry czasem nie sa od Anglika włożone ?

Okazje. Taaaa jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stoi jakies 2 lata to spuscili w koncu z ceny. Prawy fotel jest napewno od anglika. Czyli albo kupili auto zdekompletowane, albo dostal takiego strzala w bok ze fotel pogielo. Sprawdz go w carfaxie najlepiej, chociaz to tez nie daje 100% pewnosci

 

Z tego co pamiętam to na początku miał materiałowe fotele (na 80% to amerykańska wersja Base) i pełny dolot Injen. Rzeczywiście Pojawia się i znika już baaaardzo długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ze ktos sie tu o nim kiedys wypowiadal, ale nie wiem czy to ten na 100%. Podobno szpachli duzo i na dachu tez czyli taki standard hehe


http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-20-cali-brembo-bdb-stan-techniczny-zadbany-biala-perla-ID6yA7gl.html#8295b911e9

Czyzby znowu ta biala z Gorzowa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ze ktos sie tu o nim kiedys wypowiadal, ale nie wiem czy to ten na 100%. Podobno szpachli duzo i na dachu tez czyli taki standard hehe

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-20-cali-brembo-bdb-stan-techniczny-zadbany-biala-perla-ID6yA7gl.html#8295b911e9

Czyzby znowu ta biala z Gorzowa? 

 

Yop. Pamietam ja z czasów jeszcze jak ja szukałem. co jakiś czas sie pojawia była juz tu opisywana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...