Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak się składa, że byłem przez ostatnie kilka lat w różnych miastach 

 

gdybym zwracał uwagę na wszystkie offtopy, to bym ciągle musiał pisać. Ja poprosiłem jedynie o nie używanie głupich zdrobnień i tyle. Mądrze napisałeś, jednak nie chodziło o to gdzie kto mieszka i co uważa. Mówisz o odprowadzaniu podatków - super że to robisz tu, a nie gdzie indziej jak większość.. Jesteś zatem przykładem osoby, która przyjechała, żyje dobrze i nie zachowuje się jak duża część napływowa. 

 

Swoją drogą nie dotarłeś na zlot w tym roku, a miałeś niedaleko.. :) mam nadzieję, że 2017 będzie rokiem z Tobą włącznie 

 

 

 

Trzeba zmienić tytuł tematu na "gorzkie żale, problemy, porady życiowe oraz przegląd Zetek ze złomowiska" :D

 

Tomek, tutaj zawsze były przeglądy kłopotliwe i gorzkie żale :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie co sądzicie o tej Z?

Ktoś może był, sprawdzał?

 

http://allegro.pl/nissan-350z-europa-brembo-bose-gdansk-klubowy-i6565495394.html#thumb/2

 

Znam to auto i właściciela, po kupnie sporo rzeczy zrobił żeby doprowadzić ją do stanu idealnego, myślę że nowy nabywca będzie zadowolony, tym bardziej że auto bez wkładu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się składa, że byłem przez ostatnie kilka lat w różnych miastach 

 

gdybym zwracał uwagę na wszystkie offtopy, to bym ciągle musiał pisać. Ja poprosiłem jedynie o nie używanie głupich zdrobnień i tyle. Mądrze napisałeś, jednak nie chodziło o to gdzie kto mieszka i co uważa. Mówisz o odprowadzaniu podatków - super że to robisz tu, a nie gdzie indziej jak większość.. Jesteś zatem przykładem osoby, która przyjechała, żyje dobrze i nie zachowuje się jak duża część napływowa. 

 

Swoją drogą nie dotarłeś na zlot w tym roku, a miałeś niedaleko.. :) mam nadzieję, że 2017 będzie rokiem z Tobą włącznie 

 

 

 

 

Tomek, tutaj zawsze były przeglądy kłopotliwe i gorzkie żale :)

Ktoś mi wtedy na parkingu bok cały przejechał wstyd się było pokazać.

Ale z nonszalancją z brakiem poszanowania do miasta, śmiecenie, niszczenie to jest chleb powszedni, może tak bardzo do tego przywykłem w Krakowie i zjadło mi to nerwy przez lata że się znieczuliłem. Ale mam charakter emeryta i zwracam ludziom uwagę gdy tak postępują, jestem trochę przeczulony na to słoikowanie bo nie raz padłem ofiarą nieprzyjemności w towarzystwie (zmieniłem towarzystwo : P). Ale Warszawskie chłopaki to najlepsze kumple na równi ze Ślązakami. Lato Wisła spacer, kwitnący Żoliborz... Wieczorne ulice ciepłe Lato i "Warszawski Lajcik", i po tym "Warszawskim Lajciku" idzie poznać prawdziwych Warszawiaków i Warszawę, Ona potrzebuje swoich obrońców jak Ty, bo bez nich popadała by w coraz większą niełaskę. Teraz patrze na mój post i wygląda jak atak ale nie to chciałem osiągnąć.

 

Kończę te wywody, a temat zetek do handlu to dobre miejsce do takiej rozmowy bo najwięcej chyba ich się właśnie tutaj sprzedaje i tuninguje w Polsce ; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tym ?

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-v6-280-km-manual-skora-europa-okazja-ID6yCH2L.html

 

Opisze swoja reakcje, otoz ; pierwsze zdjecia ok, robione w deszcz gdy wszystko sie nienaturalnie blyszczy i swieci, zderzak odlatuje bo zabraklo na slizgi ale czego sie spodziewac za te pieniadze, i tu nagle... drzwi otwierajace sie do gory, ciarki mi przeszly, autentycznie :)

    Wasze zdanie o takim rozwiazaniu ? ;) herazja czy krok w kierunku praktycznosci na ciasnych parkingach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym boczkiem to chyba jakis fuckup, Normalnie zawsze sie zaszywa tak samo, a tutaj nie wiem czemu dali czarna cerate. Ale ladnie zeszyte nawet nie widac ze cos robione gdyby nie to ze kolor inny. Auto najpewnej po jakims dachowaniu takze pokrzywione za bardzo nie bylo. Ja bym bral. A pod driftowoz to bardziej jakis anglik bez silnika.

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki złota rada już w sztukach mało poturbowanych o ktore ktos "jakoś" dbal jest mnóstwo wydatków roboty i czasu do poświęcenia a w takich autach z czasem wychodzi tyle psikusow i gruz się wysypuje gdzie tylko może że znienwidzicie siebie i samochód

Ja sam szukałem powypadkowe do roboty i wiem jak sprawa się maluje w końcu odstąpienia od tego pomysłu. Z takim pseudo poprawiony autem będziecie mieć więcej zachodu niż z dzwonek gołym bo nie będziecie znać wszystkich wcześniejszych uszkodzeń do eliminowania.

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I fotel pasażera po taniości robiony gdyż boczek powinien byc pomarańczowy, gałka zmiany biegów też. Ale nie zmienia to faktu ze szybko ktoś go kupi

Na bank musi być pomarańczowy? Bo na necie są różne foty orange pack, np fotele i gałka pomarańcz a kiera już nie, lub wszystko z kierą pomarańcz, albo sama kiera fotele a gałka nie. I to samo widzę w 370 z że różnie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank musi być pomarańczowy? Bo na necie są różne foty orange pack, np fotele i gałka pomarańcz a kiera już nie, lub wszystko z kierą pomarańcz, albo sama kiera fotele a gałka nie. I to samo widzę w 370 z że różnie jest

z gałka mógł bym sie zgodzić ale w większości widze orange pack to jest wszystko. Boczek wiesz czemu jest czarny bo poduszka wystrzeliła i nie mieli takiej skóry wiec czarna wstawili. to akurat jest ewidentna fuszerka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem jak jest, po prostu pytam.Ja u siebie mam fotele pełne i gałka,ręczny, ale kierownica już nie, ostatnio na parkingu widziałem 370 z i miała tak samo jak ja bez kierownicy wykończenia, na necie też często to spotykałem , rzadziej już spotykałem bez gałki

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek części jest duży wiec problemu nie ma a co do cen napraw to się nie wypowiem bo nigdy nic mi się nie popsuło poza wiatrczkiem w chłodnicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład; wybiły mi się wahacze w lewym przodzie po zimie

 

Łączniki stabilizatora wymienia się parami wyszło 150zl

Wahacz dolny oryginalny z przebiegiem 15 tys 120zl (stan był idealny)

Wahacz górny U 260zl z wysyłką

Koszt naprawy 240zl

 

Na stacji benzynowej chłopak wcisnął mi klapkę na siłę i złamał końcówkę zamka

Zamek 120zl używany czas wymiany 10 min

 

Teraz kwestia przeciekajacych uszczelek pokrywa zaworowych to mankament który dotyczy każdego

2x 70zl OEM uszczelki koszt wymiany nie wiem...

 

Tarcze hamulcowe polskie pizzabrakes

720zl przód 500 zł tył pod system brembo

Wymiana 150zl tarcze genialne i ładnie wyglądają ocynkowane w środku

 

Silniczek opuszczania szyb, (popsuł się moduł elektroniczny i szyba opadala ale się nie podnosilo) 130zl sam wymieniłem.

 

Oleje ja używam bardzo drogich i co 6k km

 

Używam mitasu 5w50pao platinum (308 zł 6 litrow)

Na zimę wymiana 38zl filtr powietrza mann 18zl filtr oleju mann

Na lato millers 10w60 ok 300zl za 5 litrów

Filtry cena taka sama :)

 

Świece wymieniłem bo miały 160k i nikt ich nie zmieniał... za irydy LFR5AIX-11 NGK

6x 46zl bardzo fajne świece i poprawiła się pracą silnika wyraźnie w moim przypadku ale świece były już po prostu stare.

 

Co dalej... układ wydechowy używki jak by Ci sie popsul a nie chcesz kwasowki robic to kwestie do 500 zł za cały układ jak cos

 

Kupiłem też nowe amortyzatory na przód całkowicie nowe... z 5k przebiegu ściągnięte z auta niedługo po zakupie ze względu na wymianę zawieszenia na gwint. Na niemieckim ebay na aukcji wyszło 600zl

Założenie 150zl ale znajomy mechanik zakładał

Edytowane przez Cytrus
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale np ori piasta - 800 zł xD 


Kupiłem też nowe amortyzatory na przód całkowicie nowe... z 5k przebiegu ściągnięte z auta niedługo po zakupie ze względu na wymianę zawieszenia na gwint. Na niemieckim ebay na aukcji wyszło 600zl
Założenie 150zl ale znajomy mechanik zakładał

 

ale jak się komuś nie uda... to ja za tył płaciłem 1000 zł ( blistein b6 ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale np ori piasta - 800 zł xD

 

 

ale jak się komuś nie uda... to ja za tył płaciłem 1000 zł ( blistein b6 )

 

Masz rację w 100% ja poluje na części i spędzam dużo czasu na tej zabawie bo cieszy mnie ona. Ale można użyć chińskich zamienników od biedy jak ktoś musi zrobić już a nie ma kasy i też są bardzo tanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...