Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się nie da jak da się, do tego jeszcze 7 biegów, wentylowane tarczobębny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan ma problem z podstawowa matematyka i zamiana kw na hp, wiec trudno od niego jeszcze wymagac wpisania poprawnej mocy. Do tego wersja eu(chyba)przebieg w milach i brak przeciwmgielnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mógł wystawić tą Zetke i napisać że to 35th anni edition i inne pierdoły, umre :)?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-35th-anniversary-edition-ID6yFF03.html

Heh ode mnie z miasta podobno...kilka wynalazkow juz widzialem z podoczepianymi listwami chromowanymi z allegro ale to chyba jakas nowość...

do tego z 7 biegowa skrzynia...

no i ta moc...350 dzikich koni...prawdopodobnie translator sie pomylil przy tlumaczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mógł wystawić tą Zetke i napisać że to 35th anni edition i inne pierdoły, umre :)?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-35th-anniversary-edition-ID6yFF03.html

Jeśli mnie pamięć nie myli to ponad rok temu gdy szukałem swojej podobna stała na alledrogo... Tylko że była obita z każdej strony jakby ktoś walił piruety przy ścianie :P Wszystkie lampy, błotniki, zderzaki itp pogniecione. Ciekawe czy to ta sama  :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie bolaczka to jest. Szczerze to kupiłbym zetke taka przy ktorej bym popraciwal i zadbal ale nie zeby zaczynac od przemalowania, zrywania folii czy demontazu spoilerow, progow itp.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego nikt nie chce ?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-infiniti-g350-navi-skora-alu-19-ID6yFpcw.html#8295b911e9

 

jak silnik i skrzynia ok to w 30k by sie wyrobil poki akcyza nie jest kosmiczna, ktos dzonil/ogladal ? 4 miejsca, mlody rocznikiem i kolorek fajny...

 

Ten mietowy to niby jakie ma plusy ze sie nim zainteresowales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego nikt nie chce ?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-infiniti-g350-navi-skora-alu-19-ID6yFpcw.html#8295b911e9

 

jak silnik i skrzynia ok to w 30k by sie wyrobil poki akcyza nie jest kosmiczna, ktos dzonil/ogladal ? 4 miejsca, mlody rocznikiem i kolorek fajny...

 

Ten mietowy to niby jakie ma plusy ze sie nim zainteresowales ?

i to jeszcze hr chyba. w 26 by sie zmiesilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było g35c w hr tak dla ścisłości. Jeśli ktoś z was kupi mogę trochę mu doradzić. Ale musicie mieć na uwadze że odnowić g35c jest drożej niż 350z zderzak od g35c po takich przygodach np ciężko przywrócić do idealnego kształtu żeby ładnie układał się z reflektora bez szpary

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było g35c w hr tak dla ścisłości. Jeśli ktoś z was kupi mogę trochę mu doradzić. Ale musicie mieć na uwadze że odnowić g35c jest drożej niż 350z zderzak od g35c po takich przygodach np ciężko przywrócić do idealnego kształtu żeby ładnie układał się z reflektora bez szpary

to myslalem ze byly. A z czesciami rzeczywiscie slabo ale by cos sie znalazlo. Ale i tak rezerwacja do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje autko było zaniedbane tyle pierdolek a trzeba się nameczyć i naszukac zanim się dojdzie co i jak no i to denne radio w wersji przedliftowej to bym spalił napalmem a wymienić też nie jest łatwo. Dziwi mnie ze tutaj było walniete w przód i w bok a poduchy nie ruszkone trzeba ogarnąć co go w usa spotkało ale też sztuka godna uwagi ma nowe tarcze nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

      Nie bardzo sie zmiesci w 26k skoro akcyza prawie 20% od ceny rynkowej okolo 40k, rejestracja, przeglady, tlumaczenia i naleci, chyba ze na innych zasadach to dziala jak uszkodzony (?) rezerwacja to w koncu nie wiadomo do kiedy i w ogole porazka z tymi rezerwacjami dziala mi to na nerwy... stoi juz prawie tydzien ale cos mi swita ze 2 mies temu byl, albo bardzo podobny tylko w swoim dziale za wieksze pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-ID6yFF03.html

 

Chyba czyta forum... pierwsze korekty i brak już tak z d*py opisu :D

 

"żułtą skure " "Samochud" o Ja cię...

Edytowane przez Rolandinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz ja chcialem sprzedac wczesniej, ale teraz cena nizsza. Potrzebuje hajsu na otworzenie dzialalnosci plus nie zabardzo mnie teraz stac na utrzymanie tego auta i przede wszystkim za duzo pali. Aha no i wersja eu oczywiscie, jak nie bedzie zainteresowania to dopiero ja na allegro wystawie

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...