Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Juz ja chcialem sprzedac wczesniej, ale teraz cena nizsza. Potrzebuje hajsu na otworzenie dzialalnosci plus nie zabardzo mnie teraz stac na utrzymanie tego auta i przede wszystkim za duzo pali. Aha no i wersja eu oczywiscie, jak nie bedzie zainteresowania to dopiero ja na allegro wystawie

 

 

Czemu go nie wystawisz ? 

Edytowane przez Rolandinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

później telefony:

 

Panie ile to pali?

panie daje 10 tys i biorę

Panie przyjechałbym i wziąłbym ale nie mam na pks-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-doinwestowany-okazja-unikat-zamiana-ID6ys2cl.html

ponownie moja wystawiam. wyniosłem się do warszawy i nie mam gdzie trzymać skarba (centrum). auto stoi w toruniu w garażu w rodzinnym domu, ew dla wstępnie zdecydowanego mogę przywieźć je do warszawy. mankamenty jakie zostały to odprysk na zderzaku, wytarty boczek od fotela kierowcy, wtrysk od lpg poszedł i do wymiany.( swoją droga lpg chętny może zdemontować) i to w zasadzie tyle. macie zrobione podstawowe mody u coobcia dzięki czemu jest szybsza i lepiej brzmi od seryjnych gowien z alledrogo. nie ukrywam żadnej wady, mowie jak jest :)

Edytowane przez skipper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej tez zaluje...jak tylko bede mial troche wolnego kapitalu to na wiosne wracam do Z'tki...decyzja o sprzedazy byla najgorsza jezeli chodzi auta ktore mialem.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy jakiegoś Krzysztofa M.    Miasto Turek

 
który niedawno puścił Nyse ?
Edytowane przez Rolandinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj patrząc na ceny zetek to sam żałuję że sprzedałem swoją. Po 40.000 widać poskładane amerykańce z elementami eu. No bywa :-P na pocieszenie mam wyjątkową i szybszą integre :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mamy jakiegoś Krzysztofa M.    Miasto Turek

 
który niedawno puścił Nyse ?

 

Nie wiem , ale mamy Andrzeja niżej podpisanego.

Na przestrzeni 8 lat odkąd  posiadam 350/70 z w mieście widziałem 2 może  3  350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-biala-perla-z-realnym-przebiegiem-nie-od-handlarza-ID6yGayW.html

 

tu mamy ladna z-ke za adekwatne pieniadze, bialy moze byc kontrowersyjny ale to nie srebrny ani czarny, moze ktos sie orientuje jak to jest tak naprawde z ta lotka z tylu ? Tu bedzie to oryginal czy usuniecie i modyfikacja dziur po niej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ładną jak ten pług który z przodu ma ta czarna z Twojego avatara. To białe auto jest ewidentnie uderzone z przodu i z tyłu. Co tu się za ludzie wypowiadają to ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czarna z 'mojego avatara' to akrat jest moja i mam z przodu nismo v3, nie podoba Ci sie ? Bo mi bardzo, jak tamta jest ze Stanow to raczej ze byla walona, co nie znaczy ze nakladem kosztow, ktorych po tobie nie widac nie mozna bylo jej doprowadzic do stanu zadowalajacego, po to jest temat, jakbys nie zauwazyl w naglowku zeby komentowac auta, ktore wychodza na ogolna sprzedaz i opisywac potomnym/szukajacym na co zwracac uwage a na co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj patrząc na ceny zetek to sam żałuję że sprzedałem swoją. Po 40.000 widać poskładane amerykańce z elementami eu. No bywa :-P na pocieszenie mam wyjątkową i szybszą integre :-D

 

 

Ja tam się ciesze z Twojej byłej Nysy - do wiosny zrobię ją po swojemu i banan na Twarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czarna z 'mojego avatara' to akrat jest moja i mam z przodu nismo v3, nie podoba Ci sie ? Bo mi bardzo, jak tamta jest ze Stanow to raczej ze byla walona, co nie znaczy ze nakladem kosztow, ktorych po tobie nie widac nie mozna bylo jej doprowadzic do stanu zadowalajacego, po to jest temat, jakbys nie zauwazyl w naglowku zeby komentowac auta, ktore wychodza na ogolna sprzedaz i opisywac potomnym/szukajacym na co zwracac uwage a na co nie.

 

Ale piszesz bzdury totalne bo to auto jest po grubym dzwonie więc nie wiem komu ty doradzasz taki szmelc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze powedz nam geniuszu skad wiesz jak bardzo byla uszkodzona? po malowanych zderzakach, czy po srednim pasowaniu przodu przy sportowym aucie z przebiegiem 200k? Jesli masz wyciag z carfaxa to wrzuc screen'y i podziel sie ze wszystkimi a nie bezpodstawnie wypisujesz ze mowie glupoty, mi sie podoba, i tyle wyciagam ze zdjec, opis wyglada na rzetelny i zachecajacy, i widac ze opiywal go czlowiek na poziomie, nawet vin podal pulicznie co za madre nie bylo, auto jest z US wiec przez pierwsze lata eksploatowania bylo mniejsze prawdopodobienistwo ze byl narazony na niekorzystne warunki atm. w porownaniu ze znaczna wiekszoscia nadgnilych zetek w wersjach europejskich, ktore ogladalem zanim kupilem swoja, poza tym cena daje nam jeszcze zapas kilku tysiecy na ewentualne naprawy gdzie stoi druga podobna za 10k wiecej, o czym z toba dyskutowac ? wg mnie masz uprzedzenie do wersji US i skrytykujesz wszystkie zza oceanu bo sam sadzac z 'twojego avatara' masz EU za ktora to niechybnie przeplaciles a teraz masz zal do wszystkich ktorzy jezdza US. Pannom i tak obojetne czy wyrywasz je na ten czy na ten, bo ogromna wiekszosc nawet nie wie co to za auto a co dopiero odrozniac wersje albo czy byla uszkodzona w stanach. To wie tylko wlasciciel i to nie zawsze, a na zewnatrz samochodu oceniaja je wlasnie Ci, ktorzy patrza na nie z zewnatrz i od nich tez zalezy cena kazdego auta, ktore jest warte dokladnie tyle ile ktos za nie zaplaci a nie tyle ile on tam sobie ubzdural i jest zly ze inne sprzedawane sa taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piszesz bzdury totalne bo to auto jest po grubym dzwonie więc nie wiem komu ty doradzasz taki szmelc. 

Jak potrafisz rozpoznac czy auto jest po grubym dzwonie po samych szczelinach to naprawde zadroszcze. Chyba ze sprawdziles juz ja w carfaxie to zwracam honor. Ale tak naprawde wiekszosc zetek jest po grubych dzwonach, nawet te po 50 tysi, tylko moze troche lepiej zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze powedz nam geniuszu skad wiesz jak bardzo byla uszkodzona? po malowanych zderzakach, czy po srednim pasowaniu przodu przy sportowym aucie z przebiegiem 200k? Jesli masz wyciag z carfaxa to wrzuc screen'y i podziel sie ze wszystkimi a nie bezpodstawnie wypisujesz ze mowie glupoty, mi sie podoba, i tyle wyciagam ze zdjec, opis wyglada na rzetelny i zachecajacy, i widac ze opiywal go czlowiek na poziomie, nawet vin podal pulicznie co za madre nie bylo, auto jest z US wiec przez pierwsze lata eksploatowania bylo mniejsze prawdopodobienistwo ze byl narazony na niekorzystne warunki atm. w porownaniu ze znaczna wiekszoscia nadgnilych zetek w wersjach europejskich, ktore ogladalem zanim kupilem swoja, poza tym cena daje nam jeszcze zapas kilku tysiecy na ewentualne naprawy gdzie stoi druga podobna za 10k wiecej, o czym z toba dyskutowac ? wg mnie masz uprzedzenie do wersji US i skrytykujesz wszystkie zza oceanu bo sam sadzac z 'twojego avatara' masz EU za ktora to niechybnie przeplaciles a teraz masz zal do wszystkich ktorzy jezdza US. Pannom i tak obojetne czy wyrywasz je na ten czy na ten, bo ogromna wiekszosc nawet nie wie co to za auto a co dopiero odrozniac wersje albo czy byla uszkodzona w stanach. To wie tylko wlasciciel i to nie zawsze, a na zewnatrz samochodu oceniaja je wlasnie Ci, ktorzy patrza na nie z zewnatrz i od nich tez zalezy cena kazdego auta, ktore jest warte dokladnie tyle ile ktos za nie zaplaci a nie tyle ile on tam sobie ubzdural i jest zly ze inne sprzedawane sa taniej

 

WIdzę, że mierzysz innych swoją miarą. Marne masz życie jak musisz na auto dziewczyny wyrywać ale nie posądzaj o to innych i inne pierdy. Generalnie to o pocałuj mnie w d*pę :)

 

A dla innych normalnych samochód był uderzony z przodu oraz z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pannom i tak obojetne czy wyrywasz je na ten czy na ten, 

 

Serio napisałeś to ? Jak można być tak prostym człowiekiem aby wyrywać na kawałek blachy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...