Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej ze bylo cos dlubane, chocby eu tylny zderzak - raczej nie wymieniony dla wygody :D

Bylo nie bylo mowimy o kilkunastoletnich sportowych autach, nie ma sily, zeby kazdy jeden nie mial zadnej mniejszej lub wiekszej przygody (szczegolnie te us).

 

i apropo szmat na fotelach to pierwszy raz widzę ;)

 

W sensie chcesz powiedziec ze amerykaniec ze szmatami to taki ewenement?

 

wydawalo mi sie ze nie ma zasady, ot chocby

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-usa-zarejestrowany-modyfikacja-bialaperla-ID6yK6BD.html#8295b911e9

http://allegro.pl/show_item.php?item=6701917176#imglayer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiadomo że jak US to musiał tu przyjechać rozje..., nie ma siły, może są wyjątki, ale nie ma co się łudzić. Auto widzę pierwszy raz.. i apropo szmat na fotelach to pierwszy raz widzę ;)

Osobiście szukam zetki już od około 2/2.5msc i przez ten czas cały czas wisiał na alledrogo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/nissan-350z-manual-brembo-350-z-CID5-IDk1yw1.html#7db9ed2460

a to chyba ten co stal za 23 i go nikt osrac nie chcial bo mial szpachle na dachu :)

Prawda rok temu ponad na Lubelszczyźnie potwierdzam bo była zanim kupiłem g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój post tutaj akurat nic nie wnosi :) Pytam o szczegóły.

Chłopie bo jak ktoś Ci mówi wprost że auto jest wymeczone odradza i wie jak się rysuje jego historia to nie oczekuj że będzie Ci każdy elaborat pisał bo chcesz kupić coś szybko i może akurat dla Ciebie te wady to drobnostki.

 

Jedź wsadzić palec w każdą dziurę jak nie wystarczy Ci to co napisał mój poprzednik i ja.

Edytowane przez Cytrus
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie bo jak ktoś Ci mówi wprost że auto jest wymeczone odradza i wie jak się rysuje jego historia to nie oczekuj że będzie Ci każdy elaborat pisał bo chcesz kupić coś szybko i może akurat dla Ciebie te wady to drobnostki.

 

Jedź wsadzić palec w każdą dziurę jak nie wystarczy Ci to co napisał mój poprzednik i ja.

 

Nie ogarniam czemu sie spinasz. 

Kolega grzecznie zapytal o szczegoly.

Nie mozesz zakladac, ze kazdy tu wie, ze jestes uber-obeznany i Twoje dwa slowa zamykaja temat.

Jesli masz jakas wiedze na temat tego auta - podziel sie, bedzie info dla wszystkich, a i w przyszlosci unikniesz "glupich" pytan, bo pewnie takich, ktorym informacja ze cos "jest wydrutowane" to bedzie malo, i beda chcieli poznac bardziej szczegolowy opis bedzie wiecej.

 

fajnie byloby, jakbysmy przede wszystkim dzielili sie informacjami, a dopiero pozniej opiniami ;)

 

ps. chyba ze ta sztuka to faktycznie taki ulep, ze dwa slowa zamykaja temat, to sorry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie bo jak ktoś Ci mówi wprost że auto jest wymeczone odradza i wie jak się rysuje jego historia to nie oczekuj że będzie Ci każdy elaborat pisał bo chcesz kupić coś szybko i może akurat dla Ciebie te wady to drobnostki.

 

Jedź wsadzić palec w każdą dziurę jak nie wystarczy Ci to co napisał mój poprzednik i ja.

Nie znasz mnie i raczej nigdy nie poznasz, a się wypowiadasz. Jeśli myślisz, że chcę już coś od razu na szybko kupić to się bardzo mylisz, uspokoję Cię bo akurat mam czym jeździć na co dzień, jeśli chcesz wiedzieć czym to A6C7 z końcówki 2016.

 

 

Nie ogarniam czemu sie spinasz. 

Kolega grzecznie zapytal o szczegoly.

Nie mozesz zakladac, ze kazdy tu wie, ze jestes uber-obeznany i Twoje dwa slowa zamykaja temat.

Jesli masz jakas wiedze na temat tego auta - podziel sie, bedzie info dla wszystkich, a i w przyszlosci unikniesz "glupich" pytan, bo pewnie takich, ktorym informacja ze cos "jest wydrutowane" to bedzie malo, i beda chcieli poznac bardziej szczegolowy opis bedzie wiecej.

 

fajnie byloby, jakbysmy przede wszystkim dzielili sie informacjami, a dopiero pozniej opiniami  ;)

 

ps. chyba ze ta sztuka to faktycznie taki ulep, ze dwa slowa zamykaja temat, to sorry  ;)

 

W 100% się zgadzam z Twoją wypowiedzią. Zamiast odpisać bezproblemowo, to lepiej się spinać bo coś ktoś o tym aucie nie wie. Nie każdy jest taki idealny oraz nie wszyscy mają czas studiować 327 stron w tym temacie jeśli coś było o tym egzemplarzu wcześniej pisane. Przez to jedynie wystawiacie sobie średnią opinię o tym forum. 

Edytowane przez stolaar13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz mnie i raczej nigdy nie poznasz, a się wypowiadasz. Jeśli myślisz, że chcę już coś od razu na szybko kupić to się bardzo mylisz, uspokoję Cię bo akurat mam czym jeździć na co dzień, jeśli chcesz wiedzieć czym to A6C7 z końcówki 2016.

 

Sam po sobie pozamiatales pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyedukujcie mnie troche jeszcze :)

EU - w standardzie szpera, z tego co wyczytałem od 2007 elektroniczna.

Jak to się ma w USA? (nie zamykam się na żadne opcje, oprócz automatu). Były pewnie wersje z elektroniczną i mechaniczną szperą jak i bez niczego?

Czy szperę można "dodać" do auta bez większego problemu lub zamienić elektro na mechaniczną? Ile mógłby taki zabieg kosztować?

Dzięki za wyrozumiałość oraz ewentualne głupie pytania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz napisane w ogłoszeniu co mu mniej więcej dolega kolego :)
 

 

!!! UWAGA !!!
Sprzedaje jako USZKODZONY- silnik odpala, wkręca się na obroty, jeździ z odpowiednią mocą ale na wolnych obrotach gaśnie, na zimnym nie chodzi na wszystkie cylindry, na ciepłym pracuje prawidłowo. Aktualnie rozpięty komputer od gazu, wystarczy oddać do gazownika, który zestroi instalacje.
Samochód sprzedam lub zamienię. Mam możliwość transportu pojazdu w dowolne miejsce w Polsce. Uważam, że jest to dobra okazja, żeby kupić auto warte ok 40 tys zl w cenie samochodu uszkodzonego, gdzie usterka może okazać się jakimś mało poważnym drobiazgiem

 

i tak był jakiś czas temu wystawiony bodajże za podobną kwotę

oj kolega mnie wyprzedził hehe :)

Edytowane przez RapiD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem nim 5 lat temu badając różne zetki. Poza fajnym właścicielem który dał mi auto i powiedział jeździj i wróć kiedy chcesz nic mnie w nim nie urzekło :D auto jest sprowadzone bodajże z USA po wypadku. W między czasie właściciel miał nią drugi wypadek w Polsce. Auto 5 lat temu było mulowate może z powodu tych kapcie 295. Było do wzięcia wtedy za śmieszne pieniądze ale wtedy normalnie odpalalo i było ok

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że gaśnie na wolnych obrotach i tak luźno spytałem co mogło pójść nie tak.

Czyli jak patrze to za ~30-35k można już tylko kupić trupy, koło 40k są zwykle po przygodzie i coś poważniejszego też do wymiany się zdarza.

 

Myślałem że za DE da radę do 40 się zamknąć z naprawami...Jednak będę musiał trochę więcej odłożyć.

Zawsze zostają tańsze automaty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=6700293907#thumb/8

 

To nie jest ten sam który był z 1-2 miesiące temu wystawiony tylko przez jakiś komis ?

 

Ciekawe co mu dolega bo z zewnątrz ładny.

Stal jakies niecale 1,5 roku temu za 40 jeszcze jezdzacy. Od roku go sprzedaja jako uszkodzony, wiec raczej to nie jest zadna pierdoła, skoro przez rok nie moga tego naprawic.

Edytowane przez xpl1337
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli przyjąć ze cały piec do remontu, albo ze trzeba wstawić inny sprawny piec, wszystko jest to zrobienia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zdaję sobie sprawę że nie jest to forum Infiniti, ale prosiłbym was o pomoc. Mam do kupienia Infi z silnikiem VQ35DE i występuje tam dziwne stukanie (słyszalne na filmiku najlepiej od 0:50), najmocniej słyszalne z tyłu od komory silnika. Ciekawostką jest to, że na zimnym silniku jest cichutko. Dopiero po rozgrzaniu słychać te stuki. Co to może być? Rozrząd? Przytarta panewka? Osprzęt? Dziękuję za wszelkie sugestie :)

https://www.youtube.com/watch?v=8C7BzNVR-90&feature=youtu.be
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...