Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy szykują się do podwyżek akcyzy, 350 powinny skoczyć o jakieś 5-10k w górę

 

 

Dzisiaj patrząc na ceny zetek to sam żałuję że sprzedałem swoją. Po 40.000 widać poskładane amerykańce z elementami eu. No bywa :-P na pocieszenie mam wyjątkową i szybszą integre :-D

to dobrze, po 5 latach  sprzedam drozej niz kupiłem  :whistle:

 

Nie wiem , ale mamy Andrzeja niżej podpisanego.

Na przestrzeni 8 lat odkąd  posiadam 350/70 z w mieście widziałem 2 może  3  350.

małe miasto widocznie

w Krk w ciagu 5lat (28tys km łacznie) w korku stałem za zetkami chyba 5-6 razy, a mijalem sie kilkadziesiąt razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Powoli rozglądam się za 350z. Co sądzicie o tej aukcji? http://allegro.pl/nissan-350z-manual-europa-full-opcja-brembo-bose-i6648624377.html#thumb/5  Z przodu źle spasowany zderzak przy błotnikach. Z tyłu też mam wrażenie, że nie jest idealnie spasowany. Ktoś oglądał i wie jak wygląda od strony mechanicznej? Cena 38tyś po opłatach wydaje się z tej dolnej granicy za w miarę "przyzwoity" egzemplarz. Od razu mówię, że na tych autach kompletnie się nie znam, widziałem go raz w życiu w moim mieście. Oczywiście nie szukam bezwypadkowej stuki w idealnym stanie bo takie raczej nie istnieją, nie wykluczam auta po drobnych przygodach, natomiast sztuki po porządnych wypadkach wolę omijać szerokim łukiem.

Edytowane przez Qiervu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast sztuki po porządnych wypadkach wolę omijać szerokim łukiem.

 

 

To omijaj Radom... wylęgarnia ulepów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój budżet to 40-45tyś, czy w tej cenie uda mi się znaleźć w miarę dobrą sztukę? Rocznik nie gra większej roli, tylko wersja coupe i raczej europejska bo z tego co wiem jest lepiej wyposażona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Powoli rozglądam się za 350z. Co sądzicie o tej aukcji? http://allegro.pl/nissan-350z-manual-europa-full-opcja-brembo-bose-i6648624377.html#thumb/5  Z przodu źle spasowany zderzak przy błotnikach. Z tyłu też mam wrażenie, że nie jest idealnie spasowany. Ktoś oglądał i wie jak wygląda od strony mechanicznej? Cena 38tyś po opłatach wydaje się z tej dolnej granicy za w miarę "przyzwoity" egzemplarz. Od razu mówię, że na tych autach kompletnie się nie znam, widziałem go raz w życiu w moim mieście. Oczywiście nie szukam bezwypadkowej stuki w idealnym stanie bo takie raczej nie istnieją, nie wykluczam auta po drobnych przygodach, natomiast sztuki po porządnych wypadkach wolę omijać szerokim łukiem.

 

Pare dni temu stał on za 29 999 zł od tego samego sprzedawcy. Niewiadomo czemu zwiększył cene o 3 tysiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jest handlarzem. Stał za 30 tys wiec chyba warto zadać sobie pytanie za ile go kupił bo przecież musi na nim zarobić. Osobiście nie kupiłbym auta od handlarza. Poza tym nie do końca wie czym handluje pisząc ze silnik DE ma 300 KM. 100% bezwypadkowy biorąc pod uwagę cenę i spasowania zderzaków to lekkie przegięcie. Samochód kupiony w Niemczech na rejestracji z Holandii stoi w Polsce jako auto od 1 wlasciciel. Brakuje tylko ze płakał jak sprzedawal

A czemu cena w górę to proste. Stoi za 33 ktoś krzyknie 30 sprzedawca szybko się zgodzi i zapakuje jeszcze w pudełko z kokardą a nabywca będzie myślał że Boga za nogi złapał bo 300 konne bezwypadkowe auto od 1 właściciela za 3 dychy to nie lada gratka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qiervu 

 

a wracając do tematu, teraz jest słabszy okres na handel autami, pamiętam czasy jak ja szukałem przed wakacjami stało momentalnie nawet 38 sztuk na samym allegro/otomoto gdzie teraz jest chyba połowa tego i to prawie same dziwolągi... dlatego raczej szykuj sie na wiosnę/lato...ogólnie teraz patrz co stoi i będziesz wiedział do lata co nie chce się sprzedać...oczywiście jak ktoś ma opis że wymienił pół auta i jest super to patrz na to ze strony, że popsuło się pół auta i raczej ktoś ma dosyć naprawiania...Ja ogólnie pierwsze co sobie obiecałem szukając Z to, że musi być od człowieka z forum...sam takim byłem mając wcześniejsze samochody i wiem, że ludzie z pasją to pasją i na bieżąco informują o robotach...Jak mają cos nie halo to sie dowiesz o tym...itd. byłem bliski kupna USA Czarnego a kupiłem EU Szarego - rok silnik LPG/PB98 przebieg był dla mnie bez znaczenia, a teraz po miesiącu zimowania pier*** kupiłem koła od Szachiego i zaraz wracam do zabawy :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Nie spieszę się z kupnem auta, na odpowiednią sztukę warto czekać i dwa lata :) to będzie auto codziennego użytku, więc również założę instalację gazową, sporo się naczytałem na ten temat. Jedyny minus, że mieszkam na zadupiu i z tego co się dowiedziałem to dopiero w Warszawie ogarną tą instalację. Kolor bez znaczenia, zetka w każdym kolorze mi się podoba. Jedyny warunek to nie składany z kilku i żeby był w dobrej kondycji mechanicznej. Chciałbym się przejechać tym autem nawet na fotelu pasażera zobaczyć jak to chodzi ale w okolicy nie ma żadnej osoby posiadającej tę furkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno coś znajdziesz, nie nastawiaj się, że znajdziesz coś totalnie bezwypadkowego. To że walnięty będzie to oczywistość(z autopsji mówię), tylko pytanie jak bardzo i czy nie jest składany z kilku. Jak będziesz w Toruniu to zapraszam, żeby zobaczyć jak wiele przyjemności daje jazda tym autem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie,

Na wiosnę szykuje się do zakupu 350z, już od dłuższego czasu o niczym innym nie myślę ;) Oczywiście, najchętniej przejąłbym auto od forumowicza ale o tym może bliżej marca/kwietnia żeby nie zaśmiecać.

Do meritum, jak wyglądały u Was w 2016 roku ceny za OC + AC? Jak możecie to dajcie znać jaka kwota, gdzie ubezpieczony, czy ze zniżkami i czy na firmę czy prywatnie. Wiadomo, że idą gorsze czasy ale do czegoś warto się porównać.

 

Dzięki,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do meritum, jak wyglądały u Was w 2016 roku ceny za OC + AC? Jak możecie to dajcie znać jaka kwota, gdzie ubezpieczony, czy ze zniżkami i czy na firmę czy prywatnie. Wiadomo, że idą gorsze czasy ale do czegoś warto się porównać.

 

OC+AC w Link4 ~2300PLN, przy komplecie zniżek na OC (AC po raz pierwszy), prywatnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC+AC w Link4 ~2300PLN, przy komplecie zniżek na OC (AC po raz pierwszy), prywatnie. 

 

 

OC AC NNW Ochrona szyb 24h 900zł prywatnie full zniżek OC, Link 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinacje... raz że w Linku trochę już jestem dwa, że oficjalnie mieszkam nie w Warszawie... na 30K i niech sie w d*** pocałują, znajdź takie auto w takim stanie za 30K :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalem powyzej 50 kolo z pzu wycenil go na 30.......zglosilem ze sie nie zgadzam z wycena i dali w koncu po rozmowach na kwote jaka zaplacilem. OC+AC i  pelne assistance  2450  pierwszy raz AC brane OC pelne znizki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Planuję kupić 350z coupe tak do 40 tys. zł(rocznik bez różnicy). Czekam na jakiś dobry egzemplarz. Najlepiej jakby to była 350z od kogoś z forum. A co sądzicie o tej 350z 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-doinwestowany-okazja-unikat-zamiana-ID6ys2cl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość juz od wakacji go sprzedaje i cały czas lata z cena.. Jest na forum, jest tez w prezentacjach wątek na temat tego auta

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Planuję kupić 350z coupe tak do 40 tys. zł(rocznik bez różnicy). Czekam na jakiś dobry egzemplarz. Najlepiej jakby to była 350z od kogoś z forum. A co sądzicie o tej 350z 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-doinwestowany-okazja-unikat-zamiana-ID6ys2cl.html

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-v6-premium-pack-z-niemiec-st-perfekcyjny-ID6yGvuF.html#8295b911e9

https://www.olx.pl/oferta/nissan-350-z-rev-up-gt4-CID5-IDj8ELf.html#da5d5f0937

http://allegro.pl/show_item.php?item=6648624377#thumb/1

Ja bym sie tymi zainteresowal i za 40k szukal juz tylko wersji eu

Ta zolta to chyba byla forumowa

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem te oferty, ten żółty ma silnik uszkodzony, więc nie wiadomo czy bym się zmieścił w 40 tys. A co do tego trzeciego, jest to handlarz, a wolałbym tego uniknąć. W tej chwili ten pierwszy jest chyba najlepszy z całego allegro do 40 tys. Może pojawi się coś nowego niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...