Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno walona w przód zderzak z poliftu brak spryskow które powinny być w wersji euro no  i fachowo naprawiona poduszka pasażera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi już trochę na alledrogo, po samej fachowej naprawie poduchy wiadomo już, że auto było zrobione po taniości na handel, a nie żeby tym jeździć. :) Z drugiej strony jak nie masz daleko to możesz z ciekawości jechać obejrzeć. Jeśli nie było aż takiego mocnego dzwona to cenę negocjować do odpowiedniej i brać. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedlift ma kilka chudych żeber, polift ma ich chyba 3? Takie grube. Tak najłatwiej, jeszcze odblaski są inne. To w przednim.

Edytowane przez BogdanROX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten ?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-w-dobrym-stanie-technicznym-na-oryginalnych-czesciach-ID6yL6EN.html

 

Wydaje się w porządku. Tylko trochę cena wysoka ja za DE, chociaż może to być na prawdę zadana sztuka. Planuje obejrzeć ale ciężko z wolnym czasem teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dużo jak z US, no i to US, więc na 100% była przygoda ale to go wcale nie dyskwalifikuje. Mi się wydaje czy wydech jakoś krzywo leży? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/i2/oferta/sprzedam-infiniti-g35-CID5-IDiiSGd.html#:75d15ee73f

Ta sztuka stała 1,5 roku temu w Krakowie za ok 18 tys miała całkowicie wytarte wnętrze i była bardzo zaniedbana miała ponad 200k przebiegu mocno. Ro jest przedliftowej ale dostał mocno w usa i dlatego wymiana przodu i tyłu na inne laminaty ogólnie nie miała chyba łatwego życia ale może akurat ktoś to uratuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Macie coś do polecenia ? nie wiem o co chodzi pisze normalnie

Odezwij się na PW, być moze bedę wystawial swojego nniedługo, auto doinwestowane i co jest rzadkościa bezwypadkowe

Edytowane przez damianaerox0219
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego sie spodziewales? Ja rozumiem jak by podsufitka z azbestu byla, to mozna wybrzydzac. Ale zetki bez szchali i jeszcze za taka kase to nie kupisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się potrafi szukać to się znajdzie . 

Naprawdę uwielbiam takich kupców..

Oczekują od 12 letniego auta z przeznaczeniem typowo sportowym idealnego stanu, bez grama szpachli, a najlepiej gdyby jeszcze żaden element nigdy nie był powtórnie malowany oraz nic nie było do zrobienia w takim aucie. A cena takiego auta musi być koniecznie poniżej średniej. - Janusze biznesu. :) 

Nikt o zdrowym rozsądku nie odda idealnego auta w cenie przysłowiowego złomu, za dobry egzemplarz trzeba niestety zapłacić. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza tylko że ja nie należę do łowców okazji , i właśnie w dniu dzisiejszym udało się znaleźć bardzo zadbany egzemplarz , i jestem już dumnym posiadaczem 350 z :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...