Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moj dobry znajomy zastanawia sie nad sprzedaza swojej zetki. Wersja eu, revup, premium pack, 79 tys prawdziwego przebiegu. Bylem przed chwilą, pomierzyłem, pojezdzilem. Zaden ulep, ale pare rzeczy bylo robione. Jedzie zdrowo. Jak ktos jest zainteresowany to zapraszam na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję swoja zetkę:( Niestety żona wyjaśniła mi, że nowy dom i powiększanie rodziny jest ważniejsze niż zabawa w samochody więc chwilowo trwa wyprzedaż garażowa. W kolejce do sprzedania czekają również Lancia Delta i Abarth Grande Punto. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt. 

 

www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-wersja-europejska-manual-brembo-szpera-skura-serwis-ID6yN8yP.html

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta zeta już chyba kiedyś była wystawiana , coś mi świta. To nie ta czasem co była z filmikiem ? Z laską za kierą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny raczej nie podniose bo chcę sprzedać a nie sprzedawać ;) Dużo spraw na głowie ostatnio i chciałbym raczej szybko sprawę załatwić. Zeta była wystawiana przez poprzedniego właściciela kiedy ją kupiłem dwa lata temu. Fotek z laska za kierownicą ani filmów w ogłoszeniu nie było wtedy.

Edytowane przez Jedras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny raczej nie podniose bo chcę sprzedać a nie sprzedawać ;) Dużo spraw na głowie ostatnio i chciałbym raczej szybko sprawę załatwić. Zeta była wystawiana przez poprzedniego właściciela kiedy ją kupiłem dwa lata temu. Fotek z laska za kierownicą ani filmów w ogłoszeniu nie było wtedy.

Tanio ja puszczasz na prawdę.

 

Nie miałeś jej uturbionej z tego co pamiętam?

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna ta zetka, tylko bardzo daleko :/

No tak niestety zwykle bywa, ze co fajne to daleko... Edytowane przez damianaerox0219
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio ja puszczasz na prawdę.

 

Nie miałeś jej uturbionej z tego co pamiętam?

Zeta nie była nigdy uturbiona. Cały czas nikt się nie zdecydował kupić więc cena chyba nie jest rażąco niska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6740433048

 

gdyby ktoś byl zainteresowany to zapraszam na pw

Ta zetka ma wszystko czego szukam. Tylko $$ mi trochę brakuje ale jak jej nie sprzedasz do 16tego to przylecę po nią z kasą w zębach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 16 jest tydzień. Jak tak Ci się podoba to daj mu zaliczkę i rezerwuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 16 jest tydzień. Jak tak Ci się podoba to daj mu zaliczkę i rezerwuj

Brakuje mi 5k zł wiec nie będę rezerwował, poza tym mam problemy z ufnością xP.  BTW Jak sprzeda to sprzeda, a ja dalej będę szukał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gizawar, tak jak pisalem, nie mam ciśnienia na sprzedaż wiec jeśli nikt się nie trafi to trudno, aukcja się skończy w weekend , będziesz zainteresowany to zadzwonisz :) miałem propozycje 40k ale się nie zgodzilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gizawar, tak jak pisalem, nie mam ciśnienia na sprzedaż wiec jeśli nikt się nie trafi to trudno, aukcja się skończy w weekend , będziesz zainteresowany to zadzwonisz :) miałem propozycje 40k ale się nie zgodzilem

 

no i słusznie :)

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oglądał ktoś może ten egzemplarz ? Widzę że znowu się pojawił a trochę daleko mam żeby skoczyć obejrzeć. Mi rzuca się w oczy tylko trochę za bardzo wytarta dźwignia ręcznego.

 

http://allegro.pl/nissan-350z-manual-europe-without-gas-series-i6753404721.html

 

Pozdrawiam,

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Poszukuję od jakiegoś czasu auta. Gdyby ktoś wiedział lub miał na sprzedaż zadbaną 350z to proszę o info.

Interesuje mnie wersja EU.

 

Dzięki.

Edytowane przez dawm84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MotoWarrior

Czy oglądał ktoś może ten egzemplarz ? Widzę że znowu się pojawił a trochę daleko mam żeby skoczyć obejrzeć. Mi rzuca się w oczy tylko trochę za bardzo wytarta dźwignia ręcznego.

 

http://allegro.pl/nissan-350z-manual-europe-without-gas-series-i6753404721.html

 

Pozdrawiam,

 

Piotrek

Serwus,

 

Ja się przejechałem, obejrzałem...

 

.... i wróciłem z nowym nabytkiem :)

 

A dźwignia ręcznego faktycznie wytarta.

Ewidentnie poprzednik nie wiedział jak dbać o skórę albo miał to głęboko w poważaniu ;)

Jest parę drobiazgów do zrobienia ale i tak to najlepszy egzemplarz jaki oglądałem od kilku miesięcy.

 

A przy okazji, wiem, że 350 to nie jest najlepiej wyciszony samochód, ale z tyłu trochę za mocno wyje od 60 km/h - pytanie z Waszego doświadczenia, na co stawiać - dyfry, jakieś łożysko czy jeszcze coś innego?

Jeżeli możecie polecić gdzie sprawdzić Zetkę (poza Coobciem) w Waw lub okolicach będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus,

 

Ja się przejechałem, obejrzałem...

 

.... i wróciłem z nowym nabytkiem :)

 

A dźwignia ręcznego faktycznie wytarta.

Ewidentnie poprzednik nie wiedział jak dbać o skórę albo miał to głęboko w poważaniu ;)

Jest parę drobiazgów do zrobienia ale i tak to najlepszy egzemplarz jaki oglądałem od kilku miesięcy.

 

A przy okazji, wiem, że 350 to nie jest najlepiej wyciszony samochód, ale z tyłu trochę za mocno wyje od 60 km/h - pytanie z Waszego doświadczenia, na co stawiać - dyfry, jakieś łożysko czy jeszcze coś innego?

Jeżeli możecie polecić gdzie sprawdzić Zetkę (poza Coobciem) w Waw lub okolicach będę wdzięczny.

O kurde jak blisko mnie była do nabycia - nawet nie widziałem tego ogłoszenia. Gratulacje nabytku.  A nie z wydechu ten dźwięk - może jakaś nieszczelność w układzie? Jak jesteś z Warszawy lub okolic to najlepiej u Coobcia - druga osoba z podobną wiedzą to dopiero Jessy z Szybkich i Wściekłych ale to za oceanem :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...