Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dość niestandardowe pytanie, aczkolwiek jestem bardzo przeczulony w tym temacie i wręcz muszę zapytać. Jak z kradzieżami 350Z w Polsce? na ulicach auto bardzo rzadko spotykane, więc sądzę, że nie kradną tych aut. Jakieś grubsze info macie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC i temat rozwiązany :) . Chociaż wolę żeby mojej nikt nie kradł ^^ Ale też nie słyszałem nigdy o przypadku takim

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spotkałme się z przypadkiem kradzieży zetki. :)

 

W Warszawie jakieś 2 miesiące temu....może miesiąc - jednego tygodnia ponoć dwie zniknęły :o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie jakieś 2 miesiące temu....może miesiąc - jednego tygodnia ponoć dwie zniknęły :o

 

mówimy o 350tce? :o

Moim zdaniem nasze zetki nie są łakomym kąskiem dla złodzieji, w gruncie rzeczy to dość proste samochody bez jakiejś specjalnej elektroniki, którą można opchnąć za dobre pieniądze zwłaszcza z samochodów grupy VAG.

Edytowane przez Kucharo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówimy o 350tce? :o

Moim zdaniem nasze zetki nie są łakomym kąskiem dla złodzieji, w gruncie rzeczy to dość proste samochody bez jakiejś specjalnej elektroniki, którą można opchnąć za dobre pieniądze zwłaszcza z samochodów grupy VAG.

 

Niestety tak :( 

 

Jak jest popyt na części to wszystko znika ;p nawet ferrari od czasu do czasu komuś zniknie ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile agencje ubezpieczeniowe wyceniają Wasze 350tki? pytanie w kontekście AC.

Edytowane przez 10Wredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależne do kog pójdziesz, i czy masz znajomości . Mi pierwszą wycenę oszacowali 15 tyś mniej niż dałem albo 20, nie pamiętam już......, nie zgodziłem się i po czasie udało się aby wycenili tyle ile zapłaciłem. 

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę odbiegnę, ale dziś w urzędzie skarbowym płaciłem podatek od kupna Ztki i za 2005r. mieli widełki 28-37 tyś, umowy kupna i sprzedaży nawet nie sprawdzali więc można próbować urwać trochę z tych 2%. Sam wpisałem tyle ile było realnie i wyszedłem poza widełki i Pani lekko zdziwiona. Jeszcze rozwaliła mnie pytaniem to jakiś dostawczy jest ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw, szczególnie, że w opisie widnieje tylko wymiana wydechu, a jak zdążyłem siędowiedziec, w zetkach sam wydech robi na prawdę niewiele w celu podniesienia mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś kojarzy turkusową zetkę? ogłoszenie poniżej:

 

http://allegro.pl/nissan-350z-i6769552191.html

 

Wszelkie info mile widziane :)

Pamiętam, że było głośno na FB ( ok 2 lata temu ) że nabywca tego samochodu, miał spore problemy z przerejestrowaniem samochodu - poprzedni właściciel obiecał, że dostarczy jakieś dokumenty, po czym zbywał go...

 

I wydaje mi się, że samochód jest na tych samych blachach ( nie został przerejestrowany ) --> ale nie dam sobie ręki uciąć.

 

Sam się kiedyś na ten samochód czaiłem :P  

 

Edytowane przez TheMan
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć (i nie tylko ja) jak zostało osiągnięte te 320 koni :)

Czyżby... "czip" + 20, wydech + 20.. no to 320 bo normalnie ma 280 :whistle:

 

A poza tym to pytanie na jakim dokładnie oleju to jeździ (specyfikacja a nie nazwa), jakie to zawieszenie (sportowe.. wiem :D), no i co to za forumowicz?

 

Po zdjęciach ciężko coś powiedzieć bo miniaturowy rozmiar, ale nie wygląda źle

Edytowane przez Szachi
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie smieszylo lanie motula 300v czy czegos w podobie do dupowozu i jeszcze zmiany co 10-15 tys. A potem zdziwko ze panewke obraca czy inne jaja. No ale panie, przeciez najlepszego motula lałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał receptę na to jak się moc podnosi w Zetkach to tu macie lepiej wytłumaczone :whistle: (auto już sprzedane)
post-96567-0-08039400-1490905176_thumb.jpg

wydech + stożek = 55koni :icecream:

Edytowane przez Szachi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ przegigant!!! lol


http://allegro.pl/nissan-350z-i6769552191.html#thumb/8

Pamiętam, że było głośno na FB ( ok 2 lata temu ) że nabywca tego samochodu, miał spore problemy z przerejestrowaniem samochodu - poprzedni właściciel obiecał, że dostarczy jakieś dokumenty, po czym zbywał go...

 

I wydaje mi się, że samochód jest na tych samych blachach ( nie został przerejestrowany ) --> ale nie dam sobie ręki uciąć.

 

Sam się kiedyś na ten samochód czaiłem :P  
 

"Jestem Forumowiczem a więc zetka musi być zadbana"

 

- same perelki!!! loooooooooooooooool Normalnie chyba sobie to zaraz pierdo...ne jako signature ahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś kojarzy turkusową zetkę? ogłoszenie poniżej:

 

http://allegro.pl/nissan-350z-i6769552191.html

 

Wszelkie info mile widziane :)

 

Kojarzę, z tego co pamiętam był problem z przerejestrowaniem bo poprzedni właściciel nie dal karty pojazdu.. osobiscie jak najbardziej polecam to autko, Szymon jest juz szczęśliwym tatą wiec potrzeba kombi ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

bo poprzedni właściciel nie dal karty pojazdu

to rzadny problem, wystawia się duplikat i po problemie

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fejsie ostatnio była o nim mowa i chyba właściciel się wypowiadał, wystawiał jakiś czas tamu, teraz wystawia ponownie ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No opis faktycznie powala, szczególnie z tym forumowiczem :-)

 

Ale wygląda ładnie, pytanie jaki jest faktyczny stan.

 

Myśle, że mały wywiad u Coobcia + oględziny osobiste rozwiają wątpliwości.

 

Ja bym pojechał obejrzeć. Chyba, że cena przeraża, bo tu Wszyscy widzę szukają do 30tyś ;-)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, na prawdę pomocni forumowicze, świetnie :)

 

Dopiero w przyszłym tygodniu mógłbym się wybrać i tak też pewnie zrobię, jeśli Coobcio potwierdzi to i owo, będe się kontaktował na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...