Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakby ktoś chciał receptę na to jak się moc podnosi w Zetkach to tu macie lepiej wytłumaczone :whistle: (auto już sprzedane)

attachicon.gif1.jpg

 

wydech + stożek = 55koni :icecream:

+ butla nitro

https://www.facebook.com/poweredbyVTG/photos/a.10152592314572189.1073741845.115703592188/10152592316402189/?type=3&theater

 

Bez nitro jeszcze go nie hamowałem, więc ciężko powiedzieć ile ma naprawdę...

Z wykresu wynikałoby, że na mapie na 100 oktanów ma 310KM.

 

@Szachi, swoją drogą podziwiam domowy IPN :) zrzut z grudnia 2015...

Edytowane przez owojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety tak wyglądają mody w zetce że moc podaną przez producenta ciężko wyciągnąć po konkretnych zmianach a co dopiero więcej :) A zrzut robiłem bo zastanawiałem się czy go nie kupić :P

Btw. nie chwaliłeś się że masz nitro, tudzież nie spamiętałem :D

Edytowane przez Szachi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś to auto ?

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nismo-injen-technology-tuning-ID6ywTQX.html

 

Znalazłem takie wpisy na forum (poniżej). Wiecie coś więcej, skąd wiadomo, że czujnik oleju jest uszkodzony ? Coś jeszcze z tym autem nie tak.

Podoba mi się ten model i chciałem zakupić ale po tych wpisach się zastanawiam ;) - naklejki nismo (podróbka), uszkodzony czujnik ?

 

 

Jedras podnieś cenę, zobacz w tej samej kasie jaki przypadek z uszkodzonym czujnikiem ciśnienia...i ma lepsze naklejki NISMO niż Ja :D

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nismo-injen-technology-tuning-ID6ywTQX.html

 

 

ta zeta już chyba kiedyś była wystawiana , coś mi świta. To nie ta czasem co była z filmikiem ? Z laską za kierą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie puduchy wywalone, wersja USA - daj Sobie spokój...

 

Dzięki za info. Szkoda bo się napaliłem ;)

Jakby ktoś miał do sprzedania wersje Europejską z komputerkiem/nawigacją po środku jak tutaj:

nissan-350z-interior-wallpaper-7.jpg

 

To jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką nawigację znajdziesz tylko w poliftach czyli jeszcze bardziej musisz zawęzić swoje poszukiwania gdyż produkowane były tylko przez 2 lata. :)

Nawiasem w okolicach jesieni będę rozważał sprzedaż swojej perełki, ale to nic pewnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką nawigację znajdziesz tylko w poliftach czyli jeszcze bardziej musisz zawęzić swoje poszukiwania gdyż produkowane były tylko przez 2 lata. :)

Nawiasem w okolicach jesieni będę rozważał sprzedaż swojej perełki, ale to nic pewnego :)

 

A z którego roku i jaki kolor tej perełki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HR także 2007 +

 

Nawiasem w okolicach jesieni będę rozważał sprzedaż swojej perełki, ale to nic pewnego :)

 

Spóżnione prima aprilis :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HR także 2007 +

 

 

Spóżnione prima aprilis :D?

 

wszystko zależy jak potoczą się sprawy z moją przyszła firmą, bo jeżeli zdecyduje się wystartować to na pewno będę szukał czegoś tańszego, ale sprzedaż zetki to będzie ostateczność.

Kolor jedyny słuszny - czarny :D

Edytowane przez Kucharo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy jak potoczą się sprawy z moją przyszła firmą, bo jeżeli zdecyduje się wystartować to na pewno będę szukał czegoś tańszego, ale sprzedaż zetki to będzie ostateczność.

Kolor jedyny słuszny - czarny :D

 

No to jestem pierwszy chętny, tym bardziej że ze Śląska jesteś. Który rocznik ? Pomarańczowe skóry ?

Edytowane przez japanlove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem pierwszy chętny, tym bardziej że ze Śląska jesteś. Który rocznik ? Pomarańczowe skóry ?

 

2007r i czarne skóry, chcesz więcej informacji to na pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką nawigację znajdziesz tylko w poliftach czyli jeszcze bardziej musisz zawęzić swoje poszukiwania gdyż produkowane były tylko przez 2 lata. :)

Nawiasem w okolicach jesieni będę rozważał sprzedaż swojej perełki, ale to nic pewnego :)

To na zdjęciu to revup. :P  a więc 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona była już chwile temu wystawiona, i ktoś ją tu opisywał, i właśnie też była wtedy mowa coś o poduszkach, ale już nie pamiętam a nie chce mi się szukać(chyba że to nie ta, mogę się mylić) Ale po zdjęciach poznaje że chwile temu stała na allegro  :) Ale jak byś chciał mógłbym podjechać ją zobaczyć na weekendzie, jak wrócę z Krakowa i Ci więcej powiedzieć

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tego > https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-sprzedam-lub-zamienie-na-dostawczy-ID6yzSc7.html no to cóż, amerykaniec, brak szpery, hamulców brembo i kontroli trakcji, a buda jakaś przygodę na pewno przeżyła skoro trafiła ze stanów do PL, zderzak tylny z wersji europejskiej (nie mówię o dokładce), przeciwmgielny z wersji angielskiej no ale to szczegóły. Pytanie co się stało z poprzednim motorem i dlaczego padł, pytanie czy ten jest w dobrym stanie na pewno. Skoro przy okazji wymieniane wahacze, poduszki i przeguby to znaczy że nie było to robione na bieżąco... zatem brzmi trochę jakby auto było zakatowane i przywrócone do sprawności. Jak nie robione po kosztach to ok. Osobiście do mnie to auto nie przemawia. Właściciel chwali się folią za 4 tyś a na przednim i tylnym zderzaku jakieś wybrzuszenia i bąble są na niej jakby to ktoś sam oklejał na podwórku. Wydech to nie podniósł mocy w tym aucie.. strojenie mogło podnieść o ile było wykonane w ogóle na tym silniku, (a nie poprzednim) i na pewno nie do 306 koni.. podejrzewam że 280 by nie wypluł nawet w rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...