Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N14 DŻITIAJJJJJJJ


bodek_n14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówię, że po wymianie termostatu. Po prostu tak jest. Dojeżdżam rano do C, wskazówka środek, prosta do 170 i wskazówka dół. Potem wraca do normy.

 

to nie jest normalne... w almerze gti miałem taką przypadłość... w primerze wskazówka po nagrzaniu silnika stoi na środku, niezależnie czy upalam, czy jade szybko czy wolno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że po wymianie termostatu. Po prostu tak jest. Dojeżdżam rano do C, wskazówka środek, prosta do 170 i wskazówka dół. Potem wraca do normy.

 

Tomek, miałem to samo, masz walnięty termostat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzeba te opowiesci teraz uwiarygodnic i zorganizowac spot poprobowac auta i tyle :kosci: jakby co to sie pisze :diabel2:

 

i to jest dobra puenta :diabel2:

 

kubełek w środku i naklejka domokuna na tylnej lewej szybie ?

jeśli tak to był to Faja :)

 

widziałem tylko tyle, że tłumik końcowy miał seryjnie w poprzek ale na jakiś grubych rurach. Z tyłu jak pamiętam to żadnego znaczka tylko biała naklejka ssgarage po szybą plus to co opisałem.

 

[ Dodano: Sro 24 Gru, 2008 11:53 ]

Heh, poszperałem w necie i znalazłem tą Hondę. Tak Yarko to był niejaki Faja :). Z jego wykresu wynika 169KM i 156Nm co w budzie EE9 powinno już całkiem chodzić.

 

koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_gcw
jest żle... vti 5gen kolegi z krótką, zeszperowaną skrzynią od integry, na dolocie, wydechupo stojeniu hondatą dokładało mi długość do 140 ale potem wszystko było moje

Sorry, za OT ale chciałem tylko powiedzieć swoją wersję

skrzynia zgodze się, jest robiona hybryda na Integre :)

hmmm zrobiony dolot - no niby można tak nazwać naciągnięty stożej Fujita na seryjną gumę

ze zrobionym wydechem już się nie zgodzę bo mam serie z katalizatorem (95r) i zamiast końcowego m-tech - więc wydech jest seryjny

Strojenie też jest nieprawdą, ponieważ jeszcze wtedy miałem nie wystrojony samochód. Zreszta jakiś czas temu strojony był Cromem a nie Hondatą (no ale to szczegół, ważne że wtedy jeszcze żadnego strojenia nie było)

Jedyny wyścig jaki z Tobą pamietam, to wyścig z ronda pod rotundą i nie przypominam sobie, żebyśmy nawet osiągneli te 140km/h bo musiałbym być w połowie 4biegu a chyba tak nie było. Co do długości się nie wypowiadam bo po prostu nie wiem jak było.

Jedno jest pewne, na wiosnę trzeba będzie się złapać :)

Peace

 

ot takie moje 3gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMW bajkopisarz :P :P :P :P :P :P

 

[ Dodano: Sro 24 Gru, 2008 17:51 ]

WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesołych świąt ::D

 

hmmm zrobiony dolot - no niby można tak nazwać naciągnięty stożej

Jedyny wyścig jaki z Tobą pamietam, to wyścig z ronda pod rotundą i nie przypominam sobie, żebyśmy nawet osiągneli te 140km/h bo musiałbym być w połowie 4biegu a chyba tak nie było. Co do długości się nie wypowiadam bo po prostu nie wiem jak było.

 

było jeszcze 2 razy... :) i zawsze na starcie baty dostawałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lżejsza bryka na początku , a z turbo dostajemy dopiero na końcu. Taka przypadłość N/A ;)

Termostat wymienię jak radzicie. Kto ma warunkii do umycia stożka JR ?

Jestem zainteresowany przed hamownią i rozrządem.

POWER TEAM, BEST CHRISTMAS WISHES FROM RED PRIMERA- POWER IS WITH US

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria bez krótkiej skrzynki i szperunku dostaje 2-3 długości

to wstawie seryjny dolot i seryjny koncowy wydech ;) nie myslalem ze powinien baty dostać, znaczy sie że trzeba bardziej pogrzebac i sie ustawic znowu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech zostaw luźniejszy a dolot wstaw serie z doprowadzeniem zimnego powietrza do puszki. Chyba najlepszy set do niestrojonego highporta.

 

[ Dodano: Sro 31 Gru, 2008 11:24 ]

:!: SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ ŻYCZĘ WSZYSTKIM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Eh, a tu ciekawość zżera. Może z nudów bo u mnie tylko jedne światła w mieście są, wszyscy jeżdzą jak emeryci, a tych co świrują to objeżdżam na lajcie. Brakujemi fajnych wozów.

 

Szykuj wóz na niedziele, zobaczymy jak teraz Twoje koła kleją. Ja walcze z nieszczelnościami wydechu i licze na przyrosty :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka było zrobionych zaraz po założeniu ale nie wyszły za ciekawie. Aparat się jakos rozjechał i było ciemno. Chyba najlepsze z nich:

 

dscn0200ua1.jpg

 

Ale na żywca wygląda duuużo lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gumach 195/50 nie czuć żadnej zmułki. Tych kół nie ważyłem ale poprzednie o ile mnie pamięć nie myli ważyły ~6,5kg/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj. Sama felga oczywiście. Ważyłem całość a następnie same opony przy sprzedaży. Wyszło z różnicy.

 

BTW robisz wydech :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw post bo nie widze żadnych kilogramów.

 

Narazie ten stary chce uszczelnić, bo nadal jest przedmuch za kolektorem. A nowy pewnie dopiero w marcu. Ale za to porządny jakiś, z kwasa. Zbieram opinie narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podawałem kg bo nie pamiętam dokładnie. Zapamiętałem tylko felgi. Pewnie się stykniemy w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła na żywo wyglądają świetnie, zupełnie inny wóz. Super zmiana. Muszę się zastanowić czy nie puścić jednego kompletu wiatraków i nie nabyć czegoś w podobnym guście co Twoje.

 

PS. Nie zauważyłem najpierw, że tą solą tak walił na drogę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko przystopowałeś na widok rozrzutnika :D

 

[ Dodano: Pon 05 Sty, 2009 01:21 ]

PS. w rewanżu powiem, że Twoje zegary równie za***iste :one:

 

[ Dodano: Wto 13 Sty, 2009 18:19 ]

Widzę Kenet, że powstało nasze drużynowe logo. Będę je musiał jakoś w nowego awatara wkleić :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Widzę Kenet, że powstało nasze drużynowe logo. Będę je musiał jakoś w nowego awatara wkleić

 

Powstało, powstało. Dzisiaj zrobimy jeszcze pomiary Seata i zobaczymy czym na "Iphone-gtechu" może się pochwalić NOS Team :diabel2:

 

Dobra miejscówka u Ciebie w podpisie.

 

BTW, znajomy z GSi klubu ma ecumastery tanio, ja na koniec lutego wchodzę z montażem i strojeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na "Iphone-gtechu"

 

taaa fajna sprawa z tym jest :)

 

Co do ecu m to jeżeli nasz klubowy mistrz nie zaproponuje lepszej ceny to może się skuszę.

 

Dzisiaj po myjce weszło parę fotek:

 

p1000046qm0.jpg

 

p1000049bo5.jpg

 

p1000051pe7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...