Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N14 DŻITIAJJJJJJJ


bodek_n14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie bawimy w wyścigi, to zrobię to. A Ty wreszcie pokaż się na jakimś torze/lotnisku. Nawet moje 22 miejsce w Modlinie, gdzie wiekszosć w klasie była uturbiona, to coś :D

A 6-te w Rykach, w tym deszczu to cud. Nawet coobcio nie wierzył, że zrobiłem 14-kę :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kolejnego "moda". Udrożnienie wszystkich mas idących od ECU. Nie zauważyłem jakiś efektów ale nie miałem też czasu na dokładniejsze testy.

 

stanowisko pracy:

 

31051818gi7.jpg

 

udrażnianie:

 

13225665zh3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zwykłym asfalcie jest bardzo ślisko, to co było w Ułęży na asfaltobetonie nie ma porównania, pomimo ulewnego deszczu- trakcja full. Nie mogę się doczekać na zmianę opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bodek u mnie też dziś mody poszły. Wydech już szczelny i świeżutki filterek powietrza. Czuje, że w niedziele wieczór będzie znów z rolki jechane ;)

 

Żeby nie być gołosłownym:

Przed

obraz023ns9.th.jpg

Po

obraz009ja2.th.jpg

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zawsze fajnie się spotkać. I mój wydech już ładniej brzmi niż ostatnio ;) A z rolki 2ka ~40 km/h i tak do ~160 km/h to jeszcze nie ma dramatu na C. Jutro ma być już sucho pod wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, coś się ruszyło. Dostałem cynk, że kolektor czeka już u Osy :)

 

Jutro albo jeszcze dziś odbieram, przyszły tydzień dorabiam flanszę i gonię do Tomali :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, coś się ruszyło. Dostałem cynk, że kolektor czeka już u Osy :)

 

Jutro albo jeszcze dziś odbieram, przyszły tydzień dorabiam flanszę i gonię do Tomali :diabel:

Zaczynasz byc niebezpieczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że zaczynam równać do standardu :)

 

Razem z kolektorem czeka rozpórka (ciekawe jak będzie po założeniu?) a w kolejnej paczce idą poliuretany.

 

53954918sg5.jpg

 

15198241xi3.jpg

 

Można powiedzieć, że 2,5". Ale locha straszna jest.

 

Teraz do CADa i robię projekt flanszy. Trzeba zrobić zejście z fi65 na fi60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bodek ciekawe jakie przyrosty będą, bo z tymi kolektorami to różne wyniki wychodzą. Najważniejsze jak to wszystko wypadnie z twoim dolotem?

reszte wydechu robisz z kwasa, czy u tomali ze zwykłych rurek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić zejście z fi65 na fi60.

 

e tam... wstrzymaj sie z montażem... tomala wkótce bedzie jak sito... lepiej odkładaj na kwasiak

 

[ Dodano: Sob 07 Lut, 2009 19:35 ]

czy u tomali ze zwykłych rurek?

 

nie ze zwykłych tylko profi wodno-kanalizacynych blow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić zejście z fi65 na fi60.

 

e tam... wstrzymaj sie z montażem... tomala wkótce bedzie jak sito... lepiej odkładaj na kwasiak

 

[ Dodano: Sob 07 Lut, 2009 19:35 ]

czy u tomali ze zwykłych rurek?

 

nie ze zwykłych tylko profi wodno-kanalizacynych Obrazek

u tomali spawają całkiem nieźle, szczególnie Maciek, może załatwić sobie aluminiowane rury, zamówić do nich i u nich pospawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale firma Tomala to moim zdaniem druciarze first class, niestety przekonałem się o tym na własnej skórze.

ja mam na miejscu motowydech i tam na pewno spawanie/cena i inne jest konkurencyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no aluminium nie nadaje się na wydechy bo w rurze skraplają się kwaśne związki. Szybko by ten wydech zniknął.

 

Na teraz zrobię flanszę i połączę kolektor w wydechem tomali. Za jakiś czas kupię rurki i wyspawa się coś z kwasa.

 

Zamontowałem rozpórkę i szoku nie ma ale w ostrych zakrętach jedzie bardziej tam gdzie chce. Przeszkadza mi teraz brak trzymania bocznego. Trzeba jakiś fotel wymyślić.

 

[ Dodano: Sob 07 Lut, 2009 20:13 ]

No Tomala nie będzie mi robił kwasiaka. Pospawa mi to pewnie pan jakiś tam, który spawał rajdówkę jak jeszcze pracowałem w warsztacie. Gość tigiem operuje elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie wrzucaj kolekotra jak jest, flansze moze ci peirwszy lepszy spawacz ogarnąć...

Coś nieco ponad 160KM powinieneś wydusić z takeigo setapu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jakiś fotel wymyślić.

 

jak nie chcesz kubła to kup takie recaro - http://www.allegro.pl/item542330321_recaro...ele_tuning.html

 

10000 razy lepsze od foteli z Sunnego GTi, bardzo dobrze trzymają na boki a jednocześnie są bardzo wygodne

 

jeśli jednak chcesz sztywny kubeł to kupuj sparco, ja jestem bardzo zadowolony ze swojego PRO WRC, ale dla Ciebie może być za mały więc bierz coś większego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No liczę na okolice 160/195 :)

 

Co do tych Recaro to wolał bym chyba coś ciutkę głębszego. Ale na razie to plany.

 

Zapomniał bym o reklamie.

 

GRATY KOMBINOWAŁ OSA PRZEZ WACA (obecnie VQPower). Dzięki panowie! Jeszcze tylko polibusze i będzie flacha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No liczę na okolice 160/195 :)

 

Co do tych Recaro to wolał bym chyba coś ciutkę głębszego. Ale na razie to plany.

 

Zapomniał bym o reklamie.

 

GRATY KOMBINOWAŁ OSA PRZEZ WACA (obecnie VQPower). Dzięki panowie! Jeszcze tylko polibusze i będzie flacha!

Te 195 Nm zależy w jakim zakresie obr., Osa tak potwierdzam z nim warto robić interesy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

195Nm w piku oczywiście bo na nic innego nie ma szans ale żeby cały zakres się ciutkę podniósł.

 

No zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...