Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N14 DŻITIAJJJJJJJ


bodek_n14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłem, że super się prezentuje. To tylko ja dziś będę takim brudasem. Z cieawości może zmierzymy co będzie jak wyjmę skrzynkę z narzędziami, zapas, lewar i 5L płynu do spryskiwaczy. Powinno z 30 kilo odejść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też wyjmę lewar i kubeł ze śmieciami z za siedzenia. Również będzie ze 30kg :P

 

podpis zmodowany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodek_n14, a jak tam rywalizacja w klubie NOS, kto ma najszybsze auto?? Jakie wyniki pojedynkow???

 

Musze przyznac ze autko bardzo ładnie sie prezentuje, na poprzednich jakis taki byk, a teraz to nabral charakteru :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gumach 195/50 nie czuć żadnej zmułki. Tych kół nie ważyłem ale poprzednie o ile mnie pamięć nie myli ważyły ~6,5kg/szt

 

no będzie coś koło tego mi na zwykłej łazienkowej pokazało niecałe 7 kg :P lpeszych warunków do pomiaru nie miałem :) Fele są już białe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOS Team odwalił pięknego spota na Cargo! Ujeżdżanie STI, pomiary Dynolicious, tylko zimno było.

 

Aktualny czas: 15,56 na 1/4 . Przejazd z pasażerem ~85kg i przy zimowym braku trakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodek_n14, a jak tam rywalizacja w klubie NOS, kto ma najszybsze auto?? Jakie wyniki pojedynkow???

 

Seat jest liderem, dalej praktycznie równo. Dziś Bodkowi wyszło w najlepszym starcie 15,5 na ćwiare i 7,5 do paki a trakcja z d*py. Mi o sekunde gorzej ale nie dawałem rady opanować mielonki. I z masami musimy dojść do ładu w tym programiku.

 

Ale i tak pewnie w tym roku odwiedzimy gupowo jakieś zawody z oficjalnym pomiarem czasu. Tyle, że do tej pory Seat będzie już uturbiony :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele są już białe ;)

 

cieszę się, że zadowolony jesteś!

 

bodek_n14, a jak tam rywalizacja w klubie NOS, kto ma najszybsze auto?? Jakie wyniki pojedynkow???

 

najszybsze ma Maciuś (Ibiza) a ja z Kenetem łeb w łeb z malutką moją przewagą. Czekamy do wiosny. Graty już płyną! :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy do wiosny. Graty już płyną!

 

To dopiero spoty będą. Teamową sesyjkę musimy pstryknąć.

 

Dopiero pierwszy raz dziś jechałem Sunnym i bardzo mi się dźwięk silnika spodobał.

 

Jak spłace długi do końca to dalej kasa w mody i niech nam NOS Team rośnie w siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z masami musimy dojść do ładu w tym programiku.

 

Ja masę znam. To wy musicie w końcu dojść do ładu :!:

 

Dla niewtajemniczonych. Czwarty, nieformalny towarzysz NOS T ma program Dynolicious na Iphona. Iphone ma masowy czujnik przeciążeń i program działa na tej samej zasadzie co g-tech. Wyniki porównywalne a co po niektórzy mówią, że Dynolicious dokładniejszy. Programi mierzy również moc auta ale trzeba wpisać masę pojazdu i straty na napędzie. Straty przyjmujemy 18%. Masa mojego to zważone 1100kg bez kierowcy. Masy Seata i Opla nie znamy i wpisujemy na pałę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masy Seata i Opla nie znamy i wpisujemy na pałę.

 

Jak dasz radę do piątku namierzyć miejsce w okolicy gdzie mnie gratisowo zwarzą to stawiam browar, bo ja tu rozeznania nie mam. A z chęcią bym wóz zważył.

 

Te straty to w sumie raczej dobrze przyjęte bo całkiem całkiem wyniki mocy wychodzą.

 

No i na chwilę obecną Bodka Sunny to obiektywnie najładniejsze auto NOS Teamu, pomijając osobiste preferencje właścicieli.

 

Trzeba zamówić klubowe naklejki :D

 

 

Szkoda, że z nissanklubu nikogo nie było. Jest parę fajnych aut z którymi moglibyśmy się sprawdzić. Ale to jednak trzeba czekać na lepszą trakcję bo teraz dramat.

 

Pozdro

 

[ Dodano: Wto 13 Sty, 2009 23:10 ]

A zapomniałbym, w przyszłości Ty szczepisz napęd z GTiRa a ja 4x4 z Calibry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz radę do piątku namierzyć miejsce w okolicy gdzie mnie gratisowo zwarzą to stawiam browar, bo ja tu rozeznania nie mam

 

całe 300m w linii prostej od Cargo ;) 2 skupy złomu i każdy z wagą elektroniczną. Pogadamy o tym. A browara postawisz ważącemu.

 

[ Dodano: Wto 13 Sty, 2009 23:11 ]

A zapomniałbym, w przyszłości Ty szczepisz napęd z GTiRa a ja 4x4 z Calibry :D

 

A no tak. Co by Jedrka Subaru pogłaskać :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że do tej pory Seat będzie już uturbiony

 

Jak Bóg da :D

 

Czekamy do wiosny. Graty już płyną!

_________________

 

Mogły by nawet przyjść kapke wcześniej co by się wyrobić ze wszystkim. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogły by nawet przyjść kapke wcześniej co by się wyrobić ze wszystkim. ;)

 

pewnie, że by mogły ale statku nie pogonisz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd i moc idą w parze. Świetnie wygląda.

 

Dzięki Tomku ale jak na razie, pierwsze sporo wyprzedza drugie. Nie za bardzo mam się czym chwalić ale do sprawnego przemieszczania po mieście wystarczy :) Plany są i powoli będą realizowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki, lekkie wozy jak Twój, Zielony szerszeń, no i Coobciowy chrupek, są co raz szybciejsze . Wpadnij wreszcie na pierwsze Ryki 2009. Pojeździmy :D Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodek_n14, no widać że te nowe 15" nic Cię nie zmuliły :)

PS. ważyłeś je przed wsadem ?

Moje ultra lekkie stale 15" z opla ważą po 6,4Kg sztuka... o tak dla porownania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja chyba nowe letniaki włożę na oldschoole

 

Najpierw zważ obie felgi ale nawet jak 14" będą ~0,5kg cięższe to i tak przewagę uzyskasz z mniejszej średnicy.

 

Ja obecnych felg nie ważyłem ale myślę, że okolice 7-7,5kg/szt. Ori 14" z GTI, ważone przez nowego właściciela to 6,9kg/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...