Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy narzekają na drogi montaż, dlaczego? Skoro montaż wygląda tak jak w przypadku tego modułu z e-baya to wyjaśnijcie mi proszę - czemu nie zrobicie tego we własnym zakresie? Skoro to plug & play to o żadnej utracie gwarancji nie ma mowy - po pierwsze żaden przepis nie dawałby takiej możliwości gwarantowi, a po drugie w razie ewentualnej awarii moduł można usunąć w 2 minuty i nikt Wam nie udowodni, że to on spowodował usterkę.

A montaż w serwisie - skoro są ludzie, którzy płacą - a jak widzimy wszyscy montujecie w serwisie - to czemu nie kasować???

Skoro koledzy podali ile ich montaż wyniósł, to ja też. Jak się nie ma czasu samemu tego zrobić to trzeba komuś zapłacić. Nie narzekam, że musiałem zapłacić za montaż, jak już to tylko na to, że być może musiałem zapłacić za to, że wykwalifikowany pracownik uczył się tego na moim przypadku. A czy jest to łatwe... pewnie tak jak z wymianą żarówki w przednich reflektorach. Z pierwszą się długo męczyłem, zanim obczaiłem co i w jakiej kolejności zrobić. Wymiana drugiej to była już formalność. Z tym modułem pewnie tak samo - najpierw trzeba obczaić co i jak, potem to 2 minuty. O ile jest to analogicznie zakładane. Ale to oznacza, że następna osoba która zażyczy sobie montażu tego modułu potencjalnie zapłaci mniej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dziś mam moduł lusterek - montowany w CM Krzemionki - zobaczymy jak się sprawdzi :) jako pierwszy montowany moduł - cena pojęcie względne (patrząc na opisy powyżej) to jedna z niższych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dziś mam moduł lusterek - montowany w CM Krzemionki - zobaczymy jak się sprawdzi :) jako pierwszy montowany moduł - cena pojęcie względne (patrząc na opisy powyżej) to jedna z niższych :)

Mają te moduły na miejscu czy trzeba zamawiać? Pytam bo też tam chcę kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają te moduły na miejscu czy trzeba zamawiać? Pytam bo też tam chcę kupić.

 

Ja zamawiałem, czy z moim zamówieniem salon zamówił więcej tego to się już nie dowiedziałem ale będę w serwisie jakoś poniedziałek -piątek bo po serwisie radio przestało się odzywać (tzn chodzi ale nie słychać dźwięku) więc jak coś to się dopytam. albo maila mogę wysłać do osoby która się tym zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was zakładał samodzielnie do swojego auta plastikowe listwy boczne ?? Zastanawiam się nad nimi ale w salonie wołają za nie 450 zł + koszt montażu to będzie pewnie razem koło 600 zł.

Na Alledrogo można spokojnie kupić za 150 zł i pewnie z montażem wielkiego kłopotu nie będzie.

Edytowane przez rafiros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was zakładał samodzielnie do swojego auta plastikowe listwy boczne ?? Zastanawiam się nad nimi ale w salonie wołają za nie 450 zł + koszt montażu to będzie pewnie razem koło 600 zł.

Na Alledrogo można spokojnie kupić za 150 zł i pewnie z montażem wielkiego kłopotu nie będzie.

 

Jest to proste jak ........ Do listew jest dołączona instrukcja. Potrzebna będzie miarka (centymetr) sznurek i taśma malarska samoprzylepna. Reszta w instrukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was zakładał samodzielnie do swojego auta plastikowe listwy boczne ?? Zastanawiam się nad nimi ale w salonie wołają za nie 450 zł + koszt montażu to będzie pewnie razem koło 600 zł.

Na Alledrogo można spokojnie kupić za 150 zł i pewnie z montażem wielkiego kłopotu nie będzie.

Powiem tylko tyle i nic więcej ; moja żona sama je montowała - podzieliliśmy się że ja zakładam chlapacze a ona listwy - już chyba nie ma prostszej czynności niż montaż listew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle i nic więcej ; moja żona sama je montowała - podzieliliśmy się że ja zakładam chlapacze a ona listwy - już chyba nie ma prostszej czynności niż montaż listew

 

Castro wielki szacun dla Twojej kobiety :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was zakładał samodzielnie do swojego auta plastikowe listwy boczne ?? ...

Kolega prosi o radę wieć pomóżmy

 

Temat był przerabiany i info, zdjęcia znajdziesz pod linkiem

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/66760-oryginalne-listwy-boczne/page__hl__%20listwy%20%20boczne

lub

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/60260-listwy-boczne-ochronne/page__hl__%2Blistwy+%2Bboczne__fromsearch__1

lub

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/50185-listwy-boczne/page__hl__%2Blistwy+%2Bboczne__fromsearch__1

 

W razie pytań służe pomocą bo mam pełno fotek z etapu kiedy je naklejałem.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega prosi o radę wieć pomóżmy

 

Temat był przerabiany i info, zdjęcia znajdziesz pod linkiem

http://forum.nissank...twy%20%20boczne

lub

http://forum.nissank...__fromsearch__1

lub

http://forum.nissank...__fromsearch__1

 

W razie pytań służe pomocą bo mam pełno fotek z etapu kiedy je naklejałem.

 

Wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolega kakis, ma rację , wbudowane są w lusterka, jakby ktoś chciał się w to bawić , to znalazłem kilka fotek gościa co to montował - z innego forum. Ja bym się tego nie pdjął , bo nie znam się na elektryce na tyle , a widzę że trzeba rozebrać dosyć dużo detali - ale jak ktoś lubi i potrafi , ti może mu to pomóc ?

 

Gdyby komuś bardzo zależało i koniecznie chciał to zamontować, - pisacć na priv- to mogę przetłumaczyć opis i poszukać dodatkowych opisów na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich,jestem nowy mam pytanko. W środę odbieram autko dla mojej zony. Chce jej zrobić niespodziankę i zamontować nakładki na zdezaki z rurami bocznymi. Czy może mi ktoś doradzić czy jest to dobry pomysł ,czy te rury nie bedą przeszkadzały podczas wsiadania i wysiadania z auta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakładek na zderzaki bym nie chciał, ale boczne pod drzwiam fajnie wyglądają

Edytowane przez kakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zdecydowałbym się albo na nakładki, albo na orurowanie boczne to moja estetyczna opinia. Mam orurowanie boczne i w niczym mi to nie przeszkadza. Jeżeli zdecydujesz się na rury to niech Ci zamontują też od razu chlapacze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jachty - doradzam zastanowic sie nad progami bocznymi , a nie orurowaniem . Mnie osobiscie podoba sie duzo bardziej :)

Mi też takie coś się bardziej podoba. Niekoniecznie w kwestii wyglądu, raczej wykorzystania praktycznego. Może za rok takie coś sobie strzelę, będzie łatwiej córce wdrapywać się do samochodu. Na razie jeszcze za mała, ale za rok będzie jak znalazł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jachty - doradzam zastanowic sie nad progami bocznymi , a nie orurowaniem . Mnie osobiscie podoba sie duzo bardziej :)

Wszystko ładnie,ale chodzi tez o gwarancje. Mogę założyć tylko to co mi proponują w salonie

http://moto.allegro.pl/stopnie-progi-boczne-orurowanie-nissan-qashqai-i2239480498.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy tego typu dodatki jak w aukcji eaby-a można kupić w Polsce ? Wydaje mi się że takie aluminiowe, pasujące do wstawek na drzwiach fajnie moze się komponować.

 

http://www.ebay.pl/itm/Discount-Innenausstattung-Nissan-Qashqai-01-2007-/150464750904?pt=DE_Autoteile&hash=item230865e538

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...