Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Kielcach też montaż 150,00,dowiadywałem się w Krakowie ,tam również ta sama cena.,w lublinie powiedzieli 130,00 czyli w Bydgoszczy jest super tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę drogo za sam montaż, zwłaszcza że trwa on 5 min (jeżeli to taki sam moduł ale działanie jest takie same jak opis kilka postów wyżej).

 

Instrukcja montażu

 

http://www.ebay.pl/itm/NISSAN-QASHQAI-Kit-for-Automatic-Power-Folding-Mirrors-Ignition-ACC-/180726045199?pt=JG_FR_Auto_Pi%C3%A8ces&hash=item2a141c9a0f#ht_4419wt_905

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi powiedzieli (wiadomo, że mogą powiedzieć wszystko, bo nie pracuję z nimi w Nissanie i się nie orientuję), że montaż trwa 45 minut

 

myślę, że nieźle przesadzone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach też montaż 150,00,dowiadywałem się w Krakowie ,tam również ta sama cena.,w lublinie powiedzieli 130,00 czyli w Bydgoszczy jest super tanio.

 

Witam. Ja mam inne doświadczenia. W Białej Podl. u Szeptyckiego telefonicznie dowiedziałem się ,że moduł wraz z robocizną kosztuje 300 pln. W Lublinie natomiast za moduł policzyli mi 230 a za montaż 170 co daje 400pln. Po dłuższych pertraktacjach zapłaciłem za całość 350 pln. Montaż trwał 2 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż trwał 2 godziny.

Bo pewnie ze słownikiem w ręku tłumaczyli opis montażu z ebay....

I to jest właśnie serwis i po tym można poznać fachwców. O ile części są wycenione w cenniku to montaż można już sobie dowolnie interpretować, w zależności od ilości roboczogodziny (bo pewnie cena rbh również jest jednakowa - chciaż nie jestem pewny).

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Nissana przy sugerowanej cenie automatycznych lusterek 230 zł jest podany czas montażu 40 min,serwis odpowiedział że ten czas jest

zbyt krótki ,bo montaż wymaga dłuższego czasu.I niestety nie dało się nic utargować czyli razem z montażem 380,00zł. w Kielcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Nissana przy sugerowanej cenie automatycznych lusterek 230 zł jest podany czas montażu 40 min,serwis odpowiedział że ten czas jest

zbyt krótki ,bo montaż wymaga dłuższego czasu.I niestety nie dało się nic utargować czyli razem z montażem 380,00zł. w Kielcach.

A jak nazywa sie ten serwis w Kielcach? bo o ile się nie mylę to jest filia AUTONISS z Lublina?

380zł to sporo jak na taki banalny montaż. ja zapłaciłem o wiele, a właściwie to bardzo BARDZO dożo mniej niż Kolega. A montowałem u swojego dealera NISSAN SZEPTYCKI czyli AUTONISS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A montowałem u swojego dealera NISSAN SZEPTYCKI czyli AUTONISS

To nie tak! : Autoniss jest: w Lublinie, Kielcach i Radomiu, natomiast Szeptycki w Białej Podlasce, i nie mają ze sobą nic wspólnego ( poza oczywiście nissanem...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Nissana przy sugerowanej cenie automatycznych lusterek 230 zł jest podany czas montażu 40 min,serwis odpowiedział że ten czas jest

zbyt krótki ,bo montaż wymaga dłuższego czasu.I niestety nie dało się nic utargować czyli razem z montażem 380,00zł. w Kielcach.

To niech serwis wyśle pracowników na szkolenie a nie kosztem użytkowników QQ ściemnia że montaż wymaga czasu.

Takie serwisy powinniśmy nagłąśniać tu na forum i bezpośrednio w serwisie mówić im "dowidzenia". No chyba że mamy daleko do innej opcji i wtedy koszty dojazdu i czasu nie pozostawiają nam do wyboru....

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak! : Autoniss jest: w Lublinie, Kielcach i Radomiu, natomiast Szeptycki w Białej Podlasce, i nie mają ze sobą nic wspólnego ( poza oczywiście nissanem...)

kolego NISSAN SZEPTYCKI w Białej Podlaskiej to również AUTONISS Lublin i jestem tego pewny na 100% tylko tyle ze występuje pod nazwa NISSAN SZEPTYCKI. Koniec tego sporu bo to nie miejsce na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś montował u siebie filtry KN - występują w dwóch rodzajach:

Zamiennik filtra papierowego:

33-2375.jpg

http://www.knfilters...px?Prod=33-2375

 

do kupienia :

http://www.amazon.co...26562497&sr=1-8

 

 

i full replacement kit:

57-0676.jpg

http://www.knfilters...px?Prod=57-0676

 

do kupienia:

http://www.amazon.co...26562459&sr=8-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie czy misiewydaje ?

Ja miałem zamiennik filtra papierowego w atmosferycznej benzynie i było zdecydowanie lepiej, co do turbodiesli nie mam dużego doświadczenia, ale wiem że sa silniki które bardzo pozytywnie reagują na taką zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego NISSAN SZEPTYCKI w Białej Podlaskiej to również AUTONISS Lublin i jestem tego pewny na 100% tylko tyle ze występuje pod nazwa NISSAN SZEPTYCKI. Koniec tego sporu bo to nie miejsce na to.

 

co oczywiście mozna zweryfikować na stronach www serwisów

- http://nissan.szepty...id=7&version=pl

- http://autoniss.pl/firma/kontakt

Edytowane przez kajot04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie czy misiewydaje ?

Ja miałem zamiennik filtra papierowego w atmosferycznej benzynie i było zdecydowanie lepiej, co do turbodiesli nie mam dużego doświadczenia, ale wiem że sa silniki które bardzo pozytywnie reagują na taką zmianę.

 

doświadczenie, jak nie wierzysz to poczytaj, a jeśli dalej nie wierzysz to dokonaj pomiarów

 

było zdecydowanie lepiej, tzn.? hamowałeś samochód czy misiewydaje?

Edytowane przez paba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś tam delikatna zmiana dźwięku to się zgodzę, ale to wszystko

 

zresztą taką zmianę dźwięku lepiej sobie zrobić zmieniając tłumik końcowy i też będzie to zmiana tylko na dźwięk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamowałem, bo sam byłem zdziwiony efektami.

Rzecz działa się parę lat temu, szczurem doświadczalnym było punto 1.2 75 i pomimo tego, że dokładnie wyników nie pamiętam, to pamiętam przybyło ze 3-4 KM plus troche Nm.

I, aby nie było wątpliwości, nie piszę o oczekiwaniach w sprawie wiejskiego tuningu i świszczenia czy innych efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamowałem, bo sam byłem zdziwiony efektami.

Rzecz działa się parę lat temu, szczurem doświadczalnym było punto 1.2 75 i pomimo tego, że dokładnie wyników nie pamiętam, to pamiętam przybyło ze 3-4 KM plus troche Nm.

I, aby nie było wątpliwości, nie piszę o oczekiwaniach w sprawie wiejskiego tuningu i świszczenia czy innych efektów.

 

disclaimer taki, że piszę z czystej ciekawości:

 

masz może wykres przed zamontowaniem i po zamontowaniu jak hamowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disclaimer taki, że piszę z czystej ciekawości:

 

masz może wykres przed zamontowaniem i po zamontowaniu jak hamowałeś?

 

Robiłem to z 10 lat temu, bolid dawno poszedł w świat, archeo nie prowadzę.

 

To mógł być błąd pomiarów... albo filtr zwyczajny już dogorywał...

 

Jasne - najpierw zamontowałem papierowy filtr w odkurzaczu aby go dobrze zapchać - litości :)

Aby nie było wątpliwości - filtr papierowy był nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj założyłem osłony przeciwbłotne jak je hucznie nazwali w Nissanie a prościej mówiąc chlapacze. Bez tego to kilka kilometrów jazdy i auto zabrudzone do połowy szyb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to z 10 lat temu, bolid dawno poszedł w świat, archeo nie prowadzę.

 

 

 

Jasne - najpierw zamontowałem papierowy filtr w odkurzaczu aby go dobrze zapchać - litości :)

Aby nie było wątpliwości - filtr papierowy był nowy.

 

 

to załóż i pokaz wyniki - filtr nic Ci nie pomoże ale i nie powinien szkodzić - raczej to zbędny wydatek ...choć pozwala w długim okresie zaoszczędzić PLN bo nie wymieniasz tylko czyścisz ..ale to już inna historia ...mocy z tego jednak ni ma jak szukasz mocy to powietrza szukaj inaczej ...i co wazne zimnego :) ktoś bajek naopowiadał kiedyś i tak się rozchodzą plotki :) coś jak z magnetyzerami + 10% mocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeby wyczyścić efektywnie musisz mieć kit do czyszczenia, a to wydatek gdzieś 40-50zł za k&n

 

mam w Yarisce Pipercrossa sportowego, ale tylko dlatego, że był przeceniony o 75% i dla bajeru kupiłem, dla fajnej naklejki, itp.

 

jedyne co się zmienia to delikatnie, ale bardzo delikatnie odgłos, reszta nic

Edytowane przez paba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem. Za tydzień przegląd to zamontują. Zobaczymy jak będzie działać :-)

Zrobione. Moduł założony i działa. Kosztował niecałe 220zł (217 czy jakoś tak). Ale sam montaż - uwaga, nie pospadajcie z krzeseł - 200+VAT. Zaborowski, W-wa. Pewnie pierwszy montaż i się uczyli dopiero. Robione przy okazji przeglądu po 2 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione. Moduł założony i działa. Kosztował niecałe 220zł (217 czy jakoś tak). Ale sam montaż - uwaga, nie pospadajcie z krzeseł - 200+VAT. Zaborowski, W-wa. Pewnie pierwszy montaż i się uczyli dopiero. Robione przy okazji przeglądu po 2 latach.

 

Wszyscy narzekają na drogi montaż, dlaczego? Skoro montaż wygląda tak jak w przypadku tego modułu z e-baya to wyjaśnijcie mi proszę - czemu nie zrobicie tego we własnym zakresie? Skoro to plug & play to o żadnej utracie gwarancji nie ma mowy - po pierwsze żaden przepis nie dawałby takiej możliwości gwarantowi, a po drugie w razie ewentualnej awarii moduł można usunąć w 2 minuty i nikt Wam nie udowodni, że to on spowodował usterkę.

A montaż w serwisie - skoro są ludzie, którzy płacą - a jak widzimy wszyscy montujecie w serwisie - to czemu nie kasować???

Edytowane przez Synkro
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...