Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do i w Waszych Qashqaiach


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno się da. Np. tu http://allegro.pl/nissan-qashqai-okleina-kokpitu-panel-3d-okleiny-i2259225664.html. Ale czy będzie to tak pięknie wyglądać to już nie jestem pewien. Trochę trąci tandetą. Najlepiej jakbyś widział to w innym samochodzie i ocenił, czy Ci pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tutaj właśnie nie ma tych elementów, o które chodziło koledze dubik77, czyli "listew" na pokrywę schowka i ich przedłużenie wokół kierownicy. Taki zestaw jest chyba przesadzony a na głównej konsoli wokół przełączników i radia za bardzo będzie widać, że jest to element doklejony.

 

Na własne oczy żadnego z tych rozwiązań nie widziałem ale sądzę że wersja dubik77'a mogła by wyglądać fajnie. Kiedyś już też na ebayu oglądałem, ale ta cena....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze takie progi powini miec w salonie , zapytaj . Ja pytając o nakładki na pedały , usłyszałem ze takowych w sprzedaży detalicznej nie mają i ze były one tylko na wyposarzeniu drozszej wersji , ale jak poszperałem i znalazłem im numery katalogowe to od razu przyznali mi racje i za dwa dni nakładki sie znalazły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się da. Np. tu http://allegro.pl/ni...2259225664.html. ... Trochę trąci tandetą

No i z jednej strony się z Tobą niezgodzę, bo nie oto chodzi ... a z kolejnej strony zgodze się w 100% bo to z tej aukcji jest na maksa tandetne ;)

 

Niestety tutaj właśnie nie ma tych elementów, o które chodziło koledze dubik77, czyli "listew" na pokrywę schowka i ich przedłużenie wokół kierownicy ...

No właśnie te z ebay-a są to elementy doklejane na te trzy elementy. Zainteresowało mnie to ponieważ moze fajnie ożywić, rozjaśnić dolną cześć przedniego kokpitu. Ale ta cena mało fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i faktycznie inne elementy są oklejone, ale materiał do tego wykorzystany wydaje się podobny. Jak już okleicie to wrzućcie fotki. Może zmienię zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam film poglądowy zniechecił mnie do próby naklejenia tego czegoś:). Ten materiał nie budzi mojego zaufania. Jest zbyt niestabilny podczas klejenia. Jakoś krzywo im to wyszło :))) .. ale jak ktoś już zaryzykuje to chetnie zobacze efekt. Co w przypadku jak to sie odklei? Czym zmyć klej z plastików zeby nie zmatowiały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że ten "materiał" robi się "miękki" po podgrzaniu. Widać, że dość ostro go tam podgrzewają suszarką. Ta "miękkość" może mieć uzasadnienie. Pewnie o to chodzi, żeby dobrze się ułożył i dopasował względem krzywizn na kokpicie. Wymaga to jednak wielkiej precyzji przy klejeniu. Na filmiku ewidentnie im to wyszło krzywo :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze takie progi powini miec w salonie , zapytaj . Ja pytając o nakładki na pedały , usłyszałem ze takowych w sprzedaży detalicznej nie mają i ze były one tylko na wyposarzeniu drozszej wersji , ale jak poszperałem i znalazłem im numery katalogowe to od razu przyznali mi racje i za dwa dni nakładki sie znalazły :)

 

Wysoki koszt tych nakładek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że ten "materiał" robi się "miękki" po podgrzaniu. Widać, że dość ostro go tam podgrzewają suszarką. Ta "miękkość" może mieć uzasadnienie. Pewnie o to chodzi, żeby dobrze się ułożył i dopasował względem krzywizn na kokpicie. Wymaga to jednak wielkiej precyzji przy klejeniu. Na filmiku ewidentnie im to wyszło krzywo :(.

 

Zakładałem swego czasu taką wykleinę kokpitu w moim poprzednim aucie Mitsubishi S.Star-bardzo dobrze się to klei,można własnie suszarką podgrzac aby uformowac lepiej materiał.W Space Star wyglądało to fajnie poniewaz konsola centralna jest wysunięta do przodu natomiast w QQ tez sie zastanawiałem aby to okleic w kolorze chrom ale odpusciłem ponieważ doszedłem do wniosku ze jednak bedzie odcinało wizualnie radio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wysoki koszt tych nakładek?

Byłem dzisiaj w salonie i po testach stwierdziłem ze i rury i próg nie są dobrym rozwiązaniem. Poza funkcja ozdoby do niczego innego się nie nadają. Podczas wysiadania wręcz przeszkadzają. Zdecydowałem się na nakładki na zdezaki i listę chronią pod klapa bagażnika, myśle ze żona będzie zadowolona. Jutro odbiera swoje autko. Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoki koszt tych nakładek?

 

Jesli pytasz o nakładki na pedał gazu , hamulca i sprzęgła , to cena kompletu wyniosła mnie w serwisie - 101 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli pytasz o nakładki na pedał gazu , hamulca i sprzęgła , to cena kompletu wyniosła mnie w serwisie - 101 zł .

 

masz może numery tych nakładek? jak pytałem w szczecinie to chłoptaś z servisu powiedział że tą od gazu można zamówić tylko z całym pedałem

Edytowane przez kakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 72 tysiącach km nakładka na pedał sprzęgła jest przetarta :(

Ciekawe co powie serwis jak to zgłoszę na przelądzie?

 

Szkoda, że we wnętrzu nie ma innych "sportowych" dodatków bo same pedały wyglądają trochę sztucznie, tak jakby były dołożone na siłę.

Ja bym sobie darował, chociaż cena, jak na Nissana, jest atrakcyjna.

Edytowane przez luc123456
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena oficjalna modułu to 230 pln plus robocizna. ja swojej ceny nie zdradzę ale mój dealer dal mi powód do radości przy kasie :) Pasuje do wszystkich qq pod warunkiem ze fabrycznie maja składane lusterka ale to chyba oczywiste.

Dla kolegów którzy maja auta po gwarancji dobra wiadomość, można zamontować samodzielnie wszystko się wpina w fabryczne kostki, żadnego przecinania i wpinania w kable wszystko banalnie proste. :)

 

To znaczy że jak mam QQ 1.6 Visia po FL to nie zamontuję tych opcjonalnych składanych lusterek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz może numery tych nakładek? jak pytałem w szczecinie to chłoptaś z servisu powiedział że tą od gazu można zamówić tylko z całym pedałem

Też proszę o numery nakładek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że jak mam QQ 1.6 Visia po FL to nie zamontuję tych opcjonalnych składanych lusterek?

Jeśli nie masz składanych elektrycznie to nie zamontujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chce w przyszłości zamontować progi albo o rurowanie z oświetleniem w okół pojazdu czyli jak zaświeca się oświetlenie nóg automatycznie oświetla się okolica drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz może numery tych nakładek? jak pytałem w szczecinie to chłoptaś z servisu powiedział że tą od gazu można zamówić tylko z całym pedałem

 

18016-JD90C - aluminiowa nakładka na pedał gazu - 57 zł.

 

 

46531-JD00D - aluminiowa nakładka na pedał hamulca/sprzęgła - po 22 zł.

 

Powiedz mi czy stare demontujesz gumowe i zakładasz te alu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czy stare demontujesz gumowe i zakładasz te alu?

I może poprosimy również o fotki, byłoby idealnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może poprosimy również o fotki, byłoby idealnie!

 

Dziś zadzwoniłem do ASO podałem te numery i pracownik powiedział że to są gumowe nakładki (na tą na pedał gazu trzeba czekać 9 dni).Zamówiłem na jutro jedną w celu weryfikacji na pedał hamulca/sprzęgła bo potem niejednoznacznie określił czy to metal czy guma...Podzielę sie opinią jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat w toku servis szuka numerów nakładek, te co kolega z forum mi podał nie były aluminiowe. Jak tylko dowiem się więcej dam znać i wstawie fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat w toku servis szuka numerów nakładek, te co kolega z forum mi podał nie były aluminiowe. Jak tylko dowiem się więcej dam znać i wstawie fotki

Swoją drogą na ebayu był kiedyś zestaw - pedał gazu i nakładki na sprzęgło oraz hamulec za 250 zł... Pozostaje zawsze ta droga bo obawiam się, że pedał gazu trzeba zmienić cały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250zł z ebay a przesyłka w Euro to wyjdzie juz 300zł to za dużo, temat mnie zainteresował jak ktos pisał około 110zł

 

poczekamy jeszcze co servis szczecin odpowie bo szuka cały czas

Edytowane przez kakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250zł z ebay a przesyłka w Euro to wyjdzie juz 300zł to za dużo, temat mnie zainteresował jak ktos pisał około 110zł

 

poczekamy jeszcze co servis szczecin odpowie bo szuka cały czas

ja jutro będe wiedział co i jak bo jedną sztukę na próbę zamówiłem i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro będe wiedział co i jak bo jedną sztukę na próbę zamówiłem i zobaczymy.

 

spisz jaki tam numer bedzie na tej części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...