Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Również mogę polecić swój pojazd jestem 1 wł. .2009 / 1 rej, 2011. 26 tys przebiegu nielakierowany powtórnie pack 1 aut. Gwarancja fabryczna przedłużona do stycznia 2015. Cena ok 92 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/nissan-370-z-serwis-aso-bezwypadk-2-klucz-ks-serwis-C32738698.html

 

Takie coś ostatnio oglądałem dla kolegi, sprzęt cały malowany lecz dobrze spasowany, nic groźnego choć z prawej strony od przodu był grzana i prostowana końcowka progu (tu gdzie są zgrzewy) jakieś 7-8cm.

Tarcze hamulcowe z przodu i z tyłu do wymiany, trochę auto stało, do tego prawa przednia listwa nad drzwiami połamana nie klejona tylko pomalowana i to tak słabo reszta ładnie pomalowana - lewe drzwi do dopieszczenia polerką...

A tak to kompletne, wszystkie spinki wszystko na swoim miejscu, podłużnice całe...

Dwumasa cicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta biała nagle podrożała? Wcześniej stała za 74 zdaje się.

Ale jaja no podrożała :D

Była za 79, później za 74 no i teraz dyszka UP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś pomoże? Kupiłem nową 370 z manual, potrzebuje troche dołożyć do zaprzegu, gdzie mogę to zrobić w Małopolsce. Potrzeba... Wydech, dolot i program nowy.

Dziękuje z góry i pozdrawiam.

Edytowane przez Maciorka69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były 370z gt edition bez pasków na drzwiach? pokazała się sztuka w tej opcji bez pasków, jakaś opcja to była czy ktoś lakierował i zdjął?

Edytowane przez MM-TECH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były 370z gt edition bez pasków na drzwiach? pokazała się sztuka w tej opcji bez pasków, jakaś opcja to była czy ktoś lakierował i zdjął?

 

370z o którym wydaje mi się, że piszesz nie ma w ogłoszeniu wzmianki o bezwypadkowości dodatkowo cena jest podejrzanie niska jak na auto z 2011 roku i sprzedaje je handlarz. Trochę to podejrzane. Najlepiej zadzwonić i zapytać czy auto było powtórnie malowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem, było bite z przodu, handlarz wystawia a autem ktoś z tego co zrozumiałem jeździ (ten pierwszy właściciel) Kwestia tego jak było uderzone, podobno chłodnice były wymieniane, na szybie nie ma naklejki z rejestracją więc pytanie czy szyba nie była wymieniana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jest ktoś może z okolic Wrocławia, żeby obejrzeć te zetkę:

 

http://otomoto.pl/osobowe?q=C33471440

 

Jak uda się dobrze kupić to stawiam dobre whisky ;)

 

Wlasnie dziwnym zbiegiem okolicznosci bylismy z ziomkiem wczoraj ja ogladac, poszlo PM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

370z we wtorek w moich rękach :)


Wiecie może jak ustawić by lusterka składały się z kluczyka lub po wyłączeniu zapłonu? trochę uciążliwe jest ręczne wciskanie guzika za każdym razem. Zauważyłem też ciekawostkę: dlaczego w 370z spalanie na postoju nie przestawia się w L/h z L/KM tylko widnieje jakaś kosmiczna wartość/KM, nie powinno to automatycznie po zatrzymaniu lub przy niskiej prędkości przestawiać się na zużycie na okres czasu a nie dystans?

Edytowane przez MM-TECH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

370z we wtorek w moich rękach :)

Wiecie może jak ustawić by lusterka składały się z kluczyka lub po wyłączeniu zapłonu? trochę uciążliwe jest ręczne wciskanie guzika za każdym razem. Zauważyłem też ciekawostkę: dlaczego w 370z spalanie na postoju nie przestawia się w L/h z L/KM tylko widnieje jakaś kosmiczna wartość/KM, nie powinno to automatycznie po zatrzymaniu lub przy niskiej prędkości przestawiać się na zużycie na okres czasu a nie dystans?

 

Gratulacje zakupu, będziesz miał dużą frajdę z jazdy. Apropos twoich pytań chyba 370 tak ma że na postoju pokazuje zużycie 30l/100km, a z lusterkami też kombinowałem ale do dziś nie pozostaje nic innego jak wciskanie guzika na drzwiach. Pochwal się fotkami auta na forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zadbane, z pierwszej ręki, przebieg 20 tys., pakiet nismo aero, wersja 40th anniversary, drzwi LSD, dodatkowa chlodnica Nismo i dużo innych fajnych gadżetów. Jeszcze szyby na czarno i będzie tak jak trzeba.

 

T8MEnvS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka komputerem się zaprogramuje jak w starej bmw e60 tylko magika poszukać do beemek pelno tych specy ,a w zetce kurde nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zadbane, z pierwszej ręki, przebieg 20 tys., pakiet nismo aero, wersja 40th anniversary, drzwi LSD, dodatkowa chlodnica Nismo i dużo innych fajnych gadżetów. Jeszcze szyby na czarno i będzie tak jak trzeba.

 

T8MEnvS.jpg

Piękna maszyna , gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się bardzo podoba. Zacnie to wygląda, super baza do modyfikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem jak moja, tez czarna i na Krk tablicach, tylko ja kupiłem w salonie potrzebuje pare rzeczy pisałem powyżej ale nikt nic nie odpisał...;( pozdrawiam. Będziesz zachwycony..."maleństwem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem już 350z, potem Corvette c7, teraz powrót do nissana, w tej kwocie alternatywy w postaci fajniejszego auta nie widzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie:) jakiś czas temu sprzedałem swoją zetkę. Jestem bardzo zadowolony z nowego samochodu (komfort podróżowania jest bez porównania) Ale zaczyna brakować mi frajdy jaką dawał nissan, szczególnie weekendowych przejażdzek do których głownie służył. Zacząłem zastanawiać się nad zakupem 370Z ale nurtuje mnie jedna rzecz, jako że jestem dosyć wysoki 190 cm wkurzał mnie brak miejsca na głowę nawet przy najniższym ustawieniu fotela, praktycznie szurałem czupryną o podsufitkę, zawsze czułem się za duży do tego auta . Czy może mi ktoś powiedzieć czy w 370Z siedzi się niżej niż w 350Z?? W salonie w Bydgoszczy nie mają 370Z żebym to sprawdził a jest to dla mnie bardzo ważne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam 194cm i Zetke 370 od tygodnia... Dzisiaj cały dzień leje i nie wyprowadziłem jej na spacer ;) Spędziłem trochę czasu wygrywając muzykę i bawiąc sie fotelem. Nie powiem ze mieszczę się komfortowo ale po kilku próbach pozycja jest do zaakceptowania. A porównanie mam do Volvo XC70 które moim zdaniem nie ma konkurencji pod względem wygody fotela kierowcy.

Pierwsza trasa z Warszawy przebiegła wygodnie i szybko ale... to bardziej zasługa emocji i niesamowitej przyjemności z jazdy. Do zobaczenia na trasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...