Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Patrolowcy z W-wy i okolic łączcie się


Katrinka75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Katrina, Ty tego nie naprawiaj tylko szukaj silnika. Tego się naprawić nie da.... niestety.

Nie ogarniam jak tam pasuje 2.8 ale może warto rozważyć... choć pewnie nie pasuje i trzeba by ze skrzynia razem motać...

Współczuję ale jednak potwierdza się że 3.0 nie są silnikami.

 

Małżonek niech ogarnie 6.5 TD u Igora :)

 

(swoją drogą pozdrów go od gości od białego XJ u winia :) jeździ jeszcze KJ'tem?)

 

Powodzenia w walce i szybkiego rozwiązania problemu....

Edytowane przez Whitie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Hejka, moje autko po operacji sercowo-naczyniowej ;) Regeneracja pompy, turbiny; nowe wtryski i pierścienie tłoków, remont głowicy itd........ Oprócz tego dopieszczony, śmiga jak szalony, ku mojej uciesze :) poza tym podczas remontu stałam się szczęśliwą posiadaczką "zastępczaka" Jeep'a ZJta, nie młody ale jary... ech....

haha mam teraz dwa wozy do wozania mnie ;) i powiem tyle jest GIT :punk: :punk:

 

Pozdro,

K. :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde!!! Parch zdrowy ale ja remont chałupki w sobotę zaczynam i muszę brygadzistów pilować, żeby mi wszystko dobrze zamalowali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

8 września 2012, Kuklówka i okolice.

 

Cały dzień zabawy, pojazdówki, pokazów, etc - wszystko dla dzieciaków z domów dziecka.

Na miejscu za symboliczne grosze będzie można coś zjeść (5 zeta). Wjazd (zrzuta na paczki dla dzieciaków) 30 zeta.

 

Szczegóły:

http://landklinika.p...=165&Itemid=123

 

Hejka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

No dobra. Ostatni cieply weekend tej jesieni. A moj parch sie namyslil i znowu jezdzi.Planuje niedzielna wycieczke na Kuklowke. Bez hardkorow, z malzonka i z mlodym. Troche pojezdzic, a potem jakies moze male ognisko, kielbache upiec i czas ma swiezym powietrzu spedzic. Dotre tam pewnie okolo 11ej, bo my spiochy straszne jestesmy weekendowe.Jak ktos chetny, sie przylaczyc, to zapraszam serdecznie. Od roku sie zmawiamy, a ja jakos nikogo nie mialem okazji poznac. Moze w koncu?

 

Edit: Niedziela, 21.10.2012

 

No niestety moje apele pozostały bez echa. Ale dałem se radę. Tak dziś pojeździłem na Kuklówce. Z rodzinką się wybrałem na ''lajtową'' ;) wycieczkę. Dziś piękna pogoda była, na Kuklówce normalnie mega spęd terenówek, zmot, quadów, enduro i wszystkiego co lubi luźną nawierzchnię, tudzież kąpiele błotne.Fajnych ludków poznałem, jednego z Patrolem- Hiszpanem takim jak mój, drugiego z Landkiem Disco mocno wyprawowym. Jeździliśmy w trzy sprzęty ładując się w najgorszy gnój, błota i doły. A błota tym razem było pod dostatkiem. Wyciągaliśmy się nawzajem. Kinetyki, taśmy i szekle nie próżnowały. Potem małe ognisko, kiełbacha i do domu.Było mega superrrr... :)

Fotki może trochę mało dramatyczne, bo nie było chętnych do focenia.imag0816q.jpgimag0817h.jpgimag0819p.jpgimag0821f.jpgimag0822.jpgimag0824c.jpgimag0825s.jpgimag0829x.jpgimag0831.jpg

Edytowane przez Korbamoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Patrola mam od sześciu lat - z tym, że jego głównym przeznaczeniem nie jest taplanie się w błocie (choć zdarza się nam to po każdym deszczu czy roztopach czy tego chcemy czy nie: urok życia na wsi...), tylko ciąganie przyczepy. Jeśli przeżywamy razem jakieś przygody - to głównie za sprawą humorów naszej Wendi oraz mojego technicznego antytalentu, jak wczoraj: http://boskawola.blogspot.com/2012/10/dzien-ciapciaka.html

 

Pozdrawiam Patrolowców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci tam sie wybierze...

Juz tydzien temu chetnych szukalem bezskutecznie. Ale dalem se rade i ubawilem sie po pachy w ostatni ladny weekend.

Dzis sniegu najebalo...

Jedz sam, jest duza szansa, ze fajnych ludkow poznasz na miejscu.

Na tym forum jestem rok i nigdy z nikim nie udalo mi sie spotkac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no własnie tu jest ciezko sie z kims spotkac , wczesniej jezdziłem sporo na kuklówke teraz pracuje w wekeendy i jestem na telefon , wiec ciezko mi jest sie z kims umawiac ale znam sporo osób i z innych forum co jezdza tam non stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koledzy sympatyczni, dawno tu nie zaglądałam... No w każdym razie fajnie że temat jakoś Was lekko ale zawsze - łączy :)

Mam dla Was takie info:

1 grudnia urządzamy "Choinkowe" taplanie w błocie w okolicach Serocka. Zbiórka w Szanta Cafe ok 9.00 w Zegrzu Płd.

Kto chętny zapraszam, będzie teren dla każdego Patrolniętego i nie tylko.

1 grudnia 2012


  •  
    Stowarzyszenie SZANTA 4x4 ul. Warszawska 47, 05-130 Zegrze Południowe

  • Kochani...!!! no i "nadejszła wiekopomna chwila" , aby pojeździć trochę w terenie i sprawdzić bezawaryjność waszych aut ;) CHOINKA W TERENIE II planujemy zorganizować 1 grudnia. Jak zawsze nie zabraknie atrakcji, błota i miłej atmosfery...szczegóły już niebawem...


  • 373747_214711865264993_8909875_q.jpg
     
     
     

     
    SZANTA 4x4

     
    Kochani...a teraz kilka szczegółów...jak zawsze mamy dwie trasy...jedna- "turystyk", a druga TROCHĘ bardziej terenowa, aczkolwiek zweryfikuje ona czy macie samochody czy resoraki...
    ZBIÓRKA 01 grudnia O GODZ. 9:00 W SZANTA CAFE W ZEGRZU
    udział w imprezie bezpłatny...
    przewidziane jak zewsze są atrakcje... (Pan Dyrektor Przewodnik i główny mąciciel także :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...