Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Patrolowcy z W-wy i okolic łączcie się


Katrinka75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Korbamoto

Ja chyba jeszcze sie wstrzymam tez. Parch pali, po asfalcie w dzien woda plynie, w nocy zamarza, a ziemia dalej zmarznieta na skale. Urwac se cos to nie sztuka. Po za tym, motam wlasnie do Hiszpana fotele od Scenic'a i nie bardzo mam chwilowo na czym siedziec ;)

Wiosna niebawem, bedziem hulac, ze hej niedlugo!

 

Dopisane:

I co, był ktos taplać sie w błocie na Kuklówce czy gdzie indziej? Temperatura dodatnia, błota pod dostatkiem. Ale ja dzisiaj dzień garażowy miałem, porozbierałem to i tamto i przez najbliższe dwa tygodnie parch raczej unieruchomiony będzie.

Edytowane przez Korbamoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moj chyba bedzie pare dni w warsztacie dzis załwarzyłem wyciek ropy z silnika jeszcze niewiem z czego leci ale wiem ze to zły znak wczoraj jechałem po ulicy co było wiecej dziur niz nawierzchni . oby to jakis przewod a nie cos powaznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korbamoto - bardzo podoba mi się to Twoje tłumaczenie:

P.A.T.R.O.L. - Pojazd Akrobacyjno Turystyczno Rolniczy Oraz Latający :thumbsup: cała prawda... ;) nic dodać, nic ująć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Korbamoto

Dzieki :)

Nie zebym sie chwalil, ale - Jam i sam to wymyslil ;)

 

A z innej beczki - Pech... Cieplo w miare, blota pod dostatkiem, parch rozbebeszony, a ja chory i w domu siedze... :(

Edytowane przez Korbamoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się zanadto, to wszystko niebawem minie, a błotko poczeka. Ty wyzdrowiejesz, Parchy się ponaprawia, inni tacy jak ja wrócą z gór i wszyscy razem radośnie ruszymy wspólnie w nasze piękne okoliczne błotka :)

 

Pozdro... :wave:

 

Zdrowiej chłopie :doctor:

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk81Wwa

Ja jeszcze niestety nie odebrałem z warsztatu, okazało się, że parę rzeczy trzeba było więcej zrobić. Myślę, że w tym tyg. już będę gotów.

 

I jak tam Koleżanki/Koledzy ? Ruszamy w ten weekend? Ja już gotowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Korbamoto

To ja na ktorys z kolejnych razow sie pisze. Jutro cos podlubie w parchu, ale nie za dlugo pewnie. 2 czy 4 stopnie to i tak za zimno na zaawansowane roboty w nieogrzewanym, betonowym bunkrowatym garazu.

Wiosna idzie, cieplo bedzie, mityngow tez bedzie pare. Poznamy sie z opoznieniem, ale lepiej pozniej, niz wcale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk81Wwa

Witam koledzy ja ze szwagrem jedziemy na kuklowke w ta sobote szwagier bedzie testował samochodzik zrobiony .

 

A w jakim przedziale czasowym tam będziecie? Ja na bank jadę w tą niedzielę z kumplami co mają Pajero, ale może też uda mi się w sobotę. Z tym że mógłbym dopiero od ok.14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak ktos chcetny to jutro bede na kuklowce ok 10 jezdze zielonym patrolem na wpi wiec smiało zatrzymywac :) to pojezdzimy . ja dzis byłem od 8.30 do 15.30 było super

post-51459-0-10926900-1331411412_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk81Wwa

Ja będe z kumplami na bank jutro od ok14.00 myślę że spokojnie do 17. Mam nadzieję, że się tam gdzieś złapiemy. Max233 może tak ok.14 przystań na chwilę na tym głównym wyrobisku pomiędzy wałami to się łatwiej znajdziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk81Wwa

No szkoda, że ni udało nam się złapać... może następnym razem da radę. Trochę nam się przyjazd opóźnił bo jednego kumpla przetrzymali w robocie i ostatecznie byliśmy tam od 14.45 do 17. Wypad mega się udał, sPATROLowałem wszystkie rozlewiska i błotne trzęsawiska, szedł jak burza, tylko raz był kinetyk w użyciu bo tylnym wałem osiadłem na koleinie. Były dwie wyczynówki na bazie Samuraia i ZAZa. Na karczerze odmówili mi możliwości umycia auta hehe, facet stwierdził, że zapchają mu się studzienki, udało się na kolejnej myjni 40min i 44zł. Na bank w następną niedzielę powtórka. Chyba, że będą jakieś inne propozycje to z chęcią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja byłem od 9.30 do 14.20 . ja tez widziałem te 2 samochodziki jezdzilem nawet kolo nich po lesie , ja za tydzien tez będe tylko proponował bym jakies wczesniejsze godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk81Wwa

No tym razem z godzinami faktycznie nam nie poszło, no ale siła wyższa. Dziś bylem na poligonie w Rembertowie, wszystkie śniegi stopniały i jest wspaniały teren. Mega różnorodny, piachy, wydmy, górki, bagna, torfy, droga czołgowa zamieniła się w rzekę wodno-błotną... śmigałem sobie tam przez 2h. Polecam, tylko nie wiem czy większa ilość aut nie spotkała by się z ewentualną akcją ŻW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Korbamoto

To znaczy o której planujecie w niedziele tam być i jak długo? Jak w sobote pogoda będzie ok, to może zamontuję fotel chociaż jeden, utnę do reszty koszyk od trzymania zapasu pod spodem (bo zgnił i się urwał, ale połowicznie, druga połowa mocno trzyma :D ) i jak się z tym ogarnę, to może w niedziele tez bym podjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam hehe niedziela tez mi pasuje ja tam jestem w sobote i niedziele :) . na którą godzine ?? my pewnie bedziemy na 2 auta

 

Sorki ze pisze akurat tutaj i nie na temat . mam na sprzedaż tylny pokrowiec na koło zapasowe metalowy z napisem patrol stan b.dobry ale niestety na kolo 15 znalazłem dziś w garażu może komuś się przyda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk81Wwa

My będziemy tam na ok10.30-11 myślę, że parę ładnych godzin. W planach też ognisko z kiełbaskami.

 

Max wklej zdjęcie tego pokrowca jak możesz. Jeśli ja mam 33/12.5/15 to będzie pasował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niestety nie bedzie pasowal za duze koło . ale moge go wziasc ze sobą na niedziele , to w niedziele sie jakos spotkamy mam nadzieje ze teraz napewno bo wtedy sie minelismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorki Koledzy, że tak późno piszę ale jutro (24 marca) jedziemy "utopić" Marzannę w Narwii. Zbiórka ok. 9.00 jak zwykle pod Szanta Cafe w Zegrzu. Najpierw robimy lajcik ok. 1 godzinki, a później dla chętnych upodlenie w grząskim błocie.

Zapraszam Was!

Pozdro, Kaśka

:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poczytałem i niewiele myśląc :rofl: napisałem, a może tak ktoś w ramach integracji chciałby pojechac trochę dalej - moja propozycja to Bajkał z terminem wyjazdu ok. połowy czerwca. Jeśli wzbudzę "konstruktywne" zaintresowanie to może watro założyć nowy temacik.

Pozdrawiam

Rolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...