Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem tu zupełnie świeży - jeszcze nie mam nissana ale gorąco przymierzam się do zakupu 350z na którego choruję od kilku lat i dlatego pewnie będę Was atakował pytaniami i prośbami o poradę przy wyborze i zakupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od prawie 3 lat jestem posiadaczem "ZETY" automat, rocznik 2004. Samochód sprawuje się w miarę dobrze, choć w zimie, gdy spadnie sporo śniegu (sami zresztą dobrze to wiecie) nie jest już tak słodko. Generalnie wóz jest super.

Edytowane przez Luzeer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Od 2008 mam 350Z (manual) w premium packu. Pozmianiałem mu w silniku jakieś pierdołki ale to generalnie jest auto eryjne, które ma takie zostać bo jest miłe i przyjemne w jeździe i mega komfortowe.

Mam też Nissana Skyline R33 ale totalnie pozmianianego. Jest zrobiony stricte pod drift. Czyli więcej tłumaczyć nie trzeba.

Obecnie chcę przełożyć budę na r34 i poszukam tu u was pomocy ;)

 

Do zobaczenia na forach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość SERAFIN1

Witam, posiadam 350z z 2004 r od kilku msc . Mieszkam w Irlandii. Kolor fury po zakupie srebrny,srebrne alusy rays i Brembo. Juz zmienilem pare elementow: czarny polysk na dachu, nowa krotka antenka, przyciemnione szyby, przyciemnione lampy, czarne alusy rays w wys polysku, sunstrip, wszystkie znaczki usuniete i dodaneZ od nismo. Pozdrawiam wszystkich ( jesli ktos ma Z i mieszka w Irlandii prosze o kontakt w celu wymiany doswiadczen)

post-70828-0-18155900-1373980044_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !
Od zeszłego roku kiedy to stałem się posiadaczem Z-ki obserwuję to forum z chęcią wpisania sie !
Dzisiaj nadszedł ten czas !
Pozdrawiam

E_NOWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Zaczniemy od przywitania, więc mam na imię Kamil, jednakże podpisuje się jako Szejn, dlatego może pare osób mnie kojarzyć z innych for, np. hot_rider.

Mieskzam we Wrocławiu, pracuje w handlu (podłogi i drzwi) także jakby ktoś coś potrzebował to na terenie całej Polski zrobię dobre ceny :)

Poprzednio bujałem się tylko i wyłącznie samochodami z pod znaku śmigła. Jednak sprzedałem moje najukochańsze BMW e39 4,4 V8 6gang i zdradziłem swoją markę.

Od kilku dni jestem szcześliwym posiadaczem Nissana 350Z z 2005 roku :) Póki co jestem strasznie zadowolony z samochodu, aczkolwiek znając życie prędzej czy później urodzi się kilka pytań, a więc do usłyszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam na imie Kamil 25lat, pochodzę z Bielska-Białej ale przeprowadziłem się do Krakowa i tutaj mieszkam na stałe i prowadzę firmę. Obecnie jestem na etapie kupna 350z, więc chętnie przyjmę propozycje nabycia od klanowiczów bądź sprawdzonych egzemplarzy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Posiadam zetke zza oceanu w automacie,biała perła z carbonowym dachem i lusterkami,najczęciej poruszam się po 3-city wyłącznie latem,chyba że temperatura powyżej 10 stopni to i zimą :)

 

 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć, mam na imie Mateusz, jestem posiadaczem "zetki" VQ35HR US z 2007r (niestety w automacie) od ponad roku. Auta używam raczej okazjonalnie ale do tej pory sprawował sie bez zarzutów. Forum przeglądałem juz od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłem załozyc profil.

 

Pozdrawiam,    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...