Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Wojtas_Rzw

Witam serdecznie :)

 

Jestem nowym użytkownikiem tego portalu, szczerze mówiąc dopiero sie przymierzam do kupna 200 sx'y

obecnie pracuje za granica, chciałbym wiedzieć też co nie co o tym aucie aby wiedzieć na co patrzeć przy kupnie :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej ;) Wow.. 3 lata i dopiero teraz u nas? :P Długo Ci zeszło.... :D

 

O-ka? Gdzie to, co to? Ostrołęka może?

 

Pozdro!

 

hehehe w sumie zagladałem od czasu do czasu na wasze forum ale jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy żeby założyć konto :). Tak O-ka to Ostrołęka.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość arnoldziak

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowym użytkownikiem tego forum, a także od niedawna zrealizowałem swoje marzenie i zostałem szczęśliwym posiadaczem 370z. W pięknym czerwonym kolorze wersja EU PACK-2, 6-MAN. Poza tym jestem maniakiem motoryzacji, kocham wszystkie fury z duszą, czy stare czy nowe czy szybkie czy nie, czy 4 koła czy 2 ;) Chętnie spotkam się z wami na zlotach, mam nadzieję też, że bedzie okazja sprawdzić się na torze poznań. To moje kolejne postanowienie, chciałbym zdobyć tam licencje wyścigową BC. Jeszcze raz pozdrawiam Arnold, Olsztyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny :) Tym razem już jako właściciel 350z . wersja z manualem, premium pack , stan bardzo dobry, kupiłem go zreszta od Pana który czasami udzielał sie na tym forum , pozdrawiam wszystkich :)

post-51920-0-92573200-1331474718_thumb.jpg

Edytowane przez tomi79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :)

 

W realu na imię mam Marcin, prowadzę firmę, bujam się rodzinnymi kombiakami, dostawczakamii i busami...

Ogólnie jestem jak każdy zapracowany i fajnie byłoby kiedyś w weekend móc polatać czymś dla tylko dla przyjemności.

Jest wizja na Z - dziś jeszcze nie wiem, czy 350 czy 370 ale to kwestia czasu. Na pewno manulal :)

 

Będę śledził sobie forum i nabierał wiedzy, poznawał Was i obyczaje na forum:)

 

Do miłego!

 

Raszej22 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich ponownie jako świeży użytkownik 350Z.

Troche się zeszło zanim kupiłem swoją sztukę, ale warto było.

 

Auto z PL salonu 1,5 roku stalo z małymi przerwami na przejażdżkę. poprzedni wlasciciel kobieta (w ciąży)

 

przebieg 25000km 2006 rok.

Czarny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratulacje upolowania zetki z mikroskopijnym przebiegiem. Oby dobrze się sprawowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się, tylko trzeba realnie spojrzeć na cene auta, bo te ze względu na wiele rozbitych aut znajdujących sie w naszym kraju, są mocno zaniżone.

Dla porównania wystarczy spojrzeć na ceny z mobile.de, gdzie cena zadbanego egzemplarza jest sporo wyższa niz w PL

 

Ok dziś zrobilem fotkę swojego nowego auta.

mvncqq.png

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Od niedawna jestem właścicielem 350z 2003 USA. Jestem pod dużym wrażeniem trakcji tego samochód w porównaniu do mojego drugiego auta jakim jest tapczanwaty CLK W208 2.3 Kompressor.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od trzech lat jestem posiadaczem Nissana 350Z. Ma mały przebieg i jest wersja oczywiście europejska z Brembolami :) Mam zamiar przyjechać na spot w Warszawie ponieważ mieszkam w tym mieście :) Pozdrawiam i witam forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

 

Faster rozumiem że poszukujesz dobrej sztuki? Rzuć przedział to pomożemy w poszukiwaniach.

Violcia - A Ty już posiadasz Zke czy też szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...