Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam mam na imię Krzysiek

jeżdżę 350z '03 eu (po CMQ), auto nabyłem ok rok temu

 

Pozdrawiam

Edytowane przez rysiu707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jestem tutaj nowy, więc się przywitam:)

Od 6 lat jestem szczęśliwym posiadaczem Nissana 350Z: rocznik 2004, kolor czarny, wersja europejska, skrzynia manualna.

Kiedyś (dosyć dawno temu - jeszcze przed "Zetką") udzielałem się na innych forach, uczestniczyłem w różnych zlotach i imprezach motoryzacyjnych. Oczywiście okazjonalnie człek się też tu i tam pościgał;) Ostatnimi czasy natłok innych spraw niestety odsunął mnie trochę od tego typu hobby. Ale natury nie oszukasz - ciągnie wilka do lasu:)

Pozdrowionka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość psycholong

Witam wszystkich Forumowiczów

Jestem Michał z Krakowa.

Nabyłem właśnie 300ZX Z31 z 86 roku bez Turbo 170KM i zaczynam... zgłębiać temat zabawy w posiadanie takiego pojazdu na poważnie.

Zajęcie akurat na długie jesienne wieczory.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, witamy! I od razu kilka pytań z grubej rury ;) - Ile Wasz 370z wypłuł na hamowni po strojeniu w Niemczech i czy zmiana przełożenia na 4.1 rzeczywiście robi robotę ;) ? Będziecie uturbiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich.

 

Jestem od niedawna na forum, narazie rozglądam sie za 350z a jako, że chciałbym już wrzucać oferty do oceny i dowiedzieć więcej co unika moim oczom w tych ofertach, to się witam :).

 

Do tej pory jeździlem TT i bardzo aktywnie się na forum tamtego klubu udzielałem. Tutaj przeczytałem już większość tematów dotyczących 350z i ciekaw jestem jak to będzie. Zakup planuję za ok 2-3 miesiące. Interesuje mnie czarne lub czerwone coupe. Myslalem nad wersja EU z oczywistych względów. Szukam auta w budżecie do 45k pln, więc nie jestem pewien czy dostanę w miarę bezwypadkowe i sprawne auto w tych pieniądzach. Dlatego rozważam wersję US. To chyba tyle w ramach powitania :)

 

Pozdrawiam

Krystian

Edytowane przez Elor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Świeży_Stance

Witam Wszystkich.Moja przygoda z japoncami zaczela sie pare lat temu,poprzednie auto Honda,czas na Nissana.Przymierzam sie do s14a.Pozdrawiam

Edytowane przez Świeży_Stance
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Mam na imię Paweł, mieszkam w Garwolinie koło Warszawy woj.Mazowieckie.

Jeszcze nie posiadam Zetki choć bedę ja miał niedlugo i o tym napisałem mój pierwszy temat.

 

Pozdrawiam :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość jerzy370z

witam, mam na imie jerzy, za kilka dni odbieram pieknego, ciemnosliwkowego 370 : ) jesli jest jakas sympayczna organizacja z-kolubnych z okolic tarnowa, krakowa, rzeszowa - chetnie nawiaze kontakt - jakies spotkania, wymiana doswiadczen, podszkolenia w jezdzie itd. pozdrawiam wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...