Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Od kilku dni jestem użytkownikiem czarnego nissana 370Z GT Edition. W niedługim czasie postaram się wrzucić jakieś zdjęcia.

 

Witam wszystkich na forum :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy witamy :) No to będziesz drugim użytkownikiem 370 ;) Chyba, że jacyś cichociemni są i się nie ujawniają :) tym bardziej miło powitać ;)

 

Jak byś miał jakieś fajne foty wrzucaj je od razu do konkursu na nissana miesiąca --->http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/83020-nissan-miesiaca-maj/page__pid__855981?do=findComment&comment=855981

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Od kilku dni jestem użytkownikiem czarnego nissana 370Z GT Edition. W niedługim czasie postaram się wrzucić jakieś zdjęcia.

 

Witam wszystkich na forum :)

 

Pozdrawiam

 

Czym się różni gt od zwykłej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni gt od zwykłej?

 

Z tego co się orientuję, to ma poprawione zawieszenie, skrzynie, oraz kilka nowych opcji w wyposażeniu.

 

Pierwsze fotki na szybko:

 

370z.jpg

 

IMG_20120429_135535.jpg

Edytowane przez CeglA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zakupiłeś go z salonu w Bydgoszczy? Automat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zakupiłeś go z salonu w Bydgoszczy? Automat?

 

Dokładnie tak, widzę że jesteś dobrze poinformowany ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez CeglA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, widzę że jesteś dobrze poinformowany ;)

 

Pozdrawiam

 

Wg mnie bardzo dobry pomysł to zakup takiego samochodu z ubiegłego rocznika.

Tym bardziej, że bardzo długo trzymali cenę ok. 180 tys. dopiero w ostatnich dniach zaczęli schodzić z cenami do +160 tys./ogólne ustalenia centrali Nissana na promocje tego samochodu/.Kilka tygodni temu, siłą impulsu zacząłem myśleć o zakupie 370z z salonu z poprzedniego rocznika, ale manuale znalazłem tylko, 2 które,zanim zdążyłem się dobrze zastanowić zostały już sprzedane, ale teraz się pocieszam ,że właściwie to dobrze wyszło, bo jeszcze nie nacieszyłem się swoim

a co do następnego samochodu marki i modelu to jednak muszę dłużej to przemyśleć. Stąd właśnie się domyśliłem,że to jest samochód z Bydgoszczy gdyż aż tak dużo ich nie ma w salonach z poprzedniego rocznika /bieżącego również/.

Gratuluje zakupu.

Edytowane przez andrzej6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wg mnie bardzo dobry pomysł to zakup takiego samochodu z ubiegłego rocznika.

Tym bardziej, że bardzo długo trzymali cenę ok. 180 tys. dopiero w ostatnich dniach zaczęli schodzić z cenami do +160 tys./ogólne ustalenia centrali Nissana na promocje tego samochodu/.Kilka tygodni temu, siłą impulsu zacząłem myśleć o zakupie 370z z salonu z poprzedniego rocznika, ale manuale znalazłem tylko, 2 które,zanim zdążyłem się dobrze zastanowić zostały już sprzedane, ale teraz się pocieszam ,że właściwie to dobrze wyszło, bo jeszcze nie nacieszyłem się swoim

a co do następnego samochodu marki i modelu to jednak muszę dłużej to przemyśleć. Stąd właśnie się domyśliłem,że to jest samochód z Bydgoszczy gdyż aż tak dużo ich nie ma w salonach z poprzedniego rocznika /bieżącego również/.

Gratuluje zakupu.

 

Dzięki.

 

Wybierałem między nowym Golfem R, a właśnie 370Z. Za Golfem przemawiał bagażnik, brak problemów w zimie, oraz mniejsze spalanie. Nawet go zamówiłem, ale po miesiącu anulowałem zamówienie i kupiłem tą Z-tke. Samochód jest cudowny, mam tylko nadzieje, że spalanie mnie nie wykończy ( duże jeżdzę ), no i obawiam się trochę co będzie w zimie. Rozważam kupno jakiegoś małego samochodu na śnieżne dni, albo zostanę z samym nissanem i założę jakieś węższe 18tki zimowe. Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierałem między nowym Golfem R, a właśnie 370Z.

szmelcvagen..a fujjj ;)

dobry wybór, kawał potwora ta zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Wybierałem między nowym Golfem R, a właśnie 370Z. Za Golfem przemawiał bagażnik, brak problemów w zimie, oraz mniejsze spalanie. Nawet go zamówiłem, ale po miesiącu anulowałem zamówienie i kupiłem tą Z-tke. Samochód jest cudowny, mam tylko nadzieje, że spalanie mnie nie wykończy ( duże jeżdzę ), no i obawiam się trochę co będzie w zimie. Rozważam kupno jakiegoś małego samochodu na śnieżne dni, albo zostanę z samym nissanem i założę jakieś węższe 18tki zimowe. Czas pokaże.

 

Dlaczego spalanie ma wykończyć? Przecież 370tka pali całkiem mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, kolega się pewnie źle wyraził, cena paliwa go wykończy, przy niemałym spalaniu ;D A ile CI pali, Michał przy jeździe po mieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, kolega się pewnie źle wyraził, cena paliwa go wykończy, przy niemałym spalaniu ;D A ile CI pali, Michał przy jeździe po mieście?

 

Ja nic o tym nie wiem... :D bardzo różnie, im cieplej tym mniej... ostatnio wyobraź sobie, że 12,8!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic o tym nie wiem... :D bardzo różnie, im cieplej tym mniej... ostatnio wyobraź sobie, że 12,8!

 

Ja tam cały czas mówię, że jak na tą moc Zetki palą mało. Mój poprzedni samochód - Toyota Celica 1.8 VVT-i 143 KM paliła 10 litrów w cyklu mieszanym. Nissan ma 3,5 litra v6 i dwa razy tyle mocy, dodatkowo jest cięższy o 300 kilo. Pali raptem 2,5 litra więcej :P Oczywiście przy pałowaniu non stop łatwo uzyskać 18-19 litrów. Natomiast przy normalnej nie emeryckiej jeździe jak dla mnie spalanie bomba :)

Edytowane przez Młynarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cały czas mówię, że jak na tą moc Zetki palą mało. Mój poprzedni samochód - Toyota Celica 1.8 VVT-i 143 KM paliła 10 litrów w cyklu mieszanym. Nissan ma 3,5 litra v6 i dwa razy tyle mocy, dodatkowo jest cięższy o 300 kilo. Pali raptem 2,5 litra więcej :P Oczywiście przy pałowaniu non stop łatwo uzyskać 18-19 litrów. Natomiast przy normalnej nie emeryckiej jeździe jak dla mnie spalanie bomba :)

 

Żeby wyszło 18-19 trzeba się naprawdę bardzo starać... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :)

 

Właśnie stałem się posiadaczem 350Z, więc należałoby się przywitać drodzy forumowicze.

2005r, czarny, wersja Pack i co najważniejsze - bezwypadkowy :>

Aktualnie mieszkam we Wrocku.

 

Pozdrawiam,

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam jestem novy i nie davni nabylem z32 twi turbo!!!!!

 

ulala.... oczekujemy zdjęć... i zapraszamy na spoty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...