Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , jestem Mateusz od 6 lat jeżdżę doinwestowanym Mitsubishi Eclipse 1G również jestem moderatorem w klubie Eclipse,rozglądam się za 350Z i chciałbym się o nich czegoś więcej dowiedzieć ,o swoim obecnym wozidle wiem już chyba wszystko. Pozdrawima wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam ,teraz będę tu częstym gościem po zakupie 350Z 2008r. EU Pack jestem drugim właścicielem . Przebieg 25 tysięcy

Samochód prawie nowy.Na dniach postaram się wrzucić zdjęcia bo bez nich równie dobrzę mogę napisać że mam Carrere GT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam ,teraz będę tu częstym gościem po zakupie 350Z 2008r. EU Pack jestem drugim właścicielem . Przebieg 25 tysięcy

Samochód prawie nowy.Na dniach postaram się wrzucić zdjęcia bo bez nich równie dobrzę mogę napisać że mam Carrere GT :)

Hehe. Do Carrery to nie to forum. Tu lepiej napisać, że ma się Nissana GT-R w wersji 530 koni po modzie na 800 kucy :D

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko właśnie zakupiłem Nissana 350z. Mieszkam w Bochni koło Krakowa. Na furum Nissana są może osoby które mają takie autko w pobliżu mojego miejsca zamieszkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, :wave:

 

Przymierzam się do zakupu zetki. Zauważyłem że wiele osób na forum jest obcykana w temacie więc pewnie będę prosił o rady gdy nie będę czegoś wiedział bo sam jeszcze nie znam specyfikacji poszczególnych wersji itp. Doszedłem dopiero do jakiejś 15 strony w temacie " Parę pytań ....." to powinno się nazywać milion pytań ;D

 

Jeszcze raz pozdrawiam i mam nadzieję że dopnę swego kupując Nissana :nissan:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Szymonnn

Witam, jedyne 6 miesięcy szukania i udało się kupić w pełni bezwypadkową Zetkę (bez ponownie malowanego żadnego elementu) Ciężko było ale najważniejsze, że się udało. Auto jest po prostu cudowne i świetnie się prowadzi! Witam wszystkich - nowy członek rodziny "Z". :) A tu moja nowa miłość:

 

mtwo42.jpg

n1ysxv.jpg

Edytowane przez Szymonnn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbrzytszy kolor w jakim wychodziła Zetka :P

Witam na forum!

Ziemia Piotrkowska obrasta w Zetki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbrzytszy kolor w jakim wychodziła Zetka :P

Witam na forum!

Ziemia Piotrkowska obrasta w Zetki ;-)

 

a mi tam się podoba... ;) Mało takich jeździ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbrzytszy kolor w jakim wychodziła Zetka :P

...

łoo Ty... jaki najbrzydszy, potrafi prezentować się bdb :Dhttp://i550.photobuc...Z/DSC_0190s.jpg

a który jest najbrzydszy to już nie będę pisał :P

 

a tak na marginesie, że Ewa jeszcze Ci nie dała bana to aż dziwne hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jedyne 6 miesięcy szukania i udało się kupić w pełni bezwypadkową Zetkę (bez ponownie malowanego żadnego elementu) Ciężko było ale najważniejsze, że się udało. Auto jest po prostu cudowne i świetnie się prowadzi! Witam wszystkich - nowy członek rodziny "Z". :) A tu moja nowa miłość:

 

Mój zderzak po 3 miesiącach mam wrażenie, że jest w gorszym stanie niż ten niemalowany od nowości ;)

 

No i oczywiście witam :)

Edytowane przez CeglA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Od 2008 r. jestem szczęśliwym posiadaczem Nissana 350Z. Z-tka jest z 2003 r. model US, ma wymieniony układ hamulcowy na Brembo. Przez cztery lata użytkowania samochód spisuje się rewelacyjnie.

Pozdrawiam

Wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Nazywam się Mateusz mieszkam w Łomiankach pod Warszawą i stałem się posiadaczem 350z 03' US.

 

Zdjęcie poglądowe:

87f724c96538dd6e.jpg

 

Długo nie pojeździłem i zaczeło się :) Start od wnętrza:

c31a18d90f2632dbmed.jpg

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Długo nie pojeździłem i zaczeło się :) Start od wnętrza:

c31a18d90f2632dbmed.jpg

 

POZDRAWIAM

 

Witam ;) JAk będzie się coś ciekawszego działo to zakładaj od razu temat w Projektach! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) JAk będzie się coś ciekawszego działo to zakładaj od razu temat w Projektach! :)

 

 

Zbiorę się i założę jak będzie co pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...