Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozważania na temat innych marek lub na co zamieniłem/zamienię Nissana


Gość Tofu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ohydne i hu...owe i wogle nie kojarzyć z nissanem ,nie stawiać obok nissana ,nie wymawiać nazwy tego czegos w jednym zdaniu z nazwa nissan i zakopać pod ziemię i zapomnieć i karać tych co wymówią nazwę tego g..... :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na tyle dziwny, że dla wielu może się okazać osobliwy  i będą chcieli go mieć. Gdy cena będzie oscylować poniżej 30 tys. spokojnie znajdzie nabywców ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IDS  :)

Pykam w Emblemata i sobie oglądam Polskę jak się zmieniła  :D

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem filmik. Nie uwazasz że motoryzacja będzie za bardzo przekombinowana jeśli podąża dalej w tym kierunku? Mam tu na myśli że to auto jezie samo.,ale może ja jestem jakis dziwny .A i jeszcze silnika tea nie posłuchamy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nowocześnie to nowocześnie ma być :)

Ja już nie lubię słuchać silnika bo dostaję nerwicy jak zaczyna inaczej pracować czytaj cykać  :D

Ja nie z ignorantów ja żadnego dźwięku podczas jazdy nie zignoruję a to już choroba :huh:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje albo i nie okazję jechac toyota prius i wrazenia akustyczne w środku nie śą takie jakich się spodziewałem po hybrydzie.Mam na myśli to że silnik spalinowy zagłusza wiele mniejszych skrzypów piszczen stuków i cyków a w Priusie jest cisza jesli chodzi o silnik ale nie dopracowali reszty któą poprostu słychać.


Edek mam do ciebie pytanie na priva o olej a nie chcę zakładać nowego tematu? Pomożesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w temacie,ale zapytam.

Pancerna Nexia zaczęła grymasić.

Rano,po zatankowaniu do pełna auto bezproblemowo przyjechało z Wrocławia do domu /ok.60km/.

Wieczorem po odpaleniu silnik nie chciał wejść na obroty, dopiero po rozgrzaniu i kilku rundach po osiedlu wszystko wróciło do normy,do tego stopnia,że auto mogło spokojnie wrócić do Wrocławia.

Sugeruję złe paliwo,bo do tej pory wszystko ok.

Mieliście też tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawszę możesz przebrać się za Islamistę i podpalić tą stacje :D  ale co tam ma się zapalić jak w zbiornikach woda  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak po długim czasie zatankowałem do pełna fiata uno to sie gnojek zapowietrzył i było widac bąbelki w przewodach paliwowych.


nissan p12 .Dozwolone jest wycie do księżyca...! 

post-90738-0-89055100-1454832967_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawszę możesz przebrać się za Islamistę i podpalić tą stacje :D  ale co tam ma się zapalić jak w zbiornikach woda  :D

Młodzi już szukają denaturatu,jeżeli to woda,powinno pomóc.

Problem minął,auto pali normalnie.

Przyczyną woda w paliwie,ale nie z paliwa,a ta skroplona na ściankach zbiornika,która po zatankowaniu do pełna zmieszała się z paliwem. Taka rada, nie tankować do pełna gdy pusty zbiornik,przy różnicy temperatur, dzień-noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam woda z baku nie zaatakuję silnika ,bo ciągle utrzymuję stan MAX do strzelenia pizdoleta  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...