Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozważania na temat innych marek lub na co zamieniłem/zamienię Nissana


Gość Tofu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2595687ec7e377d7med.jpg15c30af7971eefb4med.jpg8b664a07723fc5d3med.jpg

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup: No pięknie ,ale ten kolor będzie kosztował Cię trochę pracy,aczkolwiek jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cień nocy.

lakier kameleon,w słońcu kolor mocnej śliwki w cieniu wpada w czerń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umów się gdzieś na jazdę próbną a zobaczysz dopiero jak się sprawuje ten silniczek.Poza tym jest totalnie cichy! Mój Note po wyciszeniach jest tak jakbym jeździł bez tłumika! :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :D

 

Umów się gdzieś na jazdę próbną a zobaczysz dopiero jak się sprawuje ten silniczek.Poza tym jest totalnie cichy! Mój Note po wyciszeniach jest tak jakbym jeździł bez tłumika! :thumbsdown:

Nie dziw się to w końcu inna klasa i inna cena niż note.

 

No to teraz jeszcze szyby z tyłu przyciemnić, co by się nie nagrzewał i zyskał na wyglądzie, tablice zmienić :hug:  (oby nie na SBE) i niech nakreca kilometry :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w specyfikację Qq acenta +NC i bedziesz miał cenę.

A tak na prawdę gdzieś opisywałem rozliczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakżesz bym mógł! :D

Note najprawdopodobniej zostaje w rodzinie ,więc jakby co to robić też będę miał co ....jakby co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda.... powinni dać możliwość posiadania benzyny i napędu AWD

taki zestaw winduje cenę w okolicę 100 tys zł, co nie każdemu odpowiada. Sam napęd tylnej osi to ok 11-12 tys. Dziś większość suvów jeździ po mieście i okolicy lub porusza się po autostradach, gdzie tylny napęd nie wydaje się niezbędny a generuje dodatkowe koszty eksploatacyjne (spalanie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dar dobrze prawi.Mając do wyboru napęd na jedną oś, czy też na dwie i tak wybrałbym na jedną.Nie jeżdżę po wertepach,tylko miasto i trasa więc po co pchać się w dodatkowe koszta zakupu jak i później obsługi takiego samochodu.Ekonomia panie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyż prawda... tym bardziej, że taki napę w SUV przydaje się w zasadzie tylko zimą, gdy drogi są białe.... no.... ostatnia zima nie dała za bardzo możliwości wykorzystania 4x4 w ruchu miejskim i podmiejskim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Renault-Nissan poważnie myśli o konkurencji dla trojaczków z Kolina oraz małych bliźniaków Skoda_VW. Nowe tylnonapędowe Twingo produkowane wspólnie ze Smartem to raczej coś w rodzaju motoryzacyjnego wybryku i wielkiej popularności (również z racji ceny) mu nie wróżę. O wiele większym powodzeniem mogą się cieszyć modele budżetowe: Datsun GO (jeśli pod taką marką w Europie wystapi) i jego rumuńsko-francuska siostrzyczka o bliżej nieokreślonej jeszcze nazwie. Oba pojawić się mają u nas w 2015r.Datsun przyjedzie z Indii, Dacia najprawdopodobniej z Rosji. Cena od ok 5 tys Euro

post-20266-0-86935800-1396042302_thumb.jpg

post-20266-0-55220200-1396042325_thumb.jpg

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po 3,5 roku jeżdżenia moim Nissanem Note w wersji Visia 1.4 nadszedł czas na zmianę … , choć auto naprawdę super ! Przez cały okres użytkowania nigdy się na nim nie zawiodłem. Zrobiłem 60 000 km. Kiedy miał 35000 założyłem instalację gazową - co znacznie obniżyło koszty podróżowania.
Gdyby nie powiększyła mi się rodzina i fakt, że nie miałem tam klimatyzacji - na 100% jeździłbym nim dłużej. A tak, musiałem zmienić go na coś większego i wybór padł na `KIA Sportage 1.7 CRDI w wersji M.
W związku z powyższym bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za wiele cennych informacji odnalezionych na tym formum. Były mi one niezmiernie pomocne ! (choćby temat LPG, itp.).

 

Pozdrawiam

blanet

 

PS. Gdyby ktoś był zainteresowany to pozostał mi flexiboard, nowe tarcze hamulcowe i prawie nowe opony zimowe Dębica Frigo 2. Dla osób z forum - specjalny rabat !
Linki do aukcji:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4312438488

http://allegro.pl/tarcze-hamulcowe-nissan-note-renault-modus-i4312556281.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozmiar opon i jaka cena za komplet?

185/65/R15 - cena 450 zł do negocjacji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tak chodzi po głowie żeby notka zmienić na mazdę cx5 - podoba mi się w niej, że zostawili normalne benzyny z normalną pojemnością bez turbo i że idą w kierunku zmniejszania masy, albo na peugeota 3008, środek mi się bardzo podoba, ale silniki już nie za bardzo, chyba że na dizla się przerzucę. Po kilku latach w notku 1.6 muszę już siedzieć wyżej, mieć dużo światła a auto musi być zrywne i "lekkie" w prowadzeniu, bez ociężałości. Może ta filozofia mazdy mi podejdzie? W normalnych autach - kombiakach i limuzynach czuję się jak w czołgach, klaustrofobia i wrażenie czołgania się po drodze. Trzeba rozpocząć testy próbne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notek w szczególności 1600 dość wysoko wiesza poprzeczkę odnośnie wielkości nad głową i zrywności do jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...