Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozważania na temat innych marek lub na co zamieniłem/zamienię Nissana


Gość Tofu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radio na cały regulator i nie będziesz słyszeć cykania :)

Tylko kiedy lecą stare dobre kawałki aaaaaaa potem mute  i  nasłuchuję stuków puków jak Religa przez stetoskop pacjenta :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu skarbie.... na pomoc dla Ciebie jest już za późno... ;)

 

Co Ci stuka, puka i cyka - skoro masz idealną Tiidę , z perfekcyjnie czystym silnikiem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga z nabijanymi kilometrami i latami wyszukuję niepokojących dźwięków takie spaczenie co poradzić :bezradny:  

Na przykład z pracą silnika to ja już na słuch słyszę ,to znaczy on do mnie głośniej cyka  :P

Zmień olej zmień olej cyku cyk cyku cyk cyku cyk   :D

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty nie czerpiesz chyba żadnej przyjemności z jazdy autem? :D

Takie nieustanne wsłuchiwanie się chyba męczące jest? A może właśnie to sprawia Ci przyjemność? 

Edziu - muzyka (jak wyżej kolega radził) i luuuuz .... No chyba że wahacze zaczną głośniej skrzypieć ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak muzyka i radio a jak radio to złote przeboje  :D  

Nie no komfort to ja mam w tej mojej salonce  :P 

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i radio tez niczego sobie (ostatni prawdziwy Clarion w nissanie) ,chyba że Ci też "cyka" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latem 1200km przepisowo prawym 140km/h lewym 195km/h od czasu do czasu coby mnie nie zabili ci co gnali 230  :D

Ranger a jaki ty polecasz olej 5W30 A5B5 SL/CF ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jestem w szoku ,  mobil i milicjant nie podołał ... toż tyle boi stoczonych ,słów przelanych , kolegów pouczanych i przyszła koza do woza  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a na jakim Shell 5w 30 czy 5w 40 ładnie ci pracował silnik ?

 

Chyba na 5W40 - chodził gładziej. Ale kończmy już o olejach bo mod się zdenerwuje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Indiach już jeździ ale ostatnio pojawił się na testach (mocno zakamuflowany) w Europie. Czyżby Renault szykował się do sprzedaży na starym kontynencie? Mówi się o cenie (w przeliczeniu na nasze) 20-22 tys zł. Jeśli wejdzie na rynek europejski, to oczywiście będzie sprzedawany ze znaczkiem otwieracza do kapsli na masce (Renault nie będzie sobie wszak robił konkurencji) Jeśli ta cena okaże się bliska prawdy, może być przebojem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebojem dla kogo? Cena mało prawdopodobna.Bardzo mało.

Tata miał być przebojem i kosztować mniej niz.20k ,a jak było,kto nie pamieta może sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 chociażby dla wszystkich, którzy potrzebują nowego, taniego auta miejskiego. Najtańszy z możliwych, dostępny na europejskim rynku  tego typu pojazd - Ford Ka (którego produkcję zresztą Tychy właśnie kończą bez następcy) w najuboższej wersji kosztuje 30,700.  Kwid wymiarami zbliżony jest do Ka (dł. Ka 362,Kwid 368, szer Ka 165, Kwid 158) Kształty tak modnego obecnie suva też raczej nie odstraszą potencjalnych klientów a wręcz odwrotnie.  W Indiach wyceniono go na 3,900 Dolarów - po kursie dnia jest to 15,700 zł. Trzeba być realistą i dodać - w maksymalnie wyposażonej wersji nawet do 10 tys zł, żeby auto standardem wyposażenia i bezpieczeństwa zadowoliło Europejczyków. Więc "full wypas" to circa 22-25 tys - nadal brak mu konkurenta w tej klasie. Kolejne najtańsze auto miejskie - Panda to 33,900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie jakie są normy bezpieczeństwa w Indiach. Doposażenie i spełnienie wymogów EU to kosz którego to autko nie pokona(było by za drogi w stosunku  do tego co oferuje) ,bo nikt rozsądny w EU tego nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to brzydkie... Zdjęcia z ostatniego linku nijak się mają (podrasowane są) do wcześniejszego filmiku w realu...

kółeczka malutkie...jakieś to plastikowe... nijakie....

łeeee ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 dość jasno wynika że, są to dwa egzemplarze pokazowe, które zwykle dalekie są od szarej rzeczywistości ale jak należy przypuszczać, będą podstawą do pojawienia się jakichś wersji limitowanych, co Renault ma w zwyczaju. Dla mnie o wiele bardziej interesująca  jest informacja o nowym silniku SCe 1,0 i skrzyni Easy-R. A auto z filmu to dość uboga (nie licząc media-nav) wersja produkcyjna - do tego w indyjskiej specyfikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...