Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...się coś posty przewaliły i....zaginął mi jeden ? 

Mniejsza o to nic ważnego :) 

WEEKEND  :dribble: czas choinkę wystroić , albo .....tuje z ogrodu wstawię do salonu :) będzie taniej i ekologicznie , bo po świętach znowu ja wystawie do ogrodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyna drożeje, a ja zamierzam jechać w te wakacje aż do Portugalii. Na zachodzie to dopiero droga benzyna jest.

 

Chcę zrobić zapasy - wypełnię wannę po brzegi benzyną (ma jakieś 180 litrów) tylko czym donieść do wanny? Mogę zatankować do plastikowych butelek 5l. ? oczywiście tak to zrobię, żeby nikt nie widział na stacji.

Edytowane przez ludzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na zachodzie to dopiero droga benzyna jest.

 

E tam droga... W Polsce jest najdroższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zamrozić...


:P  :lol:


Grzmocie...chyba przyjdzie mi do Ciebie jechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Grzmocie...chyba przyjdzie mi do Ciebie jechać :D

 To dawaj...

Tylko zależy co masz na myśli, zachód czy okolice Dunajca :D;)

 

Co do taniego paliwa... zalewam zb. do pełna (80l), kupuję kilka whiskaczy, wylewam i tam leję resztę paliwa :D

ON można też zamrozić i przewieźć w postaci świeczek wigilijnych :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Dunajca! Nie omieszkam podziwiać  pięknych naszych narodowych krajobrazów!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Dunajca! Nie omieszkam podziwiać  pięknych naszych narodowych krajobrazów! :D

http://www.zamki.pl/xz/wytrzyszczka9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyna drożeje, a ja zamierzam jechać w te wakacje aż do Portugalii. Na zachodzie to dopiero droga benzyna jest.

 

Chcę zrobić zapasy - wypełnię wannę po brzegi benzyną (ma jakieś 180 litrów) tylko czym donieść do wanny? Mogę zatankować do plastikowych butelek 5l. ? oczywiście tak to zrobię, żeby nikt nie widział na stacji.

Ludzik leć zakup dwa takie zbiorniki w Castoramie i solidnie zamontuj ,napełnij wszystkie do pełna benzyną puki nie jest po 5zł!!

Mad_Max4-700x452.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam droga... W Polsce jest najdroższa.

...kurcze blade , tankuję dzisiaj i pacze na licznik 1,29€ za liter , wróciłem od kasy , wsiadam do auta , a żona pokazuje mi na słup reklamowy z logo stacji z wielkim neonem na górze i wyswietlana ceną i mówi 

"Jak byłeś zapłacić to cena sie zmieniła na 1.31€  -pb of course :) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie numery widziałem w Polsce na Statoil.

W Niemrach, na stacji gdzie często tankuję, ceny wahają się w zależności od pory dnia :Dhttps://ich-tanke.de/tankstelle/43401548caf2fc386b66a9907bf1a9c9/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja. W Warszawie ustanowili zakaz poruszania się autek z normą emisji spalin euro 5 i gorzej, ze względu na smog. Same qashqaie na ulicach zostaną. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

ale jaja. W Warszawie ustanowili zakaz poruszania się autek z normą emisji spalin euro 5 i gorzej, ze względu na smog. Same qashqaie na ulicach zostaną. :o

... a rowery i hulajnogi :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja. W Warszawie ustanowili zakaz poruszania się autek z normą emisji spalin euro 5 i gorzej, ze względu na smog. Same qashqaie na ulicach zostaną. :o

A gdzie takiego coś wyczytałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bierąc pod uwagę kubalonie szanowny, że puszczanie gazów może być karane, trza będzie dawać gaza cichaczem.

Tylko nie wiedzą czym ryzykują ustawodawcy, bo jak wszem wiadomo cichacze są szczególnie jadowite i żądlą podwójnie w porównaniu do tych z grubej rury. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja z daleka wykryje przekroczenie normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaboga. To co ja pocznę biedny skoro przekraczam normy wielokrotnie? Chyba czas na emigrację, bo inaczej będę internowany.  :D

A bez grochu, fasoli, kapusty, cebuli i takich tam, to ja nie dam rady. Co to, to nie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaboga. To co ja pocznę biedny skoro przekraczam normy wielokrotnie? Chyba czas na emigrację, bo inaczej będę internowany.  :D

A bez grochu, fasoli, kapusty, cebuli i takich tam, to ja nie dam rady. Co to, to nie. :(

Katalizator Ci wstawią....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...