Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

.... dla Ciebie stary Fergurze. :D

Oooo wypraszam sobie :) ...i nie taki stary jeszcze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamas??? :laie_67:  :laie_67:  :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamas??? :laie_67:  :laie_67:  :laie_67:

Un się ino wysunął , ale zaraz został wsunięty , może z raz trysnął po kątach , a teraz sika tam gdzie cza :) 

No i zbiedniałem znów o córki ubezpieczenie :( .....ile to się kasy wyrzuca , ech 

....ale sylwester w tym roku w Zakopcu i kulig z pochodniami ....coś mówili że jakis koncert ma być też ? 

jakby kto z nissan maniaków zabłądził w sylwka na Krupówkach to chętnie szklanicę herbaty z prądem z nim obalę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to bliżej było tobyśmy się trącneli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybacz,...jakby nie było 180 kilosów...a poza tym nie cierpię Zakopca...totalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nieco dalej ale awersja do Zakopa podobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jechać z Łodzi ...mam być na 9-10 rano 30go grudnia , to nie będę Cię Jacku budzić gdy przelecę kolo Sosnowca :( 

Zimą w Zakopcu jeszcze nie byłem , to raz trzeba jak muslim do mekki :) 

Ta wasza awersja to wynika z "europejskich" cen ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fergurze !

Jeśli Ty na Koncert - Sylwester z TV 2 się wybierałeś  to musiałeś trzy razy zmieniać rezerwację . Miał być we Wrocławiu następnie  w Toruniu a finalnie jest w Zakopcu. Moja awersja ... ja już zmieniłbym nazwę m-ci na Zadeptane a jeszcze  tam dojechać i wrócić to następna droga przez mękę .

Pozdrawiam i miłej zabawy życzę !

 

 Odpowiem też tu Kolegom by nie zaśmiecać  w  temacie QQ(J11) Nawigacja.

 

Colins !

O Ty niewdzięczniku ! ;)

To ja wspieram i współczuje Ci w w Twojej "niedoli" a Ty mi tu "taki rynsztok spuściłeś" ... :devil:

Trochę Ciebie rozumiem ale ja tylko chciałem podzielić zdanie klincz-a ... :bezradny:

Przykrość ... ;)

 

Edek !

Ojjojoj - nie poznaje Ciebie !  :o

Taki to porządny Chłopak byłeś a teraz ... :devil: ?

No ale teraz Expercka posada to i  obyczajność inna .. ?    :laie_67:

 

... ale jak to w życiu . My na szczęście nie mamy problemów z "chorobami wieku dziecięcego" naszych Cx 3  ale coś się zawsze znajdzie... i stał się podłokietnik .  :)

Tyle , żeby nie było spokojnie to co jakiś czas giną te mazdy i to  sieje niepokój ...

Wczoraj zginęła dziewczynie ze Świętokrzyskiego miesięczna biała Mazda 3  :o

O doopę potłuc tą całą elektronikę ! :mad:  Złodziej teraz nie musi się włamywać by wsiąść i odjechać w siną dal  :devil:

 

Życzę Wszystkim wór prezentów od Św. Mikołaja ! :buzki:   :wave:

  :drivingauto:

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam awersje kolegów. Jak Zakopane to tylko poza sezonem. Zdecydowanie wole teraz Bieszczady albo Beskidy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jechać z Łodzi ...mam być na 9-10 rano 30go grudnia , to nie będę Cię Jacku budzić gdy przelecę kolo Sosnowca :(

Zimą w Zakopcu jeszcze nie byłem , to raz trzeba jak muslim do mekki :)

Ta wasza awersja to wynika z "europejskich" cen ? :)

Hmmm...z miłą chęcią wstanę nawet o 5.00 by podać rękę koledze :D

Z której strony Sosnowca będziesz leciał??? Bo jak S1 od Siewierza w lewo na Bielsko by wjechać na A4 przed Jaworznem to polecisz dokładnie z 300m ode mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ....ja tak znam GOP że wiem że minę Piotrków T, Częstochowę , tędy owędy kole Ciebie (Katowice) i dalej Kraków Tarnów ??? chyba jest już AUTOSTRADA ?

Nie będę się plątać podrzędnymi drogami , bo nie będę sam , jedziemy w dwa auta , 8 osób , a na miejscu będą na nas już czekać kolejne 6 :) 

Stąd ten kulig zamówiony i inne atrakcje , a ten koncert to przez przypadek wczoraj się dowiedziałem nie żeby specjalnie na niego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zakopcu byłem dwa razy i na trzeci raz się nie piszę, wszędzie w koło i owszem, życzę szalonej zabawy i śniegu, bo kulig na kołach to nie to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do Tarnowa to Ty Fergurze nie jedź, chyba że chcesz sprawdzić jak daleko A4 wybudowali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś mi się pomyliło z tym Tarnowem :) 

Ważne żeby śnieg dopisał , bo będę z ludźmi co śnieg widzieli tylko w lodówce albo na filmie :) :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ....ja tak znam GOP że wiem że minę Piotrków T, Częstochowę , tędy owędy kole Ciebie (Katowice) i dalej Kraków Tarnów ??? chyba jest już AUTOSTRADA ?

Nie będę się plątać podrzędnymi drogami , bo nie będę sam , jedziemy w dwa auta , 8 osób , a na miejscu będą na nas już czekać kolejne 6 :)

Stąd ten kulig zamówiony i inne atrakcje , a ten koncert to przez przypadek wczoraj się dowiedziałem nie żeby specjalnie na niego :)

Nie na Katowice ,tylko Bielsko Tychy.Jak pojedziesz na Katowice to zrobisz kółko.Za Siewierzem zjazd na Bielsko,jak polecisz tą trasą to ominiesz Katowice i wyjedziesz na A4 tuż przy bramkach.Drugie bramki za około 60km w Balicach za bramkami w prawo i dalej ładną obwodnicą Krakowa i zjazd na nieciekawą Zakopiankę ,którą dojedziesz już do celu

Bramki płatne 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramki płatne 10 zł

Jak go stać na Sylwestra w Zakopanym :D to budżet wytrzyma.

 

Gorzej jak Ty Jacko mu zrobisz bramkę na S1, to do bramki na A4 już nie dotrze jako kierowca.....chyba, że będzie go miał kto zawieźć. :D

Jak dobrze pójdzie, to przy Twojej gościnności zejdzie mu do Trzech Króli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimą w Zakopcu jeszcze nie byłem , to raz trzeba jak muslim do mekki :)

bedziesz mogl sobie zmienic tytul obok avatara, zamiast 'redaktor' - 'hadzi' ; )

 

coś mówili że jakis koncert ma być też ? 

tia, obie 'krolowe' maja byc, Doda i Rodowicz a moze nawet sam szef PiSlamwizji

tez jestem zdania ze Zakopane jest mocno przereklamowane, cala nadzieja w tym ze bedziecie sie dobrze bawic w swoim, sporym gronie, czego zycze : )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może z innej beczki na dobry początek dnia, takie coś dostałem na maila od nissana, miód i malina i jak tu nie kochać serwis, choć zniszczy, źle zrobi, zedrze skórę i powie że TTM.

 

 

Szanowny Właścicielu Nissana,

 

Wierząc w znaczenie przejrzystości i wzajemnego zaufania, staramy się zapewnić wszystkim klientom maksymalną dostępność naszych usług i otoczyć ich kompleksową opieką od chwili zakupu samochodu marki Nissan przez wszystkie lata spędzone razem na drodze.

 

NISSAN nagradza uczestników programu Y+N za ich lojalność, oferując specjalne zniżki na obsługę serwisową, czyli na przeglądy i naprawy samochodu.

 

Uprzejmie informujemy, że program lojalnościowy YOU+NISSAN został odnowiony. Nowe zasady programu lojalnościowego wchodzą w życie z dniem 1 listopada 2016 r. Umożliwiamy maksymalizację korzyści z uczestnictwa w programie, oferując szereg specjalistycznych usług, dostępnych tylko dla właścicieli samochodów marki Nissan.

 

W ramach programu YOU+NISSAN nagradzamy Twoją lojalność poprzez wyjątkowe zniżki i oferty specjalne przy różnych okazjach:

Zakup nowego samochodu marki Nissan:

Przy zakupie nowego samochodu marki Nissan zawsze otrzymujesz informację o aktualnych ofertach lojalnościowych oferowanych w placówce dealerskiej.

Od 1 listopada 2016 r. w sieci Nissana oferujemy do 20% rabatu

na obsługę serwisową, w zależności od wieku pojazdu. Jeśli wiek

samochodu przekracza 2 lata, proponujemy rabat w wysokości 10%;

w przypadku aut starszych niż 4 lata rabat może wynieść aż 20%

na oryginalne części Nissan, oryginalny olej Nissan oraz robociznę

przy przeglądach i naprawach.

Oryginalne części Nissan:

Oryginalne części Nissan: Oryginalne części Nissan charakteryzują się trwałością i są testowane w najcięższych warunkach pod kątem zachowania parametrów w długim okresie. Wszystkie części są idealnie dopasowane do danego pojazdu marki Nissan.

Oryginalny olej Nissan:

Oryginalny olej Nissan: Oryginalne oleje Nissan spełniają normy jakościowe wymagane w przypadku silników Nissan i są opracowywane specjalnie pod kątem samochodów tej marki.

Przeglądy i naprawy:

Przeglądy i naprawy: Oddaj swój samochód w ręce ekspertów Nissana! Warsztaty sieci Nissana są wyposażone w specjalne narzędzia wykorzystywane przy serwisowaniu samochodów, co gwarantuje wysoką jakość i skuteczność napraw. Nasze części zamienne spełniają najwyższe standardy, a dzięki idealnemu dopasowaniu zapewniają optymalne osiągi samochodu.

Nowością w programie You+ Nissan są dodatkowe

kategorie produktów objęte systemem rabatów:

Części regenerowane Nissan:

Części regenerowane Nissan: Kupując części regenerowane, możesz oszczędzić na kosztach i jednocześnie zadbać o środowisko, gdyż regeneracja części nie pochłania tak wiele energii, jak produkcja nowych. Ponadto firma Nissan gwarantuje nadzór nad procesem regeneracji tych części, stosując własne rygorystyczne standardy konstrukcyjne.

Części Nissan Value Advantage:

Części Nissan Value Advantage: Dzięki tym częściom Nissan zapewnia taką samą obsługę starszym pojazdom przy korzystniejszych cenach. Produkty wysokiej jakości, o parametrach technicznych sprawdzonych przez firmę NISSAN. Żadnych kompromisów w kwestii bezpieczeństwa oraz wyjątkowo korzystne ceny to najważniejsze atuty części Value Advantage.

Nie oferujemy już rabatów na oryginalne akcesoria Nissan ani na części

wykorzystywane w naprawach powypadkowych.

Nasza obietnica dla wszystkich właścicieli samochodów marki Nissan:

Bezpłatny samochód zastępczy Najwyższa jakość w najlepszej cenie Bezterminowy Nissan Assistance Bezpłatna kontrola pojazdu

Bezpłatny

samochód

zastępczy* Najwyższa jakość

w najlepszej

cenie* Bezterminowy

Nissan

Assistance* Bezpłatna

kontrola

pojazdu*

Jako właściciel Nissana masz dostęp do ekskluzywnych usług, które pozwolą

Ci w pełni wykorzystać możliwości związane z posiadaniem pojazdu tej marki.

 

Treść ogólnych warunków nowych ofert rabatowych znajdziesz na naszej stronie internetowej lub klikając tutaj.

Z pozdrowieniami

Nissan Sales CEE you+nissan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zarejestrowałem się zaraz po zakupie i do dzisiaj nie dostałem żadnej karty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz Pawcio ,jesteś w ich rejestrze nawet jak nie dostałeś karty.Wystarczy się upomnieć w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny :D

Ale u Portera Nexia już zajęta :D

Wiem... dlatego nie pisałem od Portera. Jak zrobi licytację na forum, to i tak będzie poza moim zasięgiem cenowym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...