Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wyluzujcie z tymi złośliwościami,to że Ludzik trochę inaczej pojmuje to co dla Was wydaje się oczywistym,nie znaczy że trzeba eskalować złośliwości.Do niczego dobrego tonie prowadzi!!! Wrzucić na luz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie były czarne... były jakieś takie zszarzałe. przeleciałem je poczerniaczem do opon i efekty widać.

Mazaków nie miałeś ?? :laie_67:

Panowie wyluzujcie z tymi złośliwościami,to że Ludzik trochę inaczej pojmuje to co dla Was wydaje się oczywistym,nie znaczy że trzeba eskalować złośliwości.Do niczego dobrego tonie prowadzi!!! Wrzucić na luz!!!

O jakie złośliwościach mówisz. Ludzik robi wszystko, by nas rozbawić, a my robimy wszystko, by go nie zawieźć :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałeś? ;)

Nieee , no co ty gdzież takiego dofinansowanego ....jeszcze się pocieszę nim trochę i później kto wie :)

Zmieniłem ubezpieczyciela , ostatnie 3 lata broker szukał mi firmy , ale ostatnio przegiął mocno , za mocno , bo zaproponował mi za kontynuację 1050€  (zeszły rok 880€)

Po negocjacjach najtańszą firmę znalazł za 1030€  !!! 

To powiedziałem żeby był zdrów i poszukam sam 

Znalazłem dla osób powyżej 25+ (lat) i na dwie osoby kwota ubezp wyszła 564€ (pełne z jakimiś extrasami ) 

Dla brokera był problem że jestem właścicielem polisy na jeszcze innym aucie !? Zawsze płaciłem polisę z góry za cały rok ,pełną kwotę , rozbicie na raty(miesiące) powoduje podniesienie stawki o jakieś 100€. Ale większość firm nie chce ubezpieczać aut powyżej 10 lat , A tu nie każdego stać na wózek z 2016 r. Złodzieje , to jakis lobbing firm ubezp. i dealerów aut ? 

Mój 18letni Mitsubishi  Galant jest w lepszej kondycji niż niejeden 8 letni wózek po Irlandczyku !!! Ostatnio dostał nowy zawias i wszystkie tarcze i klocki (5K pln) z polski:) 

Peugeota też "wyprowadziłem na prostą" miał pewne braki , ale teraz jest jak z fabryki jeszcze tylko za 15-12K km dostanie nowe tarcze na przód i klocki .

Jeśli chodzi o auta to muszę byc ich pewien na 120% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Latam jeszcze na letnich... nie mam kiedy zmienić... ale po zmianie będzie wyglądał tak samo

Wczoraj taka sytuacja po niecałych 3 miesiącach.

3080f33290af5b604ad6b4bee5f2b93f.jpg

 

d731040ec5b4d17325a02a1656e0f7e9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie taka po niecałych dwóch latach. :whistle:

I kto tu mówił, że kosiarki zaraz się rozpadną? :D

 

post-87564-0-39469700-1478784325_thumb.jpg

 

;)

 

Za to średnie spalanie jak najbardziej prawdziwe i w ruchu miejskim (bo niektórzy wątpili).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie taka po niecałych dwóch latach. :whistle:

I kto tu mówił, że kosiarki zaraz się rozpadną? :D

 

attachicon.gif1.jpg

 

;)

 

Za to średnie spalanie jak najbardziej prawdziwe i w ruchu miejskim (bo niektórzy wątpili).

530 tyś czy mnie oczy nie mylą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, po dwóch dniach dopiero się skapnęli, że jajca sobie robię. :D

Biorąc pod uwagę fakt, że nawet w opisie pod zdjęciem zasugerowałem, że to żart, należy stwierdzić iż czytacie bez zrozumienia obywatele. :P  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj miałem fontannę w samochodzie .

Włączyłem spryskiwacz na tylną szybę , ale zamiast lecieć na nią z zewnątr to strumień pokazał się na plasikach tylnego słupka wewnątrz :) 

Ostatnio temperatury w nocy oscylowały w okolicy 0*C i wysunął sie z wężyka króciec łączący oba wężyki , a znajduje się on nad okienkiem tylnego słupka po prawej stronie pod plastikową obudową okna .

Po lekkim podgrzaniu zapalniczką nasunąłem i działa .

Ciekaw czemu sie wysunął ? 

Czy w dyszy zrobił sie lodowy korek i ciśnienie z pompki wypchnęło połączenie , czy chłód spowodował zesztywnienie plastikowych wężyków ?

ważne że kałuża była niewielka .

ps. uporałem sie z pracami domowymi uff i znowu będę mógł z Wami troche popisać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i to,i to. igielit wężyka szybko sztywnieje...jak panu młodemu hehe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...