Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

Dywaniki do QQ tez dostalem, ale jakies NN... bo dla Yamy-Torun dac oryginalne to bylo by juz za drogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywaniki do QQ tez dostalem, ale jakies NN... bo dla Yamy-Torun dac oryginalne to bylo by juz za drogo...

Ja właśnie w Yamy-Toruń dostałem oryginalne dywaniki welurowe i gumowe z napisem QASHQAI :claps:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę więc jeśli tak , to niech mnie ktoś sprostuje ...

Dostałem wiele akcesorii od Dealera ale nie uważam by były to "oryginały" . Owszem niektóre są z napisem Nissan Qashqai (np. wycieraczki RIGUM) ale uważam ,że nie jest to zastrzeżony znak towarowy a tylko napis wskazujący na przeznaczenie produktu. Na niektórych akcesoriach nie ma takich "znaków" ale dla mnie to jest najważniejsze ,że i wizualnie i jakościowo są ok. Nie jest to pierwszy zakup nowego samochodu więc mogę powiedzieć ,że najważniejsze w tym jest to ,żeby Dealer dodawał najwyższej jakości dodatki zarówno w gratisie jak i za odpłatą ! Dla mnie świadczy to o solidności Firmy i zaufaniu do niej ...szkoda tylko,że lubię zmieniać marki sam. bo Qq-II byłby zakupiony u Dealera - Yama !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem co dostales do qq za gratisy skoro tak narzekasz na mazde, ale ja dostalem do mojego QQ wlasnie dywaniki .... :>

Dostałem dywaniki oryginalne alarm listwy progowe oraz spory upust mazda poza dywanikami nic nie zaproponowała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jano 2d - powiedz nam  jakie to są te oryginalne ... ?

Edek 01  ... tym  potwierdzasz moją "teorię" ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem Riguma przy odbiorze QQ. 

Wykonanie owszem dobre, ale mają wady typu brak korytek na krawędziach dywaników oraz za krótki dywanik kierowcy (pod pedałami). Obie wady powodują szybsze gromadzenie syfu na wykładzinie (szczególnie pod nogami kierowcy).

W rezultacie kupiłem dywaniki Rezaw-Plast. Też nie są idealne, ale nie posiadają wymienionych wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jakie dostalem dywaniki ale nie sa mocowalne do podlogi, sa za krotkie i ciagle sie przesuwaja pod pedaly...

Planuje zakup nowych ale jakos inne zeczy sa zawsze wazniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek czytaj ze zrozumieniem. Ja o błocie, a ten o stoperach. :D

No ale skoro już temat stoperów poruszyłeś, to napiszę, że dywaniki Rezaw-Plast takie stopery posiadają i nie ma problemu z ich przesuwaniem.

Natomiast dywaniki Rigum były po prostu za krótkie i nie zabezpieczały wystarczająco wykładziny pod pedałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,Rezaw-Plast OK!

Stoperan też OK!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te gumowe Rezaw-plast nie wygladaja zle. Pewnie sa takie, ze nawet kropelka wody z nich nie scieknie. Te oryginalne pewnie sa troche "lzejsze" co mi bardziej odpowiada. Nie chce miec tony gumy pod nogami. Przejade sie do salonu i zobacze osobiscie jak one wygladaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o śmieć chodzi,ale o błoto posniegowe.Tego cholerstwa masę nanosi się na butach,a ranty trzymają nie wylewa się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregson, dla rozwiania Twoich wątpliwości napiszę, że dywaniki Rezaw-Plast wbrew pozorom są bardzo lekkie (jak dla mnie to nawet trochę za miękkie), nie śmierdzą (a nawet pachną, co słusznie zauważył Edek) i lepiej zabezpieczają wykładzinę auta niż konkurencja (dywanik kierowcy ma np. jęzor gumy, który zabezpiecza podstopnicę - tam gdzie opiera się lewą nogę). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek !

Powiedz dlaczego nie wybrałeś Qq II a nie ... ?

Obrzydzasz moje "oryginalne "dywaniki i to tak ,że już zamówiłem Rezaw - Plast !

Niech tylko nie pachną ... :devil: :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy,co komu pachnie,a co komu...nie pachnie :D


Ale generalnie Rezawy nie śmierdzą gumiakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają wspólnego plastiki z Drakuli do QqII???

Możesz to wyjaśnić?Bo ja nie widzę w tym jakiejkolwiek wspólnoty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz zielonego pojęcia o plastikach w Qashqaiu a wydajesz opinie porównując go do Dacii.I nie chodzi tu wcale o "miłość" do modelu,ale o rzetelność!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek !

Powiedz dlaczego nie wybrałeś Qq II a nie ... ?

Obrzydzasz moje "oryginalne "dywaniki i to tak ,że już zamówiłem Rezaw - Plast !

Niech tylko nie pachną ... :devil: :devil:

 

 

 

No jak ja to miałem kupić przecie nie będę się męczył jak Teść z plastikami w Draculi a tam to dopiero jeb........... :D

 

Połączenie tych dwóch postów,dało mi asumpt do takiego myślenia,jeśli byłem w błędzie to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...