Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NASZE MICRY.......


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikon, dawaj foty nie ma sie co wstydzic ja tez nie mam lakierowanych i nawet jak by byl inny kolor bo bym w zyciu nie polakierowal :)

 

coyot, zarzuc foty jak to to wyglada i pozniej po spadowaniu (kupiles ori hokej czy ten z plaskim srodkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coyot, :one: :one: :diabel2: :diabel: zajjjje....a :!!: pelen szacun! i nizsza od mojej, podaj ile ma wysokosci ;):D chyba taka kupie, ale pod zaden kraweznik juz nie podjade, bo u ciebie wizualnie teraz jest mega nisko :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizualnie teraz jest mega nisko
tylko wizualnie :P i tylko z przodu ;) czekam na przyplyw gotowki i obnizam padake :)) niewiem czy do borska zdaze zrobic ale do wakacji powinna zejsc o jakies 4-6cm nizej :diabel2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, szukam tej dokladki :diabel2:

6b8869c0b1063fc1.jpg

 

u mnie dla porownania daje zdjecie z przodu, pod zderzakiem tel ma 11cm :kosci:

 

coyot, to szukam tematu o borsku i sie raczej zjawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie .... a to jest dosyc czesto spotykana dokladka ... przynajmniej ja ja czesto widuje na fotkach :P ale sie nigdy nie dowiedzialem ani producenta ani tego czy jest to dedykowana do micry czy innego auta ... dlatego robie po swojemu ...

 

szukaj szukaj, sie zapisuj i widzimy sie w maju :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry dział ale muszę się pochwalić. A więc od stycznia walczę ze spalaniem mojej micry i się udało !!!!!!! :diabel: ale było że paliła i 10l / 100km :|

 

W jeżdzie po mieście, jazda może nie iście emerycka ale delikatna obsługa pedału gazu, jak trzeba było to i przyspieszyłem ostrzej, hamowanie silnikiem, wolne dojeżdzianie do świateł jak jest czerwone by nie trzeba hamować przed nimi i stawać. Oto wynik spalania 4,1 l/100km :one:

A jak ta moja micra mniej więcej wygląda to niżej w podpisie jest link !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geniula1 pewnie jakiś błąd w obliczeniach. Do dziś sam nie rozumiem jak moja K10 wracając z kursu z Niemiec w trzy osoby wypluła kiedyś taki wynik: :diabel:

beznazwy2vd2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio stwierdzam ze moje auto jest na drodze chyba slabo widoczne... co chwila ktos mi zajezdza droge... albo wjezdza na moj pas jakby mnie tam nie bylo ... :< chyba sobie komplet halogenow i sygnal od tira zalożę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pierwszy raz od sprzedaży widziałem moją byłą micrunie...gość zamiast nawiniętych prawie nowych dunlopów sp sport 9000 (195/45/13) założył jakieś nadmuchane dębice...a fuj :>

zmianawielkociobrazka1kv1.jpg

Ogólnie auto brudne i wyglądające na zaniedbane...oj ciężko mi się od niej odjeżdżało hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andzia23 to lepiej nie kupuj cb-radia bo będą przez nie leciały same :569: :kosci: :fuckyou: :wpale: hehe... :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...