Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kącik oponiarski. Letnie, zimowe. Tu i tylko tu:


Gość maciejwra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie słyszałem opinie że Frigo dobrze radzi sobie na śniegu ale gorzej na błocie i chlapie. Głównie jeżdżę po Warszawie a tutaj drogi często nie są pokryte śniegiem tylko właśnie błotem lub chlapą, dlatego zastanawiam się czy brać Dębice czy którąś z wymienionych wcześniej...

 

EDIT

 

No i kupiłem Dayton DW510, zdam relację po zimie :-)

Edytowane przez grucha jr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No właśnie słyszałem opinie że Frigo dobrze radzi sobie na śniegu ale gorzej na błocie i chlapie. Głównie jeżdżę po Warszawie a tutaj drogi często nie są pokryte śniegiem tylko właśnie błotem lub chlapą, dlatego zastanawiam się czy brać Dębice czy którąś z wymienionych wcześniej...

 

EDIT

 

No i kupiłem Dayton DW510, zdam relację po zimie :-)

Moze już podzielisz sie opiniami o tej oponie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To chyba jeden ze sklepów grupy OPONEO z Bydgoszczy. Mają wiele sklepów internetowych różnią się cenami ale dostawca jest zawsze jeden i ten sam. Wiem bo kiedyś dzwoniłem i do nich i pytałem sie, czemu mają różne ceny w sklepach skoro maja jednego dostawcę? Troche jakby parskną smiechem. Ale fakt towar jest OK. Sam kożystam z ich usług co kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze już podzielisz sie opiniami o tej oponie?

Pewnie do tego

 

do jakiego???

Pewnie do tego

 

Moze już podzielisz sie opiniami o tej oponie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

Stoję przed dylematem jakie opony wybrać do mojej primerki tak do 200 złotych za sztukę.

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem i doradzi co wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuldy ja nie polecam, dwóch kolegów ma i ciężko się wyważały (jedne na nowych felgach), a na drugi rok się wyząbkowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie Fuldy przez 1 rok i były ok. bardzo dobrze sprawują się na mokrej nawierzchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie fuldy, u mnie sprawują się dobrze. Ciekawe po jakim przebiegu się "wyząbkowały", ja nie robię dużo kilometrów.

po ok. 50kkm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

185x65x15

 

Pokombinuj bo Uniroyal 195/65/15 kosztują 206pln a 185/65/15 234pln

nie ograniczaj sie do czasem 20 zeta więcej daje wiecej

Ja bym robił wszystko by nie wyladować na Matadorach a napewno na Barumach (za darmo??? chm nie wiem)

Internet daje ci mozliwośc kolosalnego kombinowania zanim wydasz złotówke możesz zyskać wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Matadory MP46 na przodzie 2 sezon i powiem, ze nie widzę różnicy między nimi a poprzednimi co miałem contisportcontac2,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozwijam watku bo już było napisane o własnych zacięciach za fajerą. I to jest wytyczna do doboru opon, kasa - a firma jest jest jakąś tam kolejna składową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Matadory MP46 na przodzie 2 sezon i powiem, ze nie widzę różnicy między nimi a poprzednimi co miałem contisportcontac2,

Uniroyal o których mówisz sa to opony kierunkowe, na lato lepsze sa opony asymetryczne niż kierunkowe, odwrotnie jest zimą zaleca się opony kierunkowe a nie asymetryczne,

wystarczy dobrze przjerzeć oferte firm premium, że zimą proponują opony kierunkowe (Goodyear, Continental, Michelin, Dunlop) a latem asymetryczne

 

Nie rozwijam watku bo już było napisane o własnych zacięciach za fajerą. I to jest wytyczna do doboru opon, kasa - a firma jest jest jakąś tam kolejna składową.

jeżdziłem amatorsko w paru rajdach to nie bedę rozwijał wątku o zacięciu za fajerą, a na oponach akurat się wystarczająco znam,

pytanie było o opony do 200 pln a nie powyżej

Edytowane przez Oskar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...