Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opony i felgi na zimę


Grigorij0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co można o nich sądzić? Z tego co patrzyłem to jest to na pewno numer do pulsara i chyba również do qq i jeszcze do jakiś, nie pamiętam dokładnie. O aukcji - "nie wystawiam faktury", 0 komentarzy, od miesiąca na allegro. Generalnie ufam ludziom :)

Edytowane przez tomkek1912
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można o nich sądzić? Z tego co patrzyłem to jest to na pewno numer do pulsara i chyba również do qq i jeszcze do jakiś, nie pamiętam dokładnie. O aukcji - "nie wystawiam faktury", 0 komentarzy, od miesiąca na allegro. Generalnie ufam ludziom :)

Częściowo się z tobą zgodzę jednak mając na uwadze że kupując samochód otrzymałem FAKTURĘ od firmy która jak się chwali sprzedaje kilka samochodów dziennie a która to NIE PRZYJMUJE ŻADNEJ odpowiedzialności za sprzedany towar nie wiem czy to ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju! Czy Ty naprawdę zamierzasz tak długo jeździć Pulsarem? :D;)

Słowo daję, że jeżeli tylko będzie się tak sprawował, jak poprzednio Almerka, to będę go pieścił i ujeżdżał do końca jego, lub mojego. Mnie to autko naprawdę pasuje i jak dla mnie, to jest uszyte na miarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wymianę jestem umówiony za tydzień, zostaję przy dotychczasowych felgach więc będę przekładał same opony. Problem w tym że jeszcze nie wiem co zakładać.

Na placu boju zostały 3 opony:

1. Nokian WR D4

2. Hankook winter i*cept evo2 w320

3. Uniroyal MS Plus 77

Na Uniroyal ostatnio zwróciłem uwagę, polecana głównie na deszczową pogodę. Moja zimowa jazda to głównie miasto, czasem trasa, generalnie odcinki zazwyczaj odśnieżone. Opona z tego co czytałem też nieźle sprawuje się na śniegu.
Nie widziałem tu za dużo informacji na temat tej opony. Czy ktoś z Was ma ją u siebie? Jak się sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniroyal Dobra ale dość głośna, Hankooki mam teraz - dobre, a Nokiany miałem poprzednio i Nokiany były najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Nokiany WR D4 i chwalę sobie ten wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Moja zimowa jazda to głównie miasto, czasem trasa, generalnie odcinki zazwyczaj odśnieżone.

Z tego co piszesz, to może warto przemyśleć zakup opon całorocznych. Odpadają przekładki, nie zaskoczy pogoda ...

Zerknij na:

- Vredestein QUATRAC 5

- Nokian WEATHERPROOF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nad takim rozwiązaniem myślałem. Zastanawiam się jednak jak taka opona zachowuje się w upalny dzień. Czy za bardzo nie ‚pływa’ po jezdni. Mało jeżdżę (ok 11 tys rocznie) wiec to byłaby dobra opcja.

Niemniej jednak spotykam się z określeniami ze jak coś jest do wszystkiego to jest tez do niczego. Jest dużo o tym w necie wiec jeszcze poczytam i się zastanowię.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jednemu psu na imię burek - na pewno są lepsze i gorsze całoroczne. Poczytałem opinie, przejrzałem ranking, więc masz ułatwione zadanie. Dlatego biorąc pod uwagę wyniki testów, stosunek jakości do ceny, oraz opinie użytkowników, nie sugerując się opiniami Hołka, zaproponowałem dwie konkretne. Co do cen, to zerknij na logistykaopon.pl - tańszych ofert nie spotkałem, co nie oznacza, że innym się nie uda. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, te 2 wezmę pod uwagę jeśli już zdecyduje się na całoroczne.

Edytowane przez Mike83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jednemu psu na imię burek - na pewno są lepsze i gorsze całoroczne. Poczytałem opinie, przejrzałem ranking, więc masz ułatwione zadanie. Dlatego biorąc pod uwagę wyniki testów, stosunek jakości do ceny, oraz opinie użytkowników, nie sugerując się opiniami Hołka, zaproponowałem dwie konkretne. Co do cen, to zerknij na logistykaopon.pl - tańszych ofert nie spotkałem, co nie oznacza, że innym się nie uda. :rolleyes:

Dokładnie,jeździłem z kolegą do pracy,on miał całoroczne,co prawda w Tikusiu,ale jednak,czasami w śniegu i lodzie na parkingu zakładowym wykopywał się szybciej niż co niektórzy na zimówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michelin CrossClimate wielosezonowe, takie założę tylko niech te fabryczne dojrzeją 

Tylko czemu kategoryzują ją jako 'Opona na sezon letni z homologacją zimową'? Poza tym mało komentarzy widzę nt tego jak ta opona zachowuje się zimą.

Na YT widziałem film z podjazdu pod górę Vredestein QUATRAC 5 - dały radę. Niestety Nokian u mnie odpada ze względu na brak rozmiaru 215/60 R17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty Endriu, 205 musiałyby mieć profil 65

Proponowane przez Ciebie są duzo za małe

Tu link do zamienników

 

http://podrogach.pl/zamienniki-opon-kalkulator-opon/215-60-r17/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Proponowane przez Ciebie są duzo za małe

Dlatego zaznaczyłem, by sprawdził, bo to nie mój rozmiar, więc w szczegóły nie wnikałem, ale z Twojego linku do zamienników zapewne znajdzie właściwą oponkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...